Ban dla *** z kosmosu wyjęty?

+
Status
Not open for further replies.

ghs

Forum veteran
Smutne jest to że paru graczy z czołówki było w stanie wywrzeć nacisk na CDPR i ich decyzję:

***

Oskarżenia ***, *** czy *** były z kosmosu wyjęte i bardziej emocjonalne niż merytoryczne.

Smutne jest to że dziś TLG opublikował metę i numero uno jest lista proNEO3001 którą to natłukł 2750+ mmr:

http://teamleviathangaming.com/meta/

którą to potem listą Gameking nagrał 2700 mmr


Dopadli go że w logach wyszedł mu używany bug który zgłaszałem od 1 dnia jego występowania:

https://forums.cdprojektred.com/ind...-niebezpieczny-bug-zwlaszcza-na-pro.11004772/

Wszystkie oskarżenia innych graczy okazały się z kosmosu wyjęte, równie dobrze ja też powinienem dostać bana bo kilka razy w maju zremisowałem grę przez zgłoszony bug.
 
Last edited by a moderator:
Akurat *** już dawno powinien być zbanowany, bo od kiedy tylko pamiętam nagina zasady i oszukuje z 'kolegami'. Jedyny plus tego gracza jest taki, że w porównaniu do reszty czołówki stosunkowo łatwo go ograć.
 
Last edited by a moderator:
Smutne jest to że paru graczy z czołówki było w stanie wywrzeć nacisk na CDPR i ich decyzję:

***

Oskarżenia ***, *** czy *** były z kosmosu wyjęte i bardziej emocjonalne niż merytoryczne.

Smutne jest to że dziś TLG opublikował metę i numero uno jest lista proNEO3001 którą to natłukł 2750+ mmr:

http://teamleviathangaming.com/meta/

którą to potem listą Gameking nagrał 2700 mmr


Dopadli go że w logach wyszedł mu używany bug który zgłaszałem od 1 dnia jego występowania:

https://forums.cdprojektred.com/ind...-niebezpieczny-bug-zwlaszcza-na-pro.11004772/

Wszystkie oskarżenia innych graczy okazały się z kosmosu wyjęte, równie dobrze ja też powinienem dostać bana bo kilka razy w maju zremisowałem grę przez zgłoszony bug.

akurat Ty jesteś tak w 100% zorientowany, z dostępem do wszytskich danych jakimi dysponuje CDPR itd.

zbadali temat, ogłosili werdykt taki a nie inny - widocznie były ku temu powody, ale wzawsze znajdzie się expert co wie lepiej
 
Last edited by a moderator:

ghs

Forum veteran
akurat Ty jesteś tak w 100% zorientowany, z dostępem do wszytskich danych jakimi dysponuje CDPR itd.

zbadali temat, ogłosili werdykt taki a nie inny - widocznie były ku temu powody, ale wzawsze znajdzie się expert co wie lepiej

proneo miał zapis z tego domniemanego wintradingu gdy ostatniego dnia sezonu nabił Haraldem 2750+ mmr, obejrzałem ten materiał, nic gościowi nie można zarzucić.

obejrzałem też materiał Freddybabesa i jest po prostu śmieszny w swych oskarżeniach.

w maju kilkanaście razy trafiłem na proneo, kilka razy miał 100% porażkę, ani razu nie wykorzystał bugu z "remisem".

sam w maju miałem ze 20 razy ten bug, czyli średnio co 20 rozdań. proneo rozegrał 1500 meczy, czyli śmiało można założyć że u niego ten bug wystąpił 70-80 razy bez żadnego kombinowania.

szkoda gościa bo niektóre jego listy, jak ta ostatnia z Haraldem, były bdb i zawsze trochę inne, poza metą, do której to potem wchodziły.
 

Lexor

Forum veteran
obejrzałem też materiał Freddybabesa i jest po prostu śmieszny w swych oskarżeniach

No nie wiem. Akurat to obejrzałem i tak jest jedna taka akcja, w której gość mając wygraną w kieszeni poddaje się. Wiem, to tylko jeden taki przypadek, ale jest on dla mnie dość niezwykły - w dodatku potem został skasowany. Nie wiem jakie jest zdanie innych, ale jeśli ja byłbym czołowym graczem i moi przeciwnicy zaczeliby oddawać mi grę bez walki "częściej niż normalnie" to zacząłbym podejrzewać, że coś jest nie tak (np. że ktoś mnie chce w coś wrobić) i sam bym zgłosił ten fakt do CDPR, aby zbadali sprawę.
 
No nie wiem. Akurat to obejrzałem i tak jest jedna taka akcja, w której gość mając wygraną w kieszeni poddaje się. Wiem, to tylko jeden taki przypadek, ale jest on dla mnie dość niezwykły - w dodatku potem został skasowany. Nie wiem jakie jest zdanie innych, ale jeśli ja byłbym czołowym graczem i moi przeciwnicy zaczeliby oddawać mi grę bez walki "częściej niż normalnie" to zacząłbym podejrzewać, że coś jest nie tak (np. że ktoś mnie chce w coś wrobić) i sam bym zgłosił ten fakt do CDPR, aby zbadali sprawę.

Ale co tu badać? Już w czasach Bety ProNeo gdzieś na streamie mówił do kolegów o wymianie zwycięstw, by mieć lepszy bilans. Potem się z tego tłumaczył, ale wiadomo było, że się z tego nie wycofał, tylko stał bardziej dyskretny.
 
CD PR - w oparciu o zebrany materiał dowodowy wydał taką a nie inną decyzję. Trzeba to uszanować.

Ta talia Haralda co niby wg TLG ma 4,5/5 nie wiadomo czy jest dobra czy nie, bo win ratio tej talii trochę się rozmyło przez wykorzystywanie exploitów w grze, więc jakie jest rzeczywiste win ratio tej talii ?!

Co do buga faktycznie trzeba przyznać rację GHS iż mimo zgłoszenia do supportu CD PR go nie wyeliminował no cóż typowa polska S.A. albo ironicznie typowy mężczyzna:
- Kochanie ?! - żona do męża
- Tak
- Kiedy naprawisz w końcu ten kran??
- Kobieto zrobię to, nie musisz mi przypominać co 6 miesięcy...
Kurtyna (suche jak Korathi)

Proponuję moderatorom zamknięcie tematu, ze względu na to iż CD PR podjął już decyzję w oparciu o zgromadzony materiał dowodowy i tyle...
 

Lexor

Forum veteran
Mimo, że akcję w wykonaniu CDPR uznaję za zasadną, to niestety nie mogę stanąć w obronie ludzi, którzy publicznie wytykają innym ich błędy używając do tego celu wyzwisk - szczególnie jeśli jest to osoba oficjalnie współpracująca z CDPR.

Myślę, że *** też powinien ponieść jakieś konsekwencje za takie pisanie.
 
Last edited by a moderator:
Na forum nie ma miejsca na szkalowanie nikogo bez względu na prawdziwe lub domniemane oskarżenia. Temat niniejszym zamykam, a wszystkim uczestnikom proponuję zastanowić się w przyszłości dwa razy zanim ponownie rozkręcicie taką akcję.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom