Wiedźmin 3: postacie

+
Wystarczy przejrzeć parę większych artykułów. Roi się tam od prywatnych komentarzy, wyssanych z palca informacji oraz dopisków z cyklu 'tak mi się wydaje, gdzieś, ktoś tak mówił' ;)
 
Na przykład na stronie poświęconej Coënowi jako fakty były przedstawiane fanowskie domysły i interpretacje (że był Kotem, że nie przeszedł wszystkich mutacji itd). Na szczęście już to naprawiono. Praktycznie przy każdym haśle są jakieś błędy i przekłamania, tudzież nieścisłości. Np. w materiale poświęconym Bonhartowi stoi, jakoby ten ścigał Jaskółkę z polecenia Vilgefortza. W jednym miejscu jest napisane (zgodnie z prawdą), że wiedźmińskie medaliony zdobył podobno zabijając ich właścicieli w walce, a nieco niżej w dziale ciekawostek jest to przedstawione jako fakt.

A to pierwsza strona którą otworzyłem.
 
W jednym z artykułów napisanych po oddaniu w łapę dziennikarzom gry zostaje wspomniana niejaka Caerys,
siostra Hjalmara, "piękna, lecz twarda i charyzmatyczna jak przystało na kobietę z wysp".
 
Last edited:
W jednym z artykułów napisanych po oddaniu w łapę dziennikarzom gry zostaje wspomniana niejaka Caerys,
siostra Hjalmara, "piękna, lecz twarda i charyzmatyczna jak przystało na kobietę z wysp".
No, opis pasuje do niej. Jeszcze się okaże, że wygląda podobnie ;)
View attachment 10356
 

Attachments

  • YaraS3.jpg
    YaraS3.jpg
    420.8 KB · Views: 33
W jednym z artykułów napisanych po oddaniu w łapę dziennikarzom gry zostaje wspomniana niejaka Caerys,
siostra Hjalmara, "piękna, lecz twarda i charyzmatyczna jak przystało na kobietę z wysp".


Czyżby to ta rudowłosa panna z warkoczem, która prawdopodobnie nie jest Triss? :p
Albo ta druga, ale nie wydaje mi się.
 
Last edited:
No, opis pasuje do niej. Jeszcze się okaże, że wygląda podobnie ;)

Piękna? Twarda? Charyzmatyczna? Dawno nie oglądałem, ale aż tak źle ją dobrali w serialu? W powieści była sporo ładniejsza :p


Czyżby to ta rudowłosa panna w warkoczem, która prawdopodobnie nie jest Triss? :p
Albo ta druga, ale nie wydaje mi się.
Ta ruda chyba. Identyczny kolor włosów, co Crach i Hjalmar.

A mógłby się pojawić, jakiś odpowiednik Ramsey'a.
Nie, nie mógłby
:mean:
 
Co do wiki, to o błędach językowych, interpunkcyjnych, czy ortograficznych to już w ogóle jakaś masakra. To tylko dobitnie ukazuje, dlaczego wiki to kiepskie źródło wiedzy... a poprawiać tego ni ma komu :(
 
Martwi mnie najnowsza pogłoska jakoby batalia o ładną Yen zakończyła się fiaskiem, przynajmniej tak sugeruje redaktor CDA. W grze uświadczymy ponoć krzyżówki strzygi z topielcem, a dokładniej Siwiec z Wolszczak, co na jedno wychodzi (swoją drogą tak właśnie wygląda wersja z poradnika). Model z gry w niczym podobno nie przypomina tego z intra (który był super). Wybór między rudą a czarniawą ma być w tej sytuacji raczej łatwy. Kurczę, mam nadzieję, że tak nie jest, bo głupio będzie to wyglądało w świecie gry, gdzie każda jedna panna jest urodziwa (nieważne kurtyzana czy wiejska dziewka), podczas gdy jedna z kasty czarodziejek, których uroda słynna jest na całą północ w najlepszym razie nie będzie straszyć. Może twórcy chcą w ten sposób podkreślić, że miłość jest ślepa? Tak czy inaczej smutam i chcę czarodziejkę z SoD.
 
Last edited:
Top Bottom