Akt II

+
Status
Not open for further replies.
witam mam problem z obudzeniem golema przy zadaniu " Tajemnicza wieża" posiadam juz 8 szefirów i nie mam pojecia jak zdobyc 9. Na mapce wskazuje mi zebym poszedł do kamiennego golema ale kiedy juz jestem na miejscu to nie mam pojcia co zrobic z tymi pylonami i golemem pls o pomoc
 
sz3wcu said:
witam mam problem z obudzeniem golema przy zadaniu " Tajemnicza wieża" posiadam juz 8 szefirów i nie mam pojecia jak zdobyc 9. Na mapce wskazuje mi zebym poszedł do kamiennego golema ale kiedy juz jestem na miejscu to nie mam pojcia co zrobic z tymi pylonami i golemem pls o pomoc
Pogadaj z Kalsteinem.
 
Karharot said:
Karharot said:
Nale faktycznie jest kobieta (wygląda jak zielarka) która się nazywa "plotkara" i mówi ci, co to tam Jaskier o Geralcie opowiadał :)
Znalazłem ją. Należy się zapytać czy słyszała o tym że do miasta przybył wiedźmin, następnie powiedzieć że Biały Wilk nie gardzi również kobietami nie obeznanymi w magii, na koniec zaoferować jej drogi kamień (ja dałem diament ale może coś innego też poskutkuje). Co ważne można to bez problemu zrobić będąc już w Akcie III.
Żeby zdobyć kartę plotkary, tzreba podarować jej rękawiczki. Rękawiczki można znaleźć w koszu na bieliznę w szpitalu. Plotkarę spotkać można na drodze od targu do wyjscia na groble.
 
Ja mam problem z podejrzeniem kapitana straży.Gostek od zadania szczur nie żyje (źle przemyślana decyzja w 1 akcie) i probóje poszlaki znaleść aleZ w jego profilu mam tylko 3 je i ni moge ozec go niewinnym a gadalem z kazdym z poradnika i nie pomoglo.A i jeszcze po rozmowie z paserem nagle kupiec i platnerz zakonu nie chca mi nic sprzedac (albo to w wyniku konsekwecji sprzedazy broni elfom) a wczesniej no rmalnie gadalismy.Da sie to jakoś odczarowac??
 
nie wiem czemu ale nie moge uzyc opcji Cytuj ;/ a wiec Elwer pogadałem z Kalsteinem i to nic nie pomogło nadal jest tak jak byłlo ;/ pls help
 
sz3wcu said:
nie wiem czemu ale nie moge uzyc opcji Cytuj ;/ a wiec Elwer pogadałem z Kalsteinem i to nic nie pomogło nadal jest tak jak byłlo ;/ pls help
A czy rozmawiałeś już z Vaską ? I czy masz kartę tarota ?
 
a wiec Elwer pogadałem z Kalsteinem i to nic nie pomogło nadal jest tak jak byłlo ;/ pls help
Dokładnie to co pisał kolega wyżej, porozmawiaj z Vaską. Pomocne jest też zakupienie księgi o golemach, później rozmowa z alchemikiem i kowalem.Vaska to nie on lecz ona i jest to starsza w wiosce ceglarzy... na pewno trafisz.
 
hmm PanieKarolu :) nie, nie zrobiłem tego jesacze a gdzie moge z nim pogadac i zdobyć tą kartę:> ??
 
Vaska to szefowa wioski ceglarzy na bagnach, ta sama od której bierze się questa o dołach z gliną i utopcach. Trafić do niej łatwo, jej domek jest oznaczony na mapie :)
 
Witam. Mam pytanie:przeprowadzam z Shani sekcję zwłok, ale chce dowiedzieć się prawdy i nie skazywać na Kalksteina ani na Baranine.Próbowałem wybierać opcję dialogowe tak jak każe poradnik no ale nic z tego. Cały czas Geralt twierdzi że winny jest Kalkstein :/Czy mógłby ktoś napisać Co Trzeba wybrać aby dociec prawdy?Pozdrawiam
 
Musisz zebrać wszystkie hinty wskazujące na kogoś innego niż Kalkstein, napisz do mnie PM to ci podam co to dokładnie jest bo nie chcę tu zbytnio spoilerowac.
 
Jestem w II akcie, muszę teraz ożywić golema, otworzyć wierzę i zwabić tam Javeda, ale mam pytanie w zupełnie innej sprawie.. Dlaczego nie mogę handlować z zakonem? Kupiec odpowiada mi, że handluję tylko z przyjaciółmi i wiernymi. Z krasnoludem jak najbardziej mogę..
 
Mam misje "Wdzięczność grabaża" i musze dostac sie na cmentarz, ale niewiem jakBaranine zabilem, a kalksteina mam winnego, a tak poza tym to wszystkich uniewinnilemMusze zdobyc pozwolenie od Talara albo od Vincenta ale oni niemaja zadnej opcji dialogowejRaymonda juz niema bo poszedl na bagnaNa bagnach jeszcze nie bylemOd vincenta dostalem jakis sygnet strazy miejskiej i moge wejsc na groble i do szpitala bez przeszkod, ale na cmentarz niemogeJak zdobyc to pozwolenie???
 
Pociągnij inne wątki, w pewnym momencie Talar pozwoli Ci cofnąć te długi (musisz udowodnić mu niewinność). Albo to samo, tyle że z Vincentem ;)
 
muszisz pogadac z talarem ( bodajże jest to druga opcja od góry i nie będzie ona podświetlona na zielono) przynajmniej ja tak zrobiłem (oczywiście to jest możliwe tylko po tym jak uniuewinniłeś talara) i wtedy idziesz do grabarza i mówisz że nie ma już żadnych długówPS Radze przejśc krypte na cmentarzu z cały czas przyciśniętym ALT :)
 
A dlaczego? Co się znajduje? :)Kurde - gdzie i o której znaleźć 3 alghule :/? Bo nie mogę tego skończyć ;D
 
Sephirath said:
Pociągnij inne wątki, w pewnym momencie Talar pozwoli Ci cofnąć te długi (musisz udowodnić mu niewinność). Albo to samo, tyle że z Vincentem ;)
[sup]Tylko jak to zrobic?[/sup]
 
Sephirath said:
A dlaczego? Co się znajduje? :)Kurde - gdzie i o której znaleźć 3 alghule :/? Bo nie mogę tego skończyć ;D
Proponuje iść na bagna w okolice zawalonej wieży (lub pokręcić się w okolicach cmentarza golemów) o godzinach porannych ;) Ostatnio tam niezłą grupkę wypatrzyłem.
Tylko jak to zrobic?
Uniewinnić Talara, czyli zabić Baraninę i przyjść do detektywa, pogadać.
 
No a ja wlasnie mam problem z zabiciem Baraniny :-[ a raczej z zabiciem jego "kumpli" jest ich poprostu za duzo :(
 
No w tym ci za bardzo nie pomogę. Jaskółka + jeżeli jesteś w środku i otoczyli Cię z każdej strony, to staraj się uciekać. Później styl grupowy itp. Prostszej metody nie widzę ;). Powodzenia.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom