Broń dodatkowa - do czego służy?

+
Ja miałem topór- po to by sprzedać i wypełnić zadanie Daleko od domu oraz pochodnię, by oświecać drogę. Nie wiem, kto używa do walki tych cepów, sztyletów, maczug itp., skoro są zupełnie nie efektywne i dużo bardziej popłaca się używać prawdziwego wiedźmińskiego miecza.
 
Wg mnie broń dodatkowa jest dla tych, co lubią kombinować. Mimo to sztylet jest dla mnie dobrym dodatkiem do ekwipunku wiedźmina.A więc po kolei:cep / maczuga- ogłusza wrogamłot- powalatoporek- można nim zrąbać tarcze (wrogów, którzy jej używają da się policzyć na palcach :( )sztylet- wywołuje ból u wrogasiekiera- wykrwawia :dead:Oczywiście niektóre miecze mają takie efekty a nawet inne (rozbrojenie), lecz są one nieznaczne.
 
Wiedźmin ma swój styl i nie walczy cepami, młotkami, siekierkami czy innymi łomami. A dodatkowe bronie to po prostu źródło orenów.
 
BeteNoire said:
Wiedźmin ma swój styl i nie walczy cepami, młotkami, siekierkami czy innymi łomami. A dodatkowe bronie to po prostu źródło orenów.
Też tak myślę. Bronie dodatkowe nie mają jakiegoś sensownego zastosowania w tej grze. Owszem, ktoś może powiedzieć, że mają plusy do jakichś efektów. Jednak moim zdaniem o wiele łatwiej jest stworzyć stosowny olej i cieszyć się dodatkowo stylami wiedźminskimi, niż wymachiwać tą np. siekierą, zadawać śmieszne obrażenia i jeszcze radować się z tego, że od czasu do czasu doprowadziło się przeciwnika do krwawienia ^^.
 
Faramirpl said:
Faramirpl said:
Wiedźmin ma swój styl i nie walczy cepami, młotkami, siekierkami czy innymi łomami. A dodatkowe bronie to po prostu źródło orenów.
Też tak myślę. Bronie dodatkowe nie mają jakiegoś sensownego zastosowania w tej grze. Owszem, ktoś może powiedzieć, że mają plusy do jakichś efektów. Jednak moim zdaniem o wiele łatwiej jest stworzyć stosowny olej i cieszyć się dodatkowo stylami wiedźminskimi, niż wymachiwać tą np. siekierą, zadawać śmieszne obrażenia i jeszcze radować się z tego, że od czasu do czasu doprowadziło się przeciwnika do krwawienia ^^.
Czasem się przydają... Np. do finishera wcześniej wspomnianego(miecz w ziemię i dobijanie ;), potrzeba mieć sztylet, albo w walce z mistrzem przyda się toporek. Ja osobiście walczyłe pochodnią z ghulem ;) Fajne wrażenia, ale tragiczne dmg ;D
 
Mi tylko przydał się 2-ręczny topór do zabicia Krolówej Kikimor w walce bronią, a nie licząc tego to tylko czasami pochodnia.
 

Jimp

Forum veteran
Pieprzenie z tym wszystkim i tak wiemy że nosi się je po to bo zajefajnie wyglądają ...
 
Pamiętam, że jeśli ma się udoskonalony na maxa styl srebrny grupowy, to w ostatnich atakach Geralt robi fantastycznego młynka mieczem, a w drugiej ręce trzyma ten mały toporek. To chyba jednyne ataki, w których broń dodatkowa jest wykorzystywana. No i są jeszcze finiszery, ale rzadko się zdarza, żeby Geralt dobijał sztyletem. Poza tym, nie mają one żadnego sensu. W całej grze chyba ich nie urzyłem. Po prostu są kiczowate, jak różowe miecze w Versusie :D. Większość efektów krytycznych, które potrafią wywołać, może wywołać dobry miecz, zadając dodatkowo znacznie większe obrażenia :p
 

Jimp

Forum veteran
Tymoteusz16 said:
Pamiętam, że jeśli ma się udoskonalony na maxa styl srebrny grupowy, to w ostatnich atakach Geralt robi fantastycznego młynka mieczem, a w drugiej ręce trzyma ten mały toporek. To chyba jednyne ataki, w których broń dodatkowa jest wykorzystywana. No i są jeszcze finiszery, ale rzadko się zdarza, żeby Geralt dobijał sztyletem. Poza tym, nie mają one żadnego sensu. W całej grze chyba ich nie urzyłem. Po prostu są kiczowate, jak różowe miecze w Versusie :D. Większość efektów krytycznych, które potrafią wywołać, może wywołać dobry miecz, zadając dodatkowo znacznie większe obrażenia :p
Hmm nie odkryłem tego :hmmm: Będzie trzeba spróbować bo wiem że robi taki młynek z mieczem ale że z toporkiem .
Tymoteusz16 said:
Tymoteusz16 said:
Pieprzenie z tym wszystkim i tak wiemy że nosi się je po to bo zajefajnie wyglądają ...
Haha :D. Nie ma to jak lans przez Wyzimę z siekierą przy nodze :p.
Siekiera to takie BMW w świecie Wiedźmina . TEN KTO NIE MA SIEKIERY JEST NOOBEM I NIE JEST KULLLL :peace: Jakby się lepiej nad tym zastanowić siekiera na plecach fajniej wygląda :D to dopiero SZPAN
 
-JIMP- said:
-JIMP- said:
Pamiętam, że jeśli ma się udoskonalony na maxa styl srebrny grupowy, to w ostatnich atakach Geralt robi fantastycznego młynka mieczem, a w drugiej ręce trzyma ten mały toporek. To chyba jednyne ataki, w których broń dodatkowa jest wykorzystywana. No i są jeszcze finiszery, ale rzadko się zdarza, żeby Geralt dobijał sztyletem. Poza tym, nie mają one żadnego sensu. W całej grze chyba ich nie urzyłem. Po prostu są kiczowate, jak różowe miecze w Versusie :D. Większość efektów krytycznych, które potrafią wywołać, może wywołać dobry miecz, zadając dodatkowo znacznie większe obrażenia :p
Hmm nie odkryłem tego :hmmm: Będzie trzeba spróbować bo wiem że robi taki młynek z mieczem ale że z toporkiem .
Na pewno. Udoskonal srebrny grupwy na maks. W ostatnich atakach na pewno było coś takiego.
-JIMP- said:
-JIMP- said:
Pieprzenie z tym wszystkim i tak wiemy że nosi się je po to bo zajefajnie wyglądają ...
Haha :D. Nie ma to jak lans przez Wyzimę z siekierą przy nodze :p.
Jasne, wszystkie laski na to lecą. Zwłaszcza na tę maczugę z kolcami :D
 

Jimp

Forum veteran
Tylko takie co lubią pejcze ... ale Wieśkowi wsio ryba . Co prawda szkoda że nie ma opcji z siekierą na plecach :'(
 
Top Bottom