Nowe tapety w sekcji Media

+
Nowe tapety w sekcji Media

Na www.thewitcher.com dodaliśmy kilka nowych tapet z Wiedźmina 3:) - powstały one na bazie dostępnych już materiałów. Ubiegając pytania o świeże informacje i materiały, powiem tylko, że wszystko w swoim czasie:) (na pewno jednak nie będziecie zawiedzeni:).
 
Skoro uważacie, że nie będziemy zawiedzeni to oznacza, że już coś macie zrobionego.
'
 
Wieża i medalion świetnie się nadają :) Zna ktoś jakiś program do zmienienia rozdzielczości zdjęcia? Na największej podanej mam do ok. 80% wysokości ekranu.
 
MM360 said:
Na www.thewitcher.com dodaliśmy kilka nowych tapet z Wiedźmina 3:) - powstały one na bazie dostępnych już materiałów. Ubiegając pytania o świeże informacje i materiały, powiem tylko, że wszystko w swoim czasie:) (na pewno jednak nie będziecie zawiedzeni:).

No no no, Wieża Jaskółki ładnie wam wyszła ;)
 
Muszę przyznać że całkiem fajnie wyszły :)/>/>
Ale czy ta wieża http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/www/thewitcher/files/w3_wallpaper/pl_W3_WALLPAPER_5_1920x1200px.jpg to nie Tor Zireal?
 
Ciężko to stwierdzić jednak ja stawiałbym na Tor Lara. Jaskółka była na skraju jeziora, a Mewa na wyspie Thanedd. Moje wyobrażenie wyspy to klify lub plaża na skraju. Klify są, a nigdy nie widziałem jeziora pod klifami ;)
 
MM360 said:
(na pewno jednak nie będziecie zawiedzeni:).

Tak po prawdzie to chyba wszystko jasne że będzie Gameplay :D Bo tylko tego chcemy i gdy go dostaniemy to dopiero wtedy nie będziemy zawiedzeni ilością materiałów :D Każdy obejrzy z 1000 raz filmik i będzie się jarał po 100kroć bardziej :D
 
Michax said:
Ekhem ^ Renderer :p/> A może już jest?
Gdzieś czytałem, że REDzi ten nowy renderer zastosują na krótko przed premierą gry. Nie wiem gdzie konkretnie, ale jestem prawie pewny, że takie słowa padły.
 
dani1234 said:
Gdzieś czytałem, że REDzi ten nowy renderer zastosują na krótko przed premierą gry. Nie wiem gdzie konkretnie, ale jestem prawie pewny, że takie słowa padły.

Ciekawa informacja, jakieś potwierdzenie?
 
Tapetki ściągnięte :) tylko szkoda że nie ma jakiejś z naszym bohaterem, ale puki co to powinno mi wystarczyć i czekać na nowe :p
 
Top Bottom