Jak oceniacie REDkit

+
Jak oceniacie REDkit

Jak wam sie podoba Redkit ? Czy spełnił wasze oczekiwania? ;)
 

Attachments

  • geralt.jpg
    geralt.jpg
    191 KB · Views: 55
Za wcześnie szczerze mówiąc żeby coś powiedzieć, ktoś musiałby zrobić już własną przygodę, parę rzeczy. Za wcześnie na to pytanie.

Ale jak do tej pory: podoba mi się uporządkowanie warstwami w bardzo prosty sposób, Q ciągle myli mi się z E, ze względu na poprzednich edytorach na których pracowałem. I jak na razie dla mnie jest cholernie trudny. Mnóstwo rzeczy mnie irytuje ale to tylko ze względu na to, że jeszcze nie umiem.

Edytor na pewno spełni moje oczekiwania jak się nauczę z niego korzystać w pełnych okazałościach.
 

MuzyQ

Forum regular
Moje wrażenie, wypada w sposób następujący.
Można super wiele rzeczy, które są tak naprawdę łatwe do wykonania : tylko trzeba wiedzieć... gdzie kliknąć.
Ma niewiedza o tym narzędziu doprowadza mnie do szału : /
- Mam wrażenie, że zanim go opanuję w pełni, i będę mógł korzystać ze WSZYSTKIEGO i to SWOBODNIE - miną całe wieki.
Jednak i tak Redzi mają u mnie za to plus a co tam ;D
 
Na pierwszy rzut oka widać że jest on lepiej "poukładany" od Djinni'ego.Sęk w tym że trzeba się uczyć wszystkiego od nowa co może troche zająć.Tak jak mówił jeden z moich poprzedników za szybko na ocene.
 
Pragnę pochwalić REDengine oraz REDkit za to że przy próbie spawnowania 1000 nekkerów nic się nie crashowało nie zawieszało ani nic z tych rzeczy.Jedynym ograniczeniem jest sprzęt co było wielokrotnie powtarzane przez RED'ów :)
 
UDK czy CryEngine SDK to to nie jest. Miejscami Redkit jest upierdliwy i niezbyt przyjazny (a brak dokumentacji jeszcze pogarsza sprawę), ale jak ktoś ma nieco samozaparcia to zrobi w nim co będzie chciał, a dowodem na to jest Benzenzimmern :p
 
RedKit jest świetny, nawet jeżeli "troszkę" skomplikowany, ale niestety crashe powalają. Czasami wystarczy kliknąć na pierwszą lepszą warstwę i bum. Mam nadzieję, że pojawi się stabilniejsza.

Mam prośbę, czy można zmienić kolor lub przenieść w inne miejsce przycisk "Restore session"? Jest czerwony i kwadratowy - taki sam jak znajdujący się obok "Save World" i kuźwa można z rozpędu kliknąć nie to co się chciało i stracić sporo pracy (no chyba że jest możliwość spersonalizowania paska narzędzi)
 
Mam prośbę, czy można zmienić kolor lub przenieść w inne miejsce przycisk "Restore session"? Jest czerwony i kwadratowy - taki sam jak znajdujący się obok "Save World" i kuźwa można z rozpędu kliknąć nie to co się chciało i stracić sporo pracy (no chyba że jest możliwość spersonalizowania paska narzędzi)

Mamy to zanotowane, przy najbliższym patchu postaramy się to uwzględnić :)
 

MuzyQ

Forum regular
Kiedy mniej więcej, możemy się spodziewać patcha :D ???
Miło słyszeć, że nie RedKit nie zostaje, zostawiony samemu sobie! :D
Pięknie :D
 
Kiedy mniej więcej, możemy się spodziewać patcha :D ???
Miło słyszeć, że nie RedKit nie zostaje, zostawiony samemu sobie! :D
Pięknie :D

Jeszcze za wczesnie, zeby o tym mowic. Dopiero wyszedl :) Bedziemy Was informowac!
 
No więc tak... REDKit jest całkiem fajnym narzędziem, dosyć rozbudowanym co się ceni. Jednak liczne wysypy i wszelakie błędy póki co mnie zniechęcają. Zbyt często moja praca idzie na marne, bo RK ma zamiar zcrashować przy zmianie jakiegoś toola. Nie jestem przyzwyczajony do tego, żeby po każdej akcji zapisywać projekt.
 
Chłopak, musisz się tego nauczyć - Przywieś sobie kartkę do monitora - " SAVE SAVE SAVE OR DIE "
 
Wolę poczekać na jakąś stabilniejszą wersję ; )

Btw. Czemu forum nie ma opcji zapamiętania logowania?
 

MuzyQ

Forum regular
- Te, oraz inne pytania dotyczące forum pozostaną w błogiej niezaspokojonej osłonie tajemnicy
 
Polski Edytor tyle czekania i jeszcze po angielsku ogólnie dopiero wyszedł za szybko to oceniać
 
Bardzo miło się w nim pracuje,. Nie-polska wersja wcale tak nie przeszkadza. I tak by Wam dużo nie dała.
Irytujące są czasami crashe, ale to trzeba wiedzieć z jakiego one są powodu i je omijać. Ale to w każdym edytorze.
 
Top Bottom