Wiedźmin - Kompendium o świecie gier

+
Szkoda. Myślę że było by sporo nabywców z uwagi na ogrom świata i chęć przejścia gry kilkukrotnie. No ale z drugiej strony rozumiem.
 
Aaa już myślałem że jest coś o czym nie wiem... No cóż niestety tylko wersja angielska.
 
Niestety ale innego nie ma, trochę szkoda bo W1 i W2 miały jakieś poradniki a tutaj jesteśmy zdani tylko na cyfrowe ala gry-online, który i tak jeszcze nie jest skończony oraz eurogamera. Z drukowanych pozostają jedynie anglojęzyczne. Ehh szkoda że nie została wydana polska wersja tego z wydawnictwa Prima.
 
Wczoraj do mnie dotarł ten poradnik. Miód. Moja kolekcja kompletna:


Ta mała książeczka powinna być dodawana do EK zamiast tego warchło, które nawet nie leżało nawet obok Kompendium.
 
Last edited:
@whitewarrior.194 ile wychodzi z przesyłką za ten poradnik? W tej małej książeczce co jest?
Mnie wyszło 112 zł, ale tylko dlatego, że musiałem czekać na sprowadzenie z zagranicy prawie miesiąc -_-

A zawartość, tak jak Rustine pisał, a wszystko zapisane czcionką jak w średniowieczu :p Na marginesach herby, dopiski. Naprawdę bardzo estetycznie i klimatycznie to wygląda.
 
W sumie chyba sam zamówię na allegro, obecnie wychodzi coś~137zł z przesyłką poradnik + Grimoire Book, także znośna cena ;)
 
Kasa, Panie, kasa. Do tego największy minus "Kompendium..." jest to iż nie ma mapy kontynentu.

Cóż, kilkuletnie hejcenie map ma jednak złe strony... chociaż fakt że nie dowalili tradycyjnie dwójkowej może świadczyć o tym, że po cichu przygotowują nową, z miejscami z trójki i Sezonu.
 
Cóż, kilkuletnie hejcenie map ma jednak złe strony... chociaż fakt że nie dowalili tradycyjnie dwójkowej może świadczyć o tym, że po cichu przygotowują nową, z miejscami z trójki i Sezonu.
Ale gdzie ją opublikują i będą sprzedawać? Tu jest najważniejsze pytanie, bo premiera gry za nami, a tylko większe dodatki na horyzoncie, a te i tak pewnie będą tylko w formie DLC. No chyba, że planują wydać W3 Edycję Rozszerzoną...
 
Top Bottom