Akt IV

+
Status
Not open for further replies.
Możliwe, że musisz pchnąć fabułę nieco naprzód, zanim się pojawi. Resztę przedstawił Vekkq w poście wyżej.
 
A mnie sie pojawil kiedy oddalem lusterko do przekucia elfiemu rzemieslnikowi (ponoc mozna tez dac kowalowi w miescie )
 
MazzieH said:
Możliwe, że musisz pchnąć fabułę nieco naprzód, zanim się pojawi. Resztę przedstawił Vekkq w poście wyżej.
No nareszcie zadzialalo :) Kaplan pojawia sie dopiero gdy zrobimy zadanie w Pelnym Sloncu. Przynajmniej u mnie, dziękuje i pozdrawiam :D
 
No a ja mam taki problem ;P Wziąłem tą krasulkę na łodeczkę. Popłynąłem z nią na Wyspe Rybitw... A tamta nie chce się teraz ruszyć... A że jest już późno to zadanie zostawiłem na jutro tylko chciałbym jeszcze wiedzieć, czy nie muszę jeszcze raz jej kupić bakalii, bo wszystkie wszamała za 1 razem ^^
 
Nie widzialem jeszcze aktu V, ale za ten pochwaly dla grafików, pieknie jest. Co do, moze nie bugów,ale irytujących rzeczy: powiedzcie mi jak przeżywa pare dni i nocy Alwinek na polach?? Kiedy bym tam nie wszedl, on sie szwęda pod nogami, no moze nie zawsze, po skończeniu jednego questa, zniknął, ale... troche brak w tym konsekwencji, taki ważny bachor a samopas lata po niebezpiecznych terenach pare dni, a jak gracz zechce to i tygodni :p Gdzie śpi, co je? heh? W dzień i w nocy, Alwink jest.... wkurzający bachor ;)PozdrawiamA i jeszcze jedno- jest dzial "problemy zquestami", czy nie mozna byloby tam wpisywać róznych .....zapytań i rozwiązan?? przeczytalem wszystko powyżej i troche mi odebano smaku i chęci dalszego przechodzenia gry, tylko troche, bo i tak będe grał. Ja nie chcę sie dowiadywać jak ukończyć dany quest, jakbym chcial, wszedłbym na dzial "problemy z questami"
 
Pomocy utknelem na quescie Pania jeziora , mianowicie nie moge dojsc jakie mam jej zaniesc przedmioty wyrazajace ludzi i tych wodniakow i juz sie obawiam jak zalatwic tego Dagona .
 
Dagon to chyba najlatwiejszy boss w grze, wskazowke co masz przyniesc jest na posagu pani jeziora (lokacja brzeg)A jak juz naprawde nie chcesz chwilke (doslownie chwilke :p) poglowkowac to:- od ludzi figurke z alabastru przedstawiajaca mlodego vodanoi walczacego z zywiolakiem ziemi- od ryboludzia kaplana zlota bransolete
 
Witam wszytskich :).Mam problem z zadaniem związanym z Królem Gonu w IV akcie. Pustelnik polecił mi zerwać mandragory i wrzucić do znicza, lampiona czy co to tam by nie było. No to ja posłusznie mandragory zrywam, ale nie wykonywałem dalej zadania, odłożyłem je na później. Przed chwilą chciałem do niego wrócić, lecz uświadomiłem sobie rzecz straszną - zeżarłem / przerobiłem na eliksiry wszystkie mandragory. Nowe jakoś nie chcą na grobach rycerzy przy chatce pustelnika wyrosnąć, Abigail też nimi za bardzo nie jest skłonna pohandlować. No i tu sie pojawia moje pytanie - co teraz? ;D. Można gdzieś kupić tego chwasta czy zadanie jest spalone?
 
mandragora potrzebna jest by sie krol gony nie wtracał w walke wiec jak nie masz mandragory zrob wiecej eliksirow, i rozwal dziada. bedzie ciezko ale do przejscia...
 
Hihi, mialem lepiej, zerwalem mandragoe, pognalem do kręgu druidów, zatlupklem upiory unikając króla i ... zadanie zaliczone ::) Bez podpalania mandragory, hehe, wogole byla (jak narazie nieprzydatna). Wydaje mi sie ze ubij tylko wymaganą liczbe upioów i misj Ci zaliczy. No a bug nie-bug związany z tą misją, ja jako przewrotne cielę wybralem sobie nagrode - chatkę- zareklamowal ją dziad "mozesz odpoczywać, przechowywać rzeczy itd itp" - KŁAMOŁ!!! Nieda sie w niej medyowac, wlożyć czegokolwiek do zadnej skrzyni czy szafy, niom...nic sie tam nie da zrobic (niby ognisko jest ale nie dziala).Bug?? i zmarnowana nagrodsa za quest?? Czy taki to Wasz CDPR zamysl?? kara dla materialistów? ;)Pozdrawiam
 
Dziekuję Wam bardzo :D. Więc jest jeszcze dla mnie nadzieja :). No to teraz lece do kumpla pograc w DnD, a potem... strzeżcie się upiory :D.
 
Jak sie przekuwa te miecze u kowala? bo ja daje przekuj miecz i jest opcja kup sprzedaj wiec nie mam pojecia ..Caly czas gram tym mieczem co dostalem na poczatku gry a chcialbym cos nowego
 
binczu said:
Jak sie przekuwa te miecze u kowala? bo ja daje przekuj miecz i jest opcja kup sprzedaj wiec nie mam pojecia ..Caly czas gram tym mieczem co dostalem na poczatku gry a chcialbym cos nowego
W momencie, gdy klikasz w przekuj miecz, to co widzisz do kupienia, to jest gotowy przekuty miecz. Gdy kupisz ten miecz, zapłacisz pieniądze, stracisz 3 kawałki meteorytu i stary miecz.
 
Dojsć do 4 etapu i nie wiedziec jak sie z kowalem dogadac... podziwiam Cię chlopie- szacun wielki.. albo gr lewa :p
 
No to ja się z Tobą nie zgodzę, bo ja już jestem w rozdziale 5 i jedyna sprawa, dotycząca uzbrojenia omawiana z kowalem to misja z tą wspaniałą zbroją ;)
 
Warto przekuć srebrny miecz w miarę szybko, trzeba do tego trzech run na raz, nie można na nim wykuwać pojedynczo, ale niektóre potwory (chociażby takie Kokacylium) potrafią dać w kość dużo bardziej niż ludzie, a dodatkowe efekty, czy obrażenia, potrafią być niesamowicie pomocne.
 
A po kiego przekuwać sobie miecz runiczny? Lepiej poczekać, aż dostanie się go z questa. 1,6k piechotą nie chodzi.
 
SZP4K3R said:
A po kiego przekuwać sobie miecz runiczny? Lepiej poczekać, aż dostanie się go z questa. 1,6k piechotą nie chodzi.
Ponieważ otrzymuje się go dopiero w IV akcie, do tego czasu, jeśli gra się odpowiednio wydając pieniądze, pieniędzy starczy i na przekucie srebrnego miecza, zbroję za 5000, jak i wszelkie potrzebne wydatki. Do czwartego aktu natniemy się potworów ponad miarę. Dodam jednak, że nie opłaca się przekuwać stalowego miecza - znajdziemy sporo stalowego oręża, które jest dużo lepsze od meteorytowego.
 
MazzieH said:
MazzieH said:
A po kiego przekuwać sobie miecz runiczny? Lepiej poczekać, aż dostanie się go z questa. 1,6k piechotą nie chodzi.
Ponieważ otrzymuje się go dopiero w IV akcie, do tego czasu, jeśli gra się odpowiednio wydając pieniądze, pieniędzy starczy i na przekucie srebrnego miecza, zbroję za 5000, jak i wszelkie potrzebne wydatki. Do czwartego aktu natniemy się potworów ponad miarę. Dodam jednak, że nie opłaca się przekuwać stalowego miecza - znajdziemy sporo stalowego oręża, które jest dużo lepsze od meteorytowego.
Hmm, czy ja wiem? Nowy miecz srebrny dostałem dopiero od Pani Jeziora, wcześniej grałem podstawowym (chociaż miałem w planach przekucie nowego, taka miła niespodzianka) i jakoś ani razu w tym akcie nie zostałem ubity przez potwora (no, może raz przez upiory). I nie gram na łatwym :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom