Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Iwona said:
A ja myślałam, że chodzi o sumę zamówień... Mnie ostatnio pisało, że jeszcze ponad 300pln brakuje do darmowej dostawy...niestety, oryginalnego wiedźmina w to nie wliczyli :(
Aby kupić i wykorzystać żeton na darmową dostawę, w Twoim koszyku muszą znaleźć się produkty o wartości powyżej 500 złotych (w dniu 02.07.2008 minimalna kwota zamówienia, w którym można wykorzystać żeton została zwiększona ze 150 zł na 500 zł) LUB przynajmniej jeden produkt oznaczony ikoną "dostawa za wPLN" . Wtedy w Twoim koszyku pojawi się specjalna niebieska ramka umożliwiająca zakup żetonu - patrz obrazek poniżej.
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=35
 
Kurde szkoda że GRAM.PL nie jest takie fajne żeby ER wieśka dać za wPLN... bo to ździerstwo jest że trzeba zapłacić drugie tyle za przesyłke co za grę... już bym wolał zeby gra kosztowała 2razy tyle a przesyłka w wPLN :p (wiecej dla CDP i lepsze wrażenie bo to dobija xP)A tak serio to od czego zależy czy można mieć dostawę za wPLN jeśli nie ma 500zł??
 
wyglada na to ze mnie pre-order ominie gdyz gram.pl nie wysyla za granice T_T a taki merlin jeszcze o edycji rozszerzonej jeszcze nie slyszal
 
Wielka szkoda że gram.pl nie uwzględnia wPLN przy zakupie Wiedźmina.Myślę że w przypadku zakupu wersji rozszerzonej powinna być możliwość zapłacenia z wirtualnych pieniędzy 20zł czyli równowartość update'u jeśli ktoś zdecyduje się na całe wydanie. Przynajmniej w przypadku kiedy posiada się wersję podstawową. Kupiłem w dniu premiery a teraz kusi mnie ta wersja rozszerzona tyle że nie uśmiecha mi się płacić drugi raz tyle samo i wybrałem update za 14.90 :p
 
Mam problem. Kiedys zarejestrowalem w gram.pl wiedxmina, diablo 2, jeszcze pare innych gierek i zapomnialem hasla, loginu, zreszta dawno sie ta mnie logowalem i troche jestem zdezorientowany. Widze ze jesli nie jest sie zalogowanym to cena jaka musze zaplacic za update bedzie wieksze. Czy na podstawie kluczy rejestracji poszczegolnych gier, serwis gram.pl moze pomoc mi w zdobyciu loginu i hasla? Co mam robic? Moze byl ktos w podobnej sytuacji?
 
Pisze, ze
Podany przez Ciebie adres e-mail nie jest powiązany z żadnym kontem gram.pl. Sprawdź czy wpisany adres jest poprawny i spróbuj jeszcze raz.
.Wlasnie nie wiem nawet czy nie dawalem do rejestracji starego e-mail'a, ktorego juz dawno nie uzywam i tez nie pamietam do niego ani loginu ani hasla :( .
 
Pech... I nie piszę tego złośliwie. Zniżki wydawane są tylko na podstawie kodu z tego kartonika, który dostaleś przy zakupie.
 
Ale macie problemy. Nie chcesz kupować to nie kupuj i ściąg sobie z neta a jak nie chcesz z neta to sobie kup. Jak by dawali wersje pudełkową Wiedźmin- update za darmo to też pewnie niektórzy by narzekali (że pudełko za małe,że kolor nie taki, itp.).
 
B800822 said:
Ale macie problemy. Nie chcesz kupować to nie kupuj i ściąg sobie z neta a jak nie chcesz z neta to sobie kup. Jak by dawali wersje pudełkową Wiedźmin- update za darmo to też pewnie niektórzy by narzekali (że pudełko za małe,że kolor nie taki, itp.).
Co sie czlowieku rzucasz??? Przeciez wiem ze moge sobie to sciagnac ale CHCE miec to w oryginalnym pudelku z pelnym zestawem dodatkow. A nie po to mam tyle gier u nich zarejestrowanych, zebym teraz nie mogl z tego skorzystac. Troche dolujace, nie uwazasz?
 
Ja na początku zastanawiałem się czy nie kupić całej ER a mam podstawową ale odszedłem do wniosku po co mi drugi raz to samo.I na 100% kupie Update.
 
No, przyznam, że już dawno nie widziałem studia, które karze płacić fanom swojej gry za patche... :whistle:
 
No, przyznam, że już dawno nie widziałem studia, które karze płacić fanom swojej gry za patche... :whistle:
ja rowniez. w zasadzie to nigdy nie widzialem i nie widze nadal :)oraz mialem kupowac full wersje, ale jesli bedzie update...... no to 60 pln w kieszeni.jak to ktos na 1-2 stronie napisal : "Wiedzmin to Wiedzmin" 8)
 
Ja już zamówiłem pre-order na gram.pl Pozostaje mi tylko czekać :).
No, przyznam, że już dawno nie widziałem studia, które karze płacić fanom swojej gry za patche... :whistle:
Przecież nikt nie karze Ci kupować :p. Ja uważam, że to dobry pomysł. Przynajmniej nie muszę wydawać kasy na pełną Edycję Rozszerzoną, tylko mogę sobie kupić Update. Zawsze trochę zaoszczędzonej kasy,nie? ;)
 
Fangorn said:
Ja już zamówiłem pre-order na gram.pl Pozostaje mi tylko czekać :).
Fangorn said:
No, przyznam, że już dawno nie widziałem studia, które karze płacić fanom swojej gry za patche... :whistle:
Przecież nikt nie karze Ci kupować :p. Ja uważam, że to dobry pomysł. Przynajmniej nie muszę wydawać kasy na pełną Edycję Rozszerzoną, tylko mogę sobie kupić Update. Zawsze trochę zaoszczędzonej kasy,nie? ;)
No właśnie przecież nikt nie karze ci płacić. Przecież całość możesz (jak zwykły patch) ściągnąć z internetu :-\
 
Top Bottom