Brak nagród?

+
Brak nagród?

Nie wiem, czy podciagnac to pod wczesniejsze problemy z nagrodami dlatego tworze nowy wątek. Jak niepotrzebnie to wiadomo co zrobić i przepraszam za klopot :)

Mianowicie. Wbijając przed chwila lvl otrzymałem w nagrodę kartę Ciri (tą zwykłą nie tą nową), jednak po wejściu do kolekcji kart nie znalazłem jej tam. Czy to jest błąd, czy ja coś przeoczyłem albo zle zrozumiałem? Ktoś mial cos podobnego?

Co do innych kart ktore dostawalem za lvl tudzież za wygrane rundy to nie wiem czy jest ten sam problem bo nie pamietam nazw i nie sprawdzalem tego na bieżąco. Na przyszlosc postaram sie zwrocic na to uwagę ;)

Edit:
Własnie mi dropnelo brygade Vrihedd i tez jej nie dostalem do kolekcji ;/
 
Last edited:
Miałem dokładnie tak samo. Karty pojawią się w kolekcji ale z dużym opóźnieniem. U mnie to było około 30 min + ok. 2 ponownych uruchomień Gwinta.
 
Z nagrodami są spore problemy po aktualizacji, ale wydaje się, że tak jak pisze volatofeles pojawiają się ostatecznie tylko z dużym opóźnieniem. Ja w każdym razie też mam ten problem, oraz mam problem z wbijaniem kolejnych poziomów. 11 musiałem wbijać dwa razy zanim gra zrozumiała, że awansowałem, a 12 trzykrotnie. To chyba wynika z faktu, że niektórych gier nie zapisuje do rankingu. Nie wiem tylko od czego to zależy.
 
Przy wbijaniu 1199 (chyba tyle pkt) w rankingu, nie dostałem nowej rangi. Dopiero jak przegrałem i znowu zdobyłem punkty to ranga zaskoczyła. W sumie nawet nie wiem czy był to błąd bo teoretycznie trzeba mieć 1199 i mi się zdarzyło, że miałem dokładnie 1199. I teraz pytanie cy nowa ranga wpada jak się przekroczy granicę czy jednak to błąd.
 
Miałem podobnie przy 3 randze, przekroczyłem ją bez nagrody ale po kolejnym zagraniu wszystko wróciło do normy, tzn. otrzymałem 100 kawałków kart.
 
Może to mały offtop, nie wiem, ale czy wie ktoś ile trzeba w końcu zdobyc punktow na range 3? Bo co chwile sie zmienia z 899 na 1200 ;/
 
Top Bottom