Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Gdybyś był jeszcze skłonny wytłumaczyć jasno i sensownie, dlaczego?
może nie lubi grać babami :DJa nawet raz robiłem podejście do ME grając panią Shepard a nie Jonem :D ale jakoś nie umiem się potem utożsamić z bohaterką... no i te romanse... :D
 
Masa wspaniałych informacji po weekendzie (kamera, waluta, pożyczki). Dla mnie osobiście jednak najbardziej szokującym wpisem jest ten:
*Kurczę, powiedziałbym, że się jaram z powodu tych najnowszych doniesień, ale mi akurat nie bardzo wypada.

.

Strach pomyśleć, co będzie się działo jutro.
 
może nie lubi grać babami :DJa nawet raz robiłem podejście do ME grając panią Shepard a nie Jonem :D ale jakoś nie umiem się potem utożsamić z bohaterką... no i te romanse... :D

Ze niby chciałeś się utożsamić z kobietą? Dziwne że w ogóle próbowałeś. Inna sprawa że wybór K/M nie ma żadnej różnicy, pomijając romanse i nazewnictwo.
Ja tam lubię grać kobiecymi charakterami, głównie dla większej ilości animacji :)
 
Co do grywalnej postaci Ciri - cant be bad ale wolałbym nie mieć wyboru czy grac Ciri czy Geraltem (a taki podobno ma byc w pewnych momentach fabuły).
 
Nie uwierzę w żadne jutrzejsze newsy, aż do czwartku :p Ba, nawet w screeny nie uwierzę. I gejmpleje.
Też bym pomyślał, że to przygotowania do jutrzejszego REDowego dowcipu... Ale popatrzmy na to tak -Dziś nie ma prima aprilis, więc powinien pisać prawdę :p

Ale jest jednak ta ponura opcja, że list otwarty dla żartu się pojawi. Albo, że REDzi podejmują współpracę z EA. Albo nie, nie mogą ich w to wplątywać, więc może mikropłatności w W3?

Hm... Zbyt oczywiste :D Z roku na rok trzeba się coraz bardziej starać z tymi żarcikami...
 
Powiedzą, że w grze pojawią się gnomy :troll:

To by dopiero było trzymanie w napięciu cały dzień.....
 
Redzi od jakiegoś czasu gromadzą złe informacje i wstrzymują sie z ich głoszeniem do jutra, tak by pospólstwo łyknęło wszystko jako żart :)

:troll:
 
Mnie zastanawia czy oprócz żartu dostaniemy coś ciekawego. Jak myślicie, duża jest na to szansa? :p Albo czy jest jakakolwiek? :D
 
Byłoby fajnie, gdyby to już jutro wypuścili ten długi gameplay z Q&A pokazujący wszystkie interesujące nas mechaniki.

Ale pewnie jeszcze trochę sobie poczekamy.
 
Gdybyś był jeszcze skłonny wytłumaczyć jasno i sensownie, dlaczego?
No bo jak zaczynam wiedźminem to chcę nim latać cały czas chcę się z nim utożsamić nie chcę nagle takiej zmiany w inną postać a po drugie nie uśmiecha mi się sytuacja gdy mam cycki i zgrabny tyłek i idę do baru a faceci mówią fajna z ciebie dupa ;(((( nie kupuję takiej zamiany jak wiedźmin to nie ciri!!!
 
Skąd informacja że będzie trzeba wybierać?
Podejrzewam, że zagramy Ciri w celu pokazania historii i przebiegu wydarzeń z jej perspektywy. Jak ktoś grał w The Last of Us to zrozumie co mam na myśli.
Do tego w którymś z wywiadów że gra Ciri będzie bardziej liniowe co tym bardziej utrzymuje mnie w tym przekonaniu.
 
@draxarox Z Ciri będzie parę questów tylko, malutki ułamek tych 100 godzin fabuły. Na pewno nie wybije Cię to z rytmu czy jak to napisałeś, utożsamiania się z Geraltem.

I zgadza się, fragmenty z Ciri będą najzwyczajniejszą formą opowiadania fabuły z innej perspektywy. Nie będzie wyboru, to część wątku głównego, takie same akcje mieliśmy w W2
 
Tak odnośnie jutrzejszego dnia, coby sobie miło powspominać ;)
[video=youtube;tvrQt6s7a-0]https://www.youtube.com/watch?v=tvrQt6s7a-0[/video]

BTW, naprawdę gorąco polecam włączyć pod koniec prędkość odtwarzania 0.5
 
Last edited:
Top Bottom