Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

+
Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!



W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon wcielasz się w najemnego zabójcę potworów, Geralta z Rivii. Przyjmujesz najważniejsze zlecenie swojego życia -- musisz odnaleźć dziecko z przepowiedni, potężną istotę, która może odmienić losy tego świata. Przygotuj się na podróż do Królestw Północy, pięknej krainy pełnej tętniących życiem miast, tajemniczych wysp, niebezpiecznych górskich przełęczy i zapomnianych jaskiń, które możesz swobodnie eksplorować. Ulepszaj swój śmiercionośny rynsztunek, korzystaj z wiedźmińskich umiejętności i pokonaj każdego, kto stanie na Twojej drodze.


Świat Wiedźmina tylko czeka, aby go odkryć -- zobaczcie najnowszy zwiastun tej największej przygody naszych czasów!
 
Last edited by a moderator:
Najlepszy trailer do tej pory, baardzo mało rzeczy do których się mogę przyczepić :p W sumie na pasują mi tylko wdzianka Geralta, żadne z nich, oraz białe włosy Ciri na portrecie.

Klif z PAX wygląda o niebo lepiej. Budynki, otoczenie, wszystko 10/10, postaci i animacje walki 11/10. Poezja.
 
Po pierwsze mój hype znowu wzrósł niebezpiecznie, jak możecie?! Już myślałem, że spokojnie wytrzymam z otwarciem EK i zabawą do połowy czerwca coby spokojnie semestr zdać... Po drugie i jak tu wybrać między Yenną i Triss, a po trzecie i tutaj już z drugiej strony - czy Wy do cholery naprawdę nie możecie tego równolegle po polsku udostępniać? Nie zapominajcie o korzeniach... Ja rozumiem, że gra ma się sprzedawać ale gdyby nie my to by ani dwójki ani trójki nie było. :comeatmebro:

Ed: Nie było tego posta gdy swój tworzyłem, zresztą i tak domyślałem się, że będzie ale czy równolegle tak trudno?
 
O jasna cholera... Jak to PRZECUDNIE WYGLĄDA!!! :D
Nawet fragment z PAX o wiele ładniejszy... Czyżby to w końcu było legendarne Ultra?
Co mogę powiedzieć - woda rewelacyjna, postaci rewelacyjne, krajobrazy rewelacyjne. Oxenfurt, zimowe krajobrazy na Skellige, podziemia, piękne pola przy Novigradzie... Cudo. Nie mam się do czego doczepić.
 
Miodny kawałek materiału, wy Redzi wiecie jak umilić weekend:) I ta ogromna, zapadająca w pamięć przygoda powita nas już za 39 dni.
 
Top Bottom