Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

+
Średnia ocena użytkowników PC na metacritic właśnie wskoczyła na 9.0
Ciekawe, teraz na wszystkich platformach ta średnia jest identyczna, właśnie 9.0
To ewenement na metacriticu i dobitnie pokazuje, że Wiedźmin 3 to ogromny sukces.
 
Średnia ocena użytkowników PC na metacritic właśnie wskoczyła na 9.0
Ciekawe, teraz na wszystkich platformach ta średnia jest identyczna, właśnie 9.0
To ewenement na metacriticu i dobitnie pokazuje, że Wiedźmin 3 to ogromny sukces.
Wiele osób nie przeszło jeszcze gry, więc jest szansa na podniesienie średniej o jakieś 0.2 do 0.5 ;) Mam nadzieje, że trolle dające 0/10 już się wyszumiały ;)
 
@Galdhiem

Z cesarzem pobyłeś może 10 minut maksymalnie i już oceniasz całą jego postać. Z materiałów widać, że będzie pojawiał się częściej.

Kurtki kurtkami - te grube nie są wiedźmińskie. Nie powinieneś się dziwić, skoro na każdej postaci tak wyglądają. Projekt np. pancerza niedźwiedzia jest chyba jednym z najlepszych jakie widziałem kiedykolwiek w grach RPG.

Jak do tej pory nie pamiętam, żebym dostał item jako nagrodę w queście. Częściej pieniądze/receptura. A item znajdowałem w skrzyni itd. i zawsze był on dobry. Nawet jeśli dostaniesz słabszy, to i tak nic nie tracisz - możesz go przecież rozłożyć na części, żeby je potem wykorzystać.
Jeśli chodzi o cesarza, to prawda, ale zaznaczyłem, że chodzi o pierwsze dni z grą. Jeśli się rozwinie-super. Niestety nie robilem je szcze zadnych wiedźminskich, do 14 lvlu używałem innych. Moja ocena na tych "innych'' właśnie sie opiera. W pierwszej zbroi, w ktorej zazynamy grę, widać figurę, muskulaturę postaci, w reszcie średniawo. I wiem, że reszta postaci wygląda tak samo. Ale mi się nie podoba i tyle, to moje zdanie, możesz sądzić inaczej i to jest zupełnie w porządku :D No właśnie o skrzynie chodziło. Skrót myślowy. Robisz quest i dostajesz jeden dobry item i jakieś mniejsze gadżety.
 
Miałbym małą prośbę do osób które skończyły/są już daleko w grze. Myślę, że to odpowiedni temat, bo do tego o fabule strach wchodzić- spoilerowe pole minowe.
Jako, że nie bardzo mam czas teraz na grę i pewnie spokojnie będę grał dopiero za dwa trzy miesiące (teraz jedynie pozwiedzałem, trochę powalczyłem i zrobiłem kilka zadań głównych) a mam kilka nurtujących mnie pytań- za odpowiedź na nie/wrażenia podaruję dozgonną wdzięczność i soczyste redpointy ;)

1. Jak długi jest główny wątek? Doszedłem do momentu w którym
Keria Metz wysłała mnie do Pań Lasu (dostałem książkę), u Krwawego Barona jeszcze nie byłem.
Korci mnie żeby zrobić sobie jeszcze to zadanie ale nie wiem ile tak naprawdę jeszcze mi po nim zostało. Mógłby ktoś tak procentowo/godzinowo oszacować?
2. Jak wasze wrażenia w związku z całym głównym wątkiem? Tak bez spoilerów, jeśli można ;) Na GAFie wszyscy są nim zachwyceni, ale chciałbym poznać opinię kogoś zaznajomionego z sagą/poprzednimi grami.
3. Czy w grze znajdują się jakieś bardzo ośnieżone/zimowe tereny? Nie ukrywam, że wiadomość o ociepleniu klimatu na Skellige bardzo mnie zasmuciła, gdyż jestem wielkim fanem zimowych lokacji. Znajdzie się jeszcze coś dla mnie?
4. Mógłby ktoś podlinkować/wrzucić jakieś screeny z pancerzem niedźwiedzia/kota? Udało mi się jedynie znaleźć concept arty a te- o ile mi wiadomo- trochę odbiegają od tego co mamy w grze.
5. I chyba najważniejsze- czy w grze pojawia się
Iorveth
?
Z góry dziękuję za pomoc ;)
 
Na metakrytyku W3 w wersji na na XONE ma niższą ocenę niż W2, śmiechu warte :D Ale inna sprawa, że recenzji jeszcze mało, więc na pewno się zmieni.
 
Śmieszna sprawa, że Wiedźmin 3 jest najlepiej ocenianą grą na MC (przez userów). Nie liczę tutaj takich przypadków jak Kerbal Space Program, czy Ori, bo takie gry mają o wiele mniejszą rzeszę fanów i nie ma hejterów.
 
Hej, właśnie jestem w Velen i zauważyłem na tablicy ogłoszenie
odnośnie jakiegoś masażu. Ponoć jakaś zośka w jakiejś wiosce go wykonuje. Wiecie coś o tym ?Ciekawość mnie zżera czy faktycznie na masażu by się skończyło ;)
 
Last edited:
AngryJoe na 100% nie da dychy. Już na twitterze zaczął marudzić o pierdoły, jak brak skrzyń do składowania ekwipunku i że ponoć save mu się zepsuł.
 
1. Jak długi jest główny wątek? Doszedłem do momentu w którym
Keria Metz wysłała mnie do Pań Lasu (dostałem książkę), u Krwawego Barona jeszcze nie byłem.
Korci mnie żeby zrobić sobie jeszcze to zadanie ale nie wiem ile tak naprawdę jeszcze mi po nim zostało.
Nie bój, zostało jeszcze sporo. Główny wątek zacznie się zwijać dopiero gdzieś koło 20-22 levelu postaci.

AngryJoe na 100% nie da dychy. Już na twitterze zaczął marudzić o pierdoły, jak brak skrzyń do składowania ekwipunku i że ponoć save mu się zepsuł.
Znając recenzje AJ - to nic nie znaczy. On akurat potrafi rozdzielić drobne niedogodności od całości projektu. No i jest fanboyem.
 
Angry Joe nie jest żadną alfą i amebą, to raz, a dwa że wcale nie musi obniży oceny za te drobiazgi. Zdziwiłbym się gdyby wystawił 9, pewnie da dychę ale będzie marudził na różne niedociągnięcia.

Dziwi mnie w ogóle że tak się przejmujecie jego opinią, też go kiedyś lubiłem ale z czasem zacząłem dostrzegać te jego amerykanizmy i różne dziwne akcje, aż mi obrzydło.
 
Top Bottom