[Problem] Sprawy rodzinne oraz klątwa na bagnach SPOILERY

+
[Problem] Sprawy rodzinne oraz klątwa na bagnach SPOILERY

Cześć,
zastanawiam się jak pociągnąć dalej quest o żonie Barona. Córkę już znalazłem w Oxenfurcie. Pytanie co z matką? Quest jest jako niedokończony. Mam tylko informacje, że mam dalej zasięgnąć języka w Velen, ale gdzie dokładnie do licha?
Będę wdzięczny za naprowadzenie, a nie spoilerowanie całego zadania.

Druga rzecz bardziej mnie intryguje. Jest takie miejsce na bagnach (o ile dobrze pamiętam) na granicy (obecnego) Cesarstwa Nilfgaardu i (obecnej) Redanii. Chodzi o opuszczoną wioskę, gdzie wydarzyło się coś złego. Wszędzie są masowe mogiły, które w nocy płoną. Mam już magiczny wihajster, który pokazuje mi zjawy związane z jakimś przeklętym miejscem (dostałem po questcie na wieży). Lampa (to ten magiczny wihajster o którym wspominałem) Pokazuje mi gościa, który kilofem coś kopie, ale nie mam możliwości rozpoczęcia tego zadania. Jest za to ikona tego "lampionu". Gdzie mogę rozpocząć ten quest?
 
Podpowiem że
lampę otrzymasz po ukończeniu jednego z zadań od Keiry Metz a żonę barona spotkasz w queście z Paniami Lasu.
 
Last edited:
Tak. To wiem. Mam ją, bo zakończyłem zadanie z klątwą na wieży. Problem jest z rozpoczęciem klątwy w tej wiosce :)
 
Top Bottom