Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ale te statusy mają ludzie tylko z wybranym paczkomatem? Czy ktoś z wybranym kurierem tez dostał?
 
Last edited:
ja mam wybrany paczkomat InPost i edycje kolekcjonerską na PS4 i dostałem potwierdzenie że zamówienie zostało przejęte na magazyn :)
 
W zasadzie to i tak nie odpalimy gry przed 19 maja, bo nie ma pliku *.exe. Więc co im szkodzi dostarczyć 18 :p. Albo i lepiej nie. Artbook byłby zbyt kuszący.
 
Drodzy Gracze!
Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już za tydzień. Dzisiaj do godziny 20:00 przyjmujemy zamówienia z gwarancją dostawy w Paczkomacie tuż po północy w dniu premiery, 19 maja! Jeśli zależy Wam, żeby zagrać jako pierwsi zamówcie już dzisiaj! Osoby, które nie zrealizują swojego zamówienia w tym terminie, otrzymają swoją przesyłkę zgodnie z normalnym trybem wysyłek – odbiór paczki w kiosku Ruchu odbywać się będzie 19 maja rano, natomiast kurier dostarczy przesyłkę w dniu 19 maja po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Jednocześnie informujemy, że nie ma już możliwości zmiany formy lub adresu dostawy.
Jeśli będziecie mieć pytania zapraszamy do kontaktu z infolinią lub pod adresem e-mail pomoc@cdp.pl.
Odpowiedź na najczęściej zadawane pytania znajdiesz na
Info z "fejsbukowego" profilu cdp, chyba jednak nie ma co liczyć na jakiekolwiek wcześniejsze dostawy. :p

EDIT: Chyba mamy jednak jakąś niespodziankę :D https://www.youtube.com/watch?v=HGG...outube.com/watch?v=HGG9yXmRCyQ&has_verified=1
 
Last edited:
Top Bottom