Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
Zaplanowałem sobie na gwiazdkę coś takiego, żebym w końcu mógł zagrać w W2 . Co o tym myślicie? Jeszcze mam szansę coś zmienić.
Zasilacz OCZ ModXStream Pro 700W
Pamięć Good Ram DDR3 4G x 2
Naped Lite-On iHas 122-18
Obudowa Silentium PC Brutus 410 Pure Black
Dysk Seagate Barracuda 2 TB
Płyta główna MSI Z77A-G43
Procesor Intel Core i5-3570K
Karta graficzna Gigabyte GF GTX 660Ti 2048MB wer. OC
 
Taak, rachunki za prąd napewno zmienisz:). Ja mam 600W i wiem kiedy dużo grałem. A poza tym reszta wydaję się ok.
 
Do tego zestawu spokojnie wystarczy taki XFX Core 550W :) Jakiś cooler będziesz brał na cpu? Bo na boxowym daleko nie zajedziesz ;)
 
Ja bym wziął kości ram Kingstona np., a odliczył z dysku, 2TB to meeega dużo, potrzeba Ci aż tyle?

PS: Doszła myszka logitech g300 i jest świetnie zaprojektowana, super się ją trzyma (jeszcze wygodniejsza od razer lachesis) i ma wbudowaną pamięć na 3 profile, a do każdego można zmienić kolor podświetlenia :D no i zaraz będę ją testował, sensory i inne takie ;).
 
Ludzie, jaki jest hosting obrazków, gdzie nie dodają do linku jakichś randomowych ciągów? xD Jeszcze niedawno photobucket był ok, ale spieprzyli sprawę jakiś czas temu.
 
Jeśli chodzi ci o długość linków to ja używam Imageshack a głównie ich programy Imageshack Uploader, tam jest możliwość wyboru m.in. krótkiego czy standardowej długości linku.

 
Nie chodzi mi o krótkie linki, tylko o oznaczanie obrazka randomowym ciągiem liczb i cyfr :p Jak wrzucam obrazek o nazwie abc, to chcę dostać link we stylu www.blebleble/abc :p


A z problemem se poradziłem.
 
Yakin said:
Zaplanowałem sobie na gwiazdkę coś takiego, żebym w końcu mógł zagrać w W2 . Co o tym myślicie? Jeszcze mam szansę coś zmienić.
Zasilacz OCZ ModXStream Pro 700W
Pamięć Good Ram DDR3 4G x 2
Naped Lite-On iHas 122-18
Obudowa Silentium PC Brutus 410 Pure Black
Dysk Seagate Barracuda 2 TB
Płyta główna MSI Z77A-G43
Procesor Intel Core i5-3570K
Karta graficzna Gigabyte GF GTX 660Ti 2048MB wer. OC
możesz powiedzieć ile za taki sprzęt zapłacisz?
 
Zaufałem wam i kupiłem HD202 - opinie wystawię za +- tydzień, bo w poniedziałek będę otwierał to przez te parę dni powiem co myślę. Obym trafił w sedno.
 
Udało mi się nabyć ARCTIC COOLING ACCELERO S1 REV.2 z Allegro. Jak przesyłka sprawnie przyjdzie, w najbliższych dniach, grafika przestanie na mnie warczeć (mam nadzieję, że bez wiatraków się nie spali ).
 
michalek12345 said:
możesz powiedzieć ile za taki sprzęt zapłacisz?

Około 3400 zł. Z tym że 1000 gotóweczką, a reszta na kredyt na dwa lata. Więc dochodzi koszt kredytu około 450 zł.
 
Nie wiem jak do 202, ale do 201 potrzebny jest wzmacniacz - ja podłączyłem pod 5.1.

@Basia -kupiłaś tę myszkę, jak się sprawuje? Bo wygląda fajnie, choć jakbym już miał wydać więcej niż 50 zł to bym celował w Razera itp.
 
Czy ktoś zna może link do jakiejś dobrej instrukcji samodzielnego montażu kompa? Bo w necie kilka znalazłem, ale dla takiego laika jak jak ja wszędzie trochę niejasno jest wytłumaczony montaż procesora na płycie głównej. A że dzisiaj dotarł do mnie mój nowy sprzęcik, to chciałbym jak najszybciej go zmontować, ale też nic nie chciałbym popsuć :)
 
Uważaj na procesor i nakładanie pasty termicznej :p zwłaszcza na chipset. A tutków nie znam żadnych.
Z doświadczenia wiem, że najlepiej montować samemu kompa, bo zrobisz to najlepiej, jak się przygotujesz odpowiednio.
W serwisach często robią to na szybko, aby działało.
 
No właśnie tego się najbardziej obawiam, bo nigdy tego nie robiłem. Z całą resztą miałem już trochę do czynienia jak grzebałem przy starym, więc sobie poradzę. Tylko ten procesor...
 
Top Bottom