Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ja zacznę panikować dopiero jak w poniedziałek będę miał ten sam status (Przygotowana przez Nadawcę - Podróż paczki jeszcze się nie rozpoczęła).
 
Mnie dopiero dzisiaj się zmieniło na wysłane, a kolekcjonerkę zamówiłem pierwszego dnia jak ruszyły pre ordery (z rok temu to było?) i opłaciłem jak tylko pojawiła się taka możliwość. Też się spinałem że coś jest nie tak ale najwidoczniej nie robią tego po kolei tylko według jakiegoś innego planu (albo bez planu). Zastanawiam się jednak co oznacza błąd z numerem przy śledzeniu. Kuriera mi uprowadzili z moją paczką? :p

Też zamawiałem pierwszego dnia jak ruszyły.
 
Last edited:
Spokojnie ludzie,wyślą w poniedziałek to przecież paczka będzie szła przez dzień i noc spokojnie dojdzie..no chyba że mieszkacie za granicą :D
 
@Michaxx, nadal to samo :( Kurde, wiele rzeczy kupuję przez neta, ale jeszcze z żadnym sklepem nie miałem takich cyrków jak z CDP.

Wyluzuj jakbyś miał taką ilość do ogarnięcia to wiesz ;) Jak było w przypadku W2 ludzie nie dostawali potwierdzeń, ani e-maili a przesyłki dostali (uszkodzone) na czas :p
 
Spokojnie ludzie,wyślą w poniedziałek to przecież paczka będzie szła przez dzień i noc spokojnie dojdzie..no chyba że mieszkacie za granicą :D

Mieszkam około 500 km od Warszawy, ale nie będzie to żadną wymówką jeśli 19 maja nie będę mógł pograć w grę. Bo za wersję PS4 zapłaciłem już w marcu, a za ek zapłaciłem 15 kwietnia(to chyba w dzień gdy już można było zapłacić) więc jeśli z jakiegoś powodu nie zagram 19 maja to będę naaaaaaprawdę zły.
 
Mieszkam około 500 km od Warszawy, ale nie będzie to żadną wymówką jeśli 19 maja nie będę mógł pograć w grę. Bo za wersję PS4 zapłaciłem już w marcu, a za ek zapłaciłem 15 kwietnia(to chyba w dzień gdy już można było zapłacić) więc jeśli z jakiegoś powodu nie zagram 19 maja to będę naaaaaaprawdę zły.

No ja mieszkam w centrum Polski to chyba mam najlepiej, ale szczerze mówiąc to zawsze dostawałem przesyłkę kurierską następnego dnia,więc jeśli wyślą w poniedziałek to jestem dobrej myśli że we wtorek kurier będzie już do mnie dzwonił w celu doręczenia paczki :D
 
@Michaxx, nadal to samo :( Kurde, wiele rzeczy kupuję przez neta, ale jeszcze z żadnym sklepem nie miałem takich cyrków jak z CDP.
W nocy ciezarowkami dostarcza do punktow (w moim przypadku w Rzeszowie) a rano kurier zabiera paczke i tyle. Ostatnio wracałem wczesniej i po 13 DPD widziałem u mnie. Nie ma obawy ;)
 
Mieszkam około 500 km od Warszawy, ale nie będzie to żadną wymówką jeśli 19 maja nie będę mógł pograć w grę. Bo za wersję PS4 zapłaciłem już w marcu, a za ek zapłaciłem 15 kwietnia(to chyba w dzień gdy już można było zapłacić) więc jeśli z jakiegoś powodu nie zagram 19 maja to będę naaaaaaprawdę zły.

Nom ja w podobnej odległości mieszkam od WaW'y...ehh utknęła w sortowni.. oby w poniedzialek sie wyrobili..

@mitmichael u mnie niestety kurier by był kolo 18.. tak jeździ w moim rejonie..
 
A u mnie ciągle "W realizacji". Ciekawe czy jeszcze dzisiaj doczekam się zmiany czy będę musiał czekać do poniedziałku.
 
Podejrzewam, że paczki pójdą w niedzielę albo już poszły, tylko system informacji szwankuje..standard. Nie mam pojęcia jaka ilość jest do wysłania? Skoro milion pre-orderów padł to pewnie spora ilość, no nie wiem ze 100 tys?
 
Hmm... wszedłem w śledzenie paczki (kurier) to mi wyskoczyło, że nieprawidłowy numer :blink: Porównałem jeszcze z numerem z faktury, który dostałem na maila i jest ten sam. Ktoś tak miał?

Ja tak mam.
 
Last edited:
@HuntMocy
Nie ma co się martwić. Numer jest nieprawidłowy bo pewnie paczka jeszcze nie doszła do firmy kurierskiej. Ostatnio korzystałem z usług DHL kupując rzeczy na Agito i sprawa wyglądała identycznie. Status wysłany, numer przesyłki się nie zgadzał (sprawdzałem wieczorem), a jak sprawdzałem następnego dnia przed robotą to już wszystko działało i przesyłka doszła koło południa.
 
Mmm... Świetnie to wygląda. :yes

 
Ech, panikarze. Trzęsiecie się z obaw, choć Wasze paczki już są w drodze. Ja swoją EK kupiłem, jak jeszcze na liczniku były cztery zera (czyli jako jeden z pierwszych), a koło mojej przesyłki nawet pies z kulawą nogą się nie kręci - ciągle "w realizacji" (kurier).

Jakiś czas temu wpadłem w dość burzliwą polemikę z blooddragonem. Może teraz się mści i grę dostanę dopiero jak wyjdzie Edycja Rozszerzona? ;)
 
Top Bottom