Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

+
Serdecznie pozdrawiam z działki, oficjalnie otworzyłem sezon grillowy i jeszcze taki trailer w taki dzień!
W domu napisze cos wiecej,bna razie ogladnalem tylko na tablecie i smartfonie, a to nie dosc, ze kompresja to 720p. :p
 
Są wampiry!!! Fuck off :D
Genialny urwało mi wszystko! Genialny trailer, no na reszcie pozamiatane! Po ciężkim dniu w pracy, super ukojenie i przygotowanie na studia :D Yen, Triss, Ciri na koniu coś tam krzycząca! Bies, leszy no pozamiatane! Jakieś latające stworzenia nie wiem...kuroliszki?
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    189.2 KB · Views: 61
Trailer fajny.

W sumie nie opowiada tylko o otwartym świecie jako takim, ale również o wielu innych rzeczach (może poniekąd to z siebie wynika?).
Graficznie jest ciut ładniej niż ostatnio, ale niektóra roślinność wciąż jest "popsuta" (zwłaszcza iglaki), a parę tekstur gorszych i bez mapowania wypukłości (że nie wspomnę o tym jak tęsknię za cudownym futrem zaprezentowanym w VGX :cry: ).
 
Zaraz, zaraz, czy mi się wydaje czy znowu nie było Jaskra?
To niesamomowite jak ten mający parcie na szkło (znaczy się w wiedźminlandzie nie było tv, ale jakby była to by miał) bard jest pomijany w kampanii reklamowej nowego Wiedźmina.

Za to widzieliśmy kilka jego wdzianek w ekwipunku Geralta :p

A co do potwora, to wiwerna. Mogę się założyć o kratę browarów.
 
Nadal eustachy będzie musiał czekać na pełny przyspieszony pokaz mijającej doby

No niestety, to pewno w zwiastunie żyjący świat, dziś był ino otwarty ;) Jestem bardzo ciekaw cyklu dobowego i wszystkiego co z tym związane, m. in. aktywności enpeców, systemu pogody. Szkoda, że o tym akurat wzmianki nie było
Ale i tak jest spoko i to bardzo. Nawet nie chce mi się tego analizować, pisać, co podobało się najbardziej, bo podobało mi się wszystko bez wyjątku, włącznie z Yen. A właśnie, jej też było mi tam mało. Naprawdę bardzo dobry zwiastun. No nic, trza obejrzeć jeszcze raz.

PS Dziwne rzeczy, Ciri wygląda upiornie, a wampir pocieszny.
 
Trailer fajny.

W sumie nie opowiada tylko o otwartym świecie jako takim, ale również o wielu innych rzeczach (może poniekąd to z siebie wynika?).
Graficznie jest ciut ładniej niż ostatnio, ale niektóra roślinność wciąż jest "popsuta" (zwłaszcza iglaki), a parę tekstur gorszych i bez mapowania wypukłości (że nie wspomnę o tym jak tęsknię za cudownym futrem zaprezentowanym w VGX :cry: ).

Graficznie wygląda lepiej niż wszystko co dotychczas widzieliśmy. VGX według mnie zostało zmiecione z powierzchni ziemi pod względem artystycznym. Kawał świetnej roboty. :)
 
Top Bottom