[BUG] Zlecenie: Barciowe Widziajło

+
[BUG] Zlecenie: Barciowe Widziajło

Wskaźnik misji kieruje mnie żebym porozmawiał ze zleceniodawcą (niziołek w posiadłości). Podczas rozmowy informuje go, że byłem wcześniej w miejscu, w którym potwór zabił jedną osobę i śledząc jego trop dochodzę do budynku z piwnicą, której nie mogę otworzyć bez klucza. Dostaje klucz od zleceniodawcy i kończy się rozmowa. W tym momencie wskaźnik misji nakazuje mi iść otworzyć w/w piwnicę, ale jednocześnie nie znika wskaźnik rozmowy ze zleceniodawcom. Kiedy docieram do drzwi piwnicy, mogę otworzyć tylko jej lewą cześć (kiedy chcę otworzyć prawą pokazuje mi się komunikat, że potrzebuję klucza). Wchodzę do środka i nic się nie dzieje i nikogo i niczego tam nie ma. Da się to jakoś naprawić???

https://www.youtube.com/watch?v=4M4JlzoDjl4
 
Last edited:
U mnie quest zadziałał dobrze, otworzyłem też lewe drzwi, ale prawe otworzyły się jak ich tylko dotknąłem Geraltem i w środku było co miało być.
 
No właśnie problem polega na tym, że ja nie znalazłem niczego :( i to nie tylko ja, przeglądając internety :D
Czy ktoś spotkał się z tym problemem i był w stanie go przeskoczyć??
 
Tak, też miałem problem z otwarciem tych drzwi... W końcu udało mi się wciskają wiedźmina w kąt przy zawiasach prawego skrzydła :p Odpowiedni kąt kamery i gra wyłapuje możliwość interakcji.
 
Tak, też miałem problem z otwarciem tych drzwi... W końcu udało mi się wciskają wiedźmina w kąt przy zawiasach prawego skrzydła :p Odpowiedni kąt kamery i gra wyłapuje możliwość interakcji.
Witam wszystkich!
Tu nie chodzi o żaden kąt kamery. Tak jak napisał eludek drzwi się otwierają, ale quest tak jakby nie przeskakuje dalej i nic się nie dzieje, nawet jak podejdziesz do drugiej części drzwi tak by pokazała się ikona otwarcia, to i tak pokazuje komunikat, że znów potrzeba klucza mimo, że już go użyłem do otworzenia ich.
Nie mam pojęcia co zrobic... wczytywalem wcześniejsze save'y, odpalalem grę i konsole kilkukrotnie, a nawet wykonałem kilka innych questów i wróciłem do tego, nadal nic. Tak jak opisał eludek juz po rozmowie z krasnalami quest stoi w miejscu i nakazuje znów z nim pogadać.

Ktoś natrafil na rozwiązanie? :/
 
Quest wywala się, jeśli wcześniej odwiedziło ruiny tego domu, gdzie jest piwnica, którą trzeba otworzyć :/
 
Top Bottom