Mutageny szaleństwa, zmiany w wersji 1.3

+
Mutageny szaleństwa, zmiany w wersji 1.3

Witajcie
Przechodząc pierwszy raz W2 udało mi się zebrać 10 mutagenów szaleństwa. To było na versji 1.2, farmiąc w jaskini we Flotsam, a później w 2 akcie przy chacie Natchnionego. Po wyjściu patcha 1.3 postanowiłem zagrać inną ścieżką na poziome trudnym. Niestety nowy patch sprawił, że z nekerów we Flotsam dropią tylko mniejsze mutageny. Nie ma szans nawet na zwykły mutagen, nie wspominając już o większych czy o mutagenie szaleństwa. Chciałem się zapytać, gdzie można zdobyć lepsze mutageny? Czy tylko z mocniejszych przeciwników? Czy ktoś na wercji 1.35 trafił mutagen szaleństwa? Jeśli tak, to gdzie i z czego? Zastanawiam się więc, czy zmienić build i pomnąć zupełnie Alchemię, czy przejść I akt na wersji 1.2 i po zdobyciu 10 mutków szaleństwa, zrobić upgrade do 1.35.
PZDR
 
A większych mutagenów nie da się robić poprzez alchemię (receptury) z mniejszych ?
Ja tak mam tylko nie pamiętam czy to jest w grze czy z jakiegoś moda
 
Z tego co mi wiadomo to już chyba patch 1.3 balansował "wypadalność" mutagenów na początku rozgrywki.
Można trochę pofarmić na mniejsze mutageny i potem je przerobić na większe, ale do tego potrzebny jest mod "Mutagenologia" -> pobierz -> opis
Osobiście uważam, że patch 2.0 powinien zaimplementować tego moda jako integralną część gry.
 
Albo powinna być możliwość ponownego zmutowania danego atrybutu, bo jak na początku pododajemy sobie te słabe to te większe nie są już potrzebne i to nie powinno tak być
 
Gregmastergruda said:
Albo powinna być możliwość ponownego zmutowania danego atrybutu, bo jak na początku pododajemy sobie te słabe to te większe nie są już potrzebne i to nie powinno tak być
Na to też jest jakiś mod, o ile dobrze pamiętam. LINK

A wracając do tematu to mi, przy patchu 1.35, chyba jeden taki szalony mutagen wypadł gdzieś w lesie przy Flotsam, albo ze zwykłej ednriagi albo z królowej, nie pamiętam dokładnie.
 
Luppus said:
Czy ktoś na wercji 1.35 trafił mutagen szaleństwa? Jeśli tak, to gdzie i z czego?
Grałem na tym patchu, na trudnym i udało mi się to zgarnąć. Znalazłem go dopiero po raz pierwszy mimo, że wcześniej przeszedłem grę już 2 razy na normalnym... Więc twoje 10 takich mutagenów to niezły wynik.
Nie wiem czy to zależy od poziomu trudności czy patcha ale teraz mutageny wypadają mi rzadko a w dodatku jakieś słabe.

Wracając do tematu, wypadło mi z harpii, miejsce-> tereny za Vergen, tam gdzie się idzie do grobowców po sztandar Burej, a dokładniej to na łące na górce/klifie; aby tam się dostać trzeba 2 razy przeskoczyć ścieżkę. Lepiej wytłumaczyć nie umiem.
Tylko że mutageny wypadają losowo, więc nie wiem czy to się przyda... Pozdro.
 
Nie wiem, mutageny szalenstwa musza zalezec od czegos dziwnego.
Gdy gralem po raz pierwszy, na normalnym, zaczalem bez zadnego patcha, patch 1.1 zainstalowany gdzis w polowie pierwszego aktu, mialem tych mutogenow szalenstwa strasznie duzo, cos ze 20, nie liczylem, bo nie wiedzialem ze toto ma byc takie rzadkie. Sam Keyran dal mi dwa.
Grajac drugi raz, na trudnym, z patchem 1.2 nie znalazlem ANI JEDNEGO mutagenu szalenstwa. Chociaz wiekszych mutagenow bylo sporo.
Grajac po raz trzeci, na trudnym, z patchem 1.3, kilka muagenow szalenstwa na endregach w pierszym akcie bylo. Ale nie znalazlem ani jednego wiekszego mutagenu. Tak gdzies poczatkiem drugiego aktu zaistalowalem patch 1.3.5, i mutageny wieksze zaczely sie pojawiac. Chociaz niezbyt duzo. Mutageny szalenstwa tez dalej sie sypaly, znalazlem w ich sumie 6.
 
Oki, dzięki, pofarmię trochę na endriagach, może coś dropnie, jak nie to powrót do ver 1.2 i farma na nekkerach. Mogłem też na Królowych Endriag postarać się o dobre mutageny, ale już po fakcie.

Aha, czy poziom trudności wpływa na drop? Czy na trudnym jest mniejsza szansa niż na normalnym?

A Ty pomor dużo farmiłeś, żeby tyle mutków szaleństwa wydropić?
 
Z tego co mi wiadomo to już chyba patch 1.3 balansował "wypadalność" mutagenów na początku rozgrywki.
Można trochę pofarmić na mniejsze mutageny i potem je przerobić na większe, ale do tego potrzebny jest mod "Mutagenologia" -> pobierz -> opis
Osobiście uważam, że patch 2.0 powinien zaimplementować tego moda jako integralną część gry.

Czy ktos może posiada lub wie skąd pobrać polską wersję tego moda (powyższy link do pobrania jest nieaktualny). Na Nexusie jest ten mod, ale chyba tylko w wersji angielskiej. Chyba, że ja coś źle doczytałem i może jest tam też gdzieś wersja PL? Ktoś wie?

E: Nawet nie zauważyłem, że ten temat jest w dyskusjach ogólnych, trzeba by go chyba przenieść do działu o W2 :).
 
Mod już nie działa. W edycji rozszerzonej musisz używać tego.
Mogę wieczorem zajrzeć do plików i przetłumaczyć, ale czy warto? To parę schematów.
 
Mod już nie działa. W edycji rozszerzonej musisz używać tego.
Mogę wieczorem zajrzeć do plików i przetłumaczyć, ale czy warto? To parę schematów.

No właśnie ten znalazłem, ale to chyba tylko angielska wersja, tak?
 
Ale to naprawdę wyłącznie parę diagramów. Jeśli Ci tak zależy, to poszperam w tych plikach wieczorem i spróbuję przetłumaczyć.
 
Top Bottom