Broda

+
Witam.
Czy po wybraniu jakiegos konkretnego zarostu u Geralta broda bedzie rosla dalej?
Czy moze dopiero zacznie rosnac kiedy ogole go znowu na zero?
 
Witam.
Czy po wybraniu jakiegos konkretnego zarostu u Geralta broda bedzie rosla dalej?
Czy moze dopiero zacznie rosnac kiedy ogole go znowu na zero?

Po zgoleniu na zero i wybraniu drugiej długości (czyli tej przed najdłuższą, będącą ostatnim stopniem) rośnie sama.
 
czyli po zgoleniu na zero pojawi sie opcja wyboru ''drugiej długości'' u golibrody?

Nie.
U balwierza to jest po prostu "Broda". Zarost rośnie po zgoleniu na zero i po wybraniu tej właśnie opcji.
Inna sprawa, że ten ficzer nie powinien działać jak powinien, bo po ogoleniu Geralta z czasem pojawia się zarost, a potem od razu najdłuższy busz.

Możesz jeszcze wybrać któryś z dodatkowych zarostów, czyli bokobrody, wąsy i bródka - i po wybraniu tych opcji broda nie rośnie.
 
Dążę do osiągnięcia maksymalnej długości brody. w chwili obecnej Geralt wygląda tak:



Czy to jest maksymalna długość?
 
@Swooneb
Już bardziej bym się ucieszył jakby taka opcja pojawiła się do włączania/wyłączania w menu, bo z takiego domyślnego nieodrastania to np. ja zadowolony bym nie był :p
 
@Swooneb
Już bardziej bym się ucieszył jakby taka opcja pojawiła się do włączania/wyłączania w menu, bo z takiego domyślnego nieodrastania to np. ja zadowolony bym nie był :p

Mnie by to wystarczyło :p Ogólnie to trochę problematyczne takie ciągłe ganianie do balwierza zwłaszcza, że tylko po dwóch długościach rosną czyli się da to załatwić :p
 
Ja w mieście byłem dosyć często (najlepszy kowal), więc do balwierza miałem nie daleko, ale całą grę przeszedłem przy podstawowej fryzurze a zarost goliłem tylko kilka razy, bo jakoś bardziej lubię Geralta w brodzie, może głównie dlatego, że sam chodzę zarośnięty :p I niestety muszę przyznać, że się trochę zawiodłem na ilości ale jeszcze bardziej na jakości fryzur i rodzajów zarostu, w dwójce fryzury były świetne, a tutaj jak dla mnie tylko dwie się podobały, podstawowa i ta z wygolonymi bokami pojawiająca się też na trailerach. Mam nadzieję, że wśród jeszcze tych kilku pozostałych darmowych DLC jakieś fryzurki i brody jeszcze się pojawią :D
 
Ja w mieście byłem dosyć często (najlepszy kowal), więc do balwierza miałem nie daleko, ale całą grę przeszedłem przy podstawowej fryzurze a zarost goliłem tylko kilka razy, bo jakoś bardziej lubię Geralta w brodzie, może głównie dlatego, że sam chodzę zarośnięty :p I niestety muszę przyznać, że się trochę zawiodłem na ilości ale jeszcze bardziej na jakości fryzur i rodzajów zarostu, w dwójce fryzury były świetne, a tutaj jak dla mnie tylko dwie się podobały, podstawowa i ta z wygolonymi bokami pojawiająca się też na trailerach. Mam nadzieję, że wśród jeszcze tych kilku pozostałych darmowych DLC jakieś fryzurki i brody jeszcze się pojawią :D

Z balwierzem jest taki problem, że widać ikonkę nożyczek na mapie dopiero jak się stoi blisko budynku w Novigradzie, a na wyspach mało mnie było(za dużo gór jak na mój gust). Co do fryzury to sam właśnie golę Geralta na Cintrijskie wahadło, czyli ten zwyczajny kucyk wygolony po bokach, jak z ciekawości zobaczyłem co to jest "wygolone po bokach" to zobaczyłem mniej więcej coś takiego:

I wróciłem szybko do poprzedniej fryzury :p
 

Attachments

  • rexfeatures_372078p.jpg
    rexfeatures_372078p.jpg
    108.9 KB · Views: 137
Dokładnie, średnio długie i długie rozpuszczone to też porażka, zwłaszcza te pierwsze bo drugie jakby tak Geralt zawinął za uszy jak w pierwszej części to całą grę bym w nich przeszedł, brakuje mi też podstawowej fryzury z dwójki, może jak trochę ponarzekamy to jeszcze coś ciekawego dostaniemy do fryzur i zarostów. :p
 
W moim przypadku niestety wygrało lenistwo i pragmatyzm.
Dość dziwna decyzja deweloperów decydująca o tym, że znacznik balwierza nie jest stałą na mapie swiata spowodowała, że znalazłem zastosowanie dla konsoli na komendy.

Wystarczy wpisać "shave" i po kłopocie. Brodaty Geralt zbrzydł mi po godzinach materiałów promocyjnych, więc ogolony podchodzi mi najbardziej. Z rzadkimi wyjątkami.

Poza tym łatwo mogę w ten sposób naprostować absurdalne sytuacje, kiedy lekki zarost przechodzi w pełny busz w kolejnej cut-scence.
Miał być fajny ficzer, ale jest zrobiony po łebkach. Ot, żeby był - nieważne, że nie działa jak należy.

@Marcin Momot przydałoby się, żeby któryś patch uwzględnił ten element. Niby drobnostka, ale czasami psuje odbiór.
 
Last edited:
Znalazłem ten obóz bandytów pokonałem ,ale fryzjera nadal w wiosce nie ma trzeba odczekać jakiś czas ? Mógłby ktoś dodać screena w którym domu można go znaleźć lub info ile trzeba odczekać
 
Last edited:
Może dałoby się zrobić mod, dzięki któremu broda nie rośnie? Albo żeby przynajmniej można było to wyłączyć (przecież było to obiecane).
 
Może dałoby się zrobić mod, dzięki któremu broda nie rośnie? Albo żeby przynajmniej można było to wyłączyć (przecież było to obiecane).
Na razie jedyne mody to prosta, a i tak ograniczona edycja xml oraz odblokowanie konsoli developerów. Musimy czekać na narzędzia.
 
Hej, mam irytujący problem. Mianowicie po włączeniu ficzerów z zaawansowanymi włosami, broda Geralta ma jakieś dziwne stadia rozwoju i pomija średni stan brody (tj. bródka u balwierza). Geralt jest gładko ogolony, później ma 3 dniowy zarost i później od razu dużą brodę. Nie ma tego przejścia na półdługiej długości. Chyba, że wybiorę się do balwierza, ale to się nie opłaca na 3 dni w świecie gry. Psuje to immersję. Też tak macie? Czy to bug tylko u mnie? Albo czy można to samemu naprawić?
 
Hej, mam irytujący problem. Mianowicie po włączeniu ficzerów z zaawansowanymi włosami, broda Geralta ma jakieś dziwne stadia rozwoju i pomija średni stan brody (tj. bródka u balwierza). Geralt jest gładko ogolony, później ma 3 dniowy zarost i później od razu dużą brodę. Nie ma tego przejścia na półdługiej długości. Chyba, że wybiorę się do balwierza, ale to się nie opłaca na 3 dni w świecie gry. Psuje to immersję. Też tak macie? Czy to bug tylko u mnie? Albo czy można to samemu naprawić?

Jak na razie nie ma patcha, ale w plikach gry jest obecne stadium 3 brody HW, i ten mod przywraca go na właściwe miejsce:
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1262/?
 
Top Bottom