Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Wychodzi na to że już tylko ja nie dostałem jeszcze swojej kolekcjonerki :( Nigdy więcej preorderów kurierem :p
 
Ja też jeszcze nie mam ale zaczynam się obawiać bo widzę że im później dochodzi tym większa szansa że coś będzie uszkodzone :p tfu tfu odpukac
 
Lipa płytki działające muszą być, załatwię to później.Skąd to pobrać rozumiem że chodzi i podanie klucza produktu, znalazłem jakieś kopie zapasowe do 1 i 2 by ,jak wpisze swój to będę mógł pobrać 3:/ ?
 
Ja nie mogę nawet sprawdzić gdzie moja przesyłka jest, bo numer przesyłki jest wg. cdp.pl "niewłaściwy". No i klops.
 
Jeszcze raz poruszę swój Problem :( i proszę o pomoc,bo nie wiem co mam robić..... Zamówiłem EK na pc jak i XO i problem polega na tym,iż na dwóch kontach co mam na CDP użyłem tego samego nr. Komórki na który otrzymałem tylko 1 SMS z potwierdzeniem umieszczenia paczki w InPoście a na Drugą paczkę już nie ;/ i nie mogę jej odebrać ;/ ani wyjaśnić sprawy,bo zapewne dziś nie tylko ja zapewne mam " jakiś " tam problem,ale fakt faktem jest,iż Kumpel czeka teraz na grę a tutaj Lipa :( wrrrrr Co robić ?????
 

Attachments

  • 2015-05-19 13.26.54.jpg
    2015-05-19 13.26.54.jpg
    249.6 KB · Views: 52
Last edited:
Sporawe. No i zapakowane kilka razy. Kurier miał problem z doniesieniem tego xD.

Wiem, właśnie odebrałem swoją :D Trwa już instalacja :)

---------- Zaktualizowano 12:14 ----------

Ktoś też dostał uszkodzoną figurkę? D:

A co z Twoją nie tak?
Nie wiem czy wiesz, ale ogon gryfa i miecz Geralta, trzeba doczepić :) Są w odzielnych folijkach.
 
GosuPL To to wiem XD gałąź odłamana. Idzie łatwo przykleić, gsem chociażby. No ale mimo wszystko :/
 
A telefonu do kuriera też uzyskać nie mogę, bo niby pola uzupełniam nieprawidłowo... nie wiem czemu im się mój kod pocztowy nie podoba. Przepraszam, że tak tutaj narzekam, ale gdzieś muszę, żeby ulżyć stresowi...
 
Komiks Dom ze szkła po wpisaniu kodu na darkhorse można pobrać na dysk, czy mogę go tylko czytać na ich stronce?

edit: teraz zauważyłem, że za darmo to mamy tylko 1 część z 5 ;] w sumie to już mi przestało zależeć żeby to ściągać.
 
Last edited:
Ogólnie tak. Artbook super, duża książka, myślałam, ze mniejsze to będzie. Kompendium liche :C Figurka też średnio pomalowana, może kiedyś sama poprawię.. Wisior ekstra, sprawia wrażenie solidnego, ciężki, nie mam jednak porównania co do poprzednich.
 
Top Bottom