Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
Dla tych którzy czekają na aktualizacje. Na SteamDB zaktualizowano poprawke 7 godzin temu. Miejmy nadzieje, że najpóźniej w następnym tygodniu uda się wypuścić patch. Najchętniej widziałbym go jeszcze w tym. Nie mogę się doczekać aż zacznę grę moim melee buildem.
A już mnie kusiło by zapytać kiedy w końcu patch do patcha, bo miesiąc już minął.
Dzisiaj mnie kusiło by zaktualizować grę, a błędy sobie modami naprawić, ale stwierdziłem że poczekam jeszcze chwilę.
 
Stadion cullinguje w photomode kiedy robisz zdjęcie stojąc obok dużej kamiennej twarzy.
photomode_11012024_223804.png
 
Następny wyłapany przezemnie błąd polega na braku możliwości wykoniana save'a . Nie doszedłem wciąż do przyczyny. Robiłem kontrakt dla Padre i nie mogłem się zapisać, oczywiście poza trybem walki. Nawet po użyciu datatermu. Dopiero jak V się kimnęła w mieszkaniu to wróciła możliwość zapisywania. Autosave'y też nie działały bo ograłem z dobre 20 min bez zapisywania.

I kolejny - ulepszenia u ripperów nie pobierają kasy. Ulepszam się tylko za materiały. Trochę to dziwne.
 
Last edited:
Skradanie jest zepsute. Chodzi mi o wykrywanie gracza przez przeciwnika w stożku widzenia. Efekt jest ten sam niezależnie czy kucam, czy idę. Kamuflaż czy atrybuty do skradania nic nie zmieniają. Nic bardziej mnie nie frustruje w grach nich mechaniki w grze, które czasem działają, nie działają lub działają inaczej niż w opisie.

Jeśli Redzi nie przyłożą się do współpracy z QA od początku produkcji gry, to czarno widzę jakość kolejnych gier.
 
Spodnie Johnego dostały znaczek misji - ten wykrzyknik w żółtym kółku.
Po wyjściu z chmur - czyli odebraniu broni z depozytu - snajperka od Panam też dostała taki znaczek.
 
Nieprawda. A tu dowód, mój V - zapis sprzed roku. Nie pamiętam czy był w momencie znalezienia. Jeśli tak to znikał po założeniu spodni.

Dodatkowo zauważyłem że znikają mi najlepsze ulepszenia instalowane w broni i są zastępowane takimi samymi ale na najniższym poziomie. Ten błąd jest stary jak gra i ciągle nie został naprawiony. Obstawiam że nie naprawią go nigdy.
 

Attachments

  • wi.jpg
    wi.jpg
    383.6 KB · Views: 23
  • plecak wi.jpg
    plecak wi.jpg
    294.6 KB · Views: 21
Jak zebrałeś cały set, to wykrzyknik znika. Wcześniej te przedmioty zawsze są oznaczone i nie można ich przez to usunąć z ekwipunku.
 
Właśnie wyłapałem następny błąd. Po wytworzeniu Erebusa (broń - "Prezent z otchłani") gra przywraca mi questa "Przesyłka do Los Padres" i kieruje mnie do Yoko. Quest oczywiście dawno już wykonany, z Yoko nie da się o tym pogadać.
 
W apartamencie w Japantown nie widzi mi tasaka na ścianie, patch 2.11
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    3.5 MB · Views: 14
Gwynbleidd jest przyklejony do ręki V w menu, inne miecze są trzymane normalnie.
 

Attachments

  • miecz.png
    miecz.png
    141.9 KB · Views: 14
  • miecz2.png
    miecz2.png
    123 KB · Views: 16
Last edited:
Ekran w grze Trauma Team po ostatniej aktualizacji nie wyświetla się równomiernie (liczba punktów, punkty życia, sterowanie ruchem).
tt.png
 
Od patcha 2.02 zauważyłem błąd który sprawia, że jak założysz lunetę na broń i schowasz do schowka, to luneta zamienia się w tier 1.
 

Attachments

  • glicz.png
    glicz.png
    534.5 KB · Views: 11
Co prawda motocykle po przywołaniu nie robią już fikołków, za to zaczęły robić to samochody.
Przywołany samochód spadł z nieba - to jeszcze pikuś - ale wylądował na dachu. Wsiąść się nie da, trzeba zasuwać dalej i znów przywołać.
 
Co prawda motocykle po przywołaniu nie robią już fikołków, za to zaczęły robić to samochody.
Przywołany samochód spadł z nieba - to jeszcze pikuś - ale wylądował na dachu. Wsiąść się nie da, trzeba zasuwać dalej i znów przywołać.
Tego to ci raczej nie naprawią nigdy, bo zachowanie pojazdów w grze jest nieprzewidywalne.
Sam miałem ostatnio motocykl spadający z nieba.
 
Czekając na Dodgera - misja z głupimi policjantami w pacifice.
Niby udaje się ją zakończyć bez rozlewu krwi, ale policjanci wyjeżdżając z garażu potrącają jego ludzi albo V, i Dodger robi się agresywny. W żaden sposób nie udaje się skończyć bez strzelaniny.
 
Błąd niby drobny, a jednak wcześniej zjawisko nie występowało... Otóż, po zakupach/sprzedaży przedmiotów, po wyjściu z interfejsu sprzedawcy/automatu sprzedażowego, na ekranie przy stanie posiadanej gotówki nie wyświetla się liczba odjętych lub dodanych eurodolarów.
 
Top Bottom