Po prostu sport

+
Polacy pokonują Szwedów 24:20 w ręczną. W ćwierćfinale czekają Chorwaci.

W końcu mecz bez horroru w ostatniej minucie xD
 
Haha, ale sędziowie próbują na siłę pomagać Chorwatom. A to z wywróceniem Syprzaka, to już była parodia, powinny być 2min jak nic...

EDIT:
Ale po I połowie prowadzenie 12:10, więc jest dobrze.

---------- Zaktualizowano 18:22 ----------

I Chorwaci do domu :) Ale strach pomyśleć, co by było gdyby nie Szmal...

Druga dobra wiadomość - Niemcy też do domu xD Znaczy się zagrają o miejsca 5-8.
 
Last edited:
Z tym pomaganiem... Zobaczymy z Katarem jak będzie mecz wyglądał.
Swoją drogą, przyjrzyj się składowi Ich reprezentacji.
 
Skurczybyk 13 lat i dwa cm wyższy od mnie będzie miał ponad dwa metry na bank stawiam na 210-211 cm albo i więcej
Albo i nie będzie miał... Może swoje już urósł i potem już będzie tylko jechał "siłą rozpędu" - dociągnie do 195 - 200 i tyle :p Zgaduj zgadula.
 
No i "Katar" kufa jego mać wygrał. Byli lepsi. Ale kurna mam to gdzieś. Gdzie do diabła tu jest sport?? To nie sport wygrał, tylko pierdzielone petrodolary. Jak widziałem tego rodowitego Katarczyka, Sarica, na bramce, jak się buc cieszy, to mi się rzygać chciało.

I idźta w cholerę z takim sportem.
 
szkoda chłopaków z ręcznej, ale żałosne zawodzenie "fanów" każdej dyscypliny, którzy budzą się tylko wtedy, gdy pojawia się szansa na sukces to miód na moje serce
 
Nie rozumiem zasad w piłce ręcznej dla czego zawodnicy tak na hop -siup mogą zmieniać reprezentacje powinno być tak jak w nożnej a nie , że 3 lata bez gry w danej reprezentacji i można zmieniać dla mnie bezsens te mistrzostwa straciły pewien prestiż o sędziach już nie będę gadał bo to wszystko wiadome ... Ile kar mieliśmy my a ile oni to wszystko tłumaczy a wcale nie graliśmy brutalniej od nich .
Tylko jeżeli co będzie jeżeli Oni zaczną werbować młodych utalentowanych piłkarzy(nożnych) pieniędzmi , którzy jeszcze nie występowali w reprezentacjach to będzie powt z mundialu z " mistrzami farbowanych lisów katarskich "
 
szkoda chłopaków z ręcznej, ale żałosne zawodzenie "fanów" każdej dyscypliny, którzy budzą się tylko wtedy, gdy pojawia się szansa na sukces to miód na moje serce
Ja tylko czekam, aż reprezentacja Polski osiągnie wreszcie jakiś sukces w curlingu, tylko patrzeć, jak ludzie zaraz zaczęliby biegać po oblodzonych ulicach ze szczotkami i rzucać czajnikami ;P
 
Ja tylko czekam, aż reprezentacja Polski osiągnie wreszcie jakiś sukces w curlingu, tylko patrzeć, jak ludzie zaraz zaczęliby biegać po oblodzonych ulicach ze szczotkami i rzucać czajnikami ;P

coś w tym stylu. formuła 1 pokazała, że nie ma dyscypliny, która swoimi sukcesami nie dałaby rady kupić nagłej (i krótkotrwałej) uwagi i miłości polaków
 
coś w tym stylu. formuła 1 pokazała, że nie ma dyscypliny, która swoimi sukcesami nie dałaby rady kupić nagłej (i krótkotrwałej) uwagi i miłości polaków
Ale spójrz na to z dobrej strony - jak jakiś Polak zacznie kiedyś wygrywać w snookerze, to wreszcie będziesz miał z kim rozmawiać :cat:
 
Katarczycy kupili mistrzostwa, kupili reprezentację i kupili zwycięstwo na tych MŚ, więc nie wiem dlaczego wszystkie reprezentacje nie zbojkotowały tych "mistrzostw". Już wiem kto wygra MŚ 2022 w piłce nożnej... Ba, może do tej pory to nawet Mistrzostwa Europy wygra Zjednoczone Państwo Islamskie.
 
Last edited:
Za to na poprawę humorów Stoch triumfuje w Willingen :)

Na szczęście szejków najwidoczniej na niego nie stać. :p

 
Stoch zdyskwalifikowany za nieprawidłowy kombinezon :p

Nie wiem, czy mam płakać, czy śmiać się... Wczoraj jak skakał (chyba w tym samym) to było ok (a zawsze zwycięzca jest sprawdzany). Jak Jacobsen przez kilka zawodów skakał w nieprawidłowym kombinezonie i WSZYSCY o tym wiedzieli, baaa, przyznał się, to dostał tylko upomnienie xD

EDIT: Nie, nie skakał wczoraj w tym samym jednak.
 
Last edited:
Top Bottom