Czy powstanie jeszcze jakiś patch ?

+
Status
Not open for further replies.
Czy powstanie jeszcze jakiś patch ?

Tak jak w temacie...czy powstanie jeszcze jakiś patch do Wiedźmina 2 ?.
 
No i co z tego że wyszedł skoro jeszcze sporo jest do naprawienia . Na pewno jakiś wyjdzie , kiedy? nie wiadomo.
 
To nie lepiej wydać jeden wielki patch, który naprawiłby wszystkie błędy ?...wiem, że to raczej nie możliwe, ale...
 
Przydałoby się, aby w nowym patch'u poprawili wydajność...żeby gra była jeszcze bardziej płynniejsza i żeby grało się komfortowo. Nie wiem co na ten temat REDzi, ale poprawienie wydajności na pewno ucieszyłoby wszystkich :cool:.
 
Mam wielką nadzieje że wyjdzie nowy patch bo wersja 2.0 wprowadziła troche usprawnień, nowych przedmiotów, etc etc ale także mnóstwo błędów. REDzi powinni wprowadzić teraz hotfix wersji 2.0, powiedzmy 2.05 i TYLE ! Drodzy REDzi skupcie się na robieniu wersji x360 i ewentualnie 3 części. Do zabójców królów na PC nie dodawajcie lepiej już nic. Naprawcie tylko błędy obecnych wersji gry.
 
Ja żadnych nowych błędów u siebie nie zauważyłem, ale jeszcze trochę za krótko grałem w kampanię, żeby móc to powiedzieć ze 100% pewnością.

Czy będzie nowy patch do Wiedźmina 2? To na pewno, w przyszłym roku wraz z udostępnianiem dodatkowej xboxowej zawartości. Ale nowego patcha w tym roku bym się już nie spodziewał. Raz, że sami Redzi podkreślali, że wersja 2.0 to jest najprawdopodobniej najdoskonalsza wersja gry w tym roku, a dwa, nie ma na prawdę poważnych błędów, które uniemożliwiałyby grę albo zabijały fun z gry. Oczywiście zawsze jest co poprawiać i co dodawać (sam mam parę pomysł na rozwój np. Areny), ale tak na dobrą sprawę po co się tym zajmować?

To jest gra dla pojedynczego gracza, wiele osób, które chciało już grę przeszło, a jaka to przyjemność przechodzić grę 10 raz w ciągu 6 miesięcy od daty jej wydania? Nawet nowe ulepszenia, lepsze wykrywanie drzwi i przedmiotów na myszy, lepsza optymalizacja itp. tego w mojej ocenie nie zmienią.

Wiele osób chciałoby, żeby w kolejnym patchu wprowadzić różę wiatrów do mini mapy. Ale jakie to ma znaczenie dla graczy, którzy już ją ukończyli i to często więcej niż raz? Przecież mapy w Wiedźminie 2 nie są bardzo duże (co według mnie jest zaletą, bo nie lubię sandboxów). I teraz tyle miesięcy po premierze wszędzie dojdę bez problemu i w ogóle bez korzystania z mapy.

Lepiej niech RED skupi się na wersji konsolowej, a potem zabierze za jakiś porządny dodatek, za edytor i wsparcie dla dx11. No i oczywiście za Wiedźmina 3.
 
PunkFan said:
Nie tylko Tobie...widziałem już wiele skarg o ten błąd...

Ten błąd był już wcześniej i bardzo często skutkuje na niego zmniejszenie budżetu pamięci na tekstury.

Poza tym jeśli faktycznie macie nowe błędy, to sami widzicie, że to jest błędne koło. 2 rzeczy poprawią, 3 zepsują, albo odwrotnie.
 
Patch się pojawi nie jeden. REDZI mówili że wprowadzili tylko 4 z 12 nowości w Wiedźminie 2.

Co ja bym prosił to pełnoprawny dodatek przy okazji patcha. Płatny. Redzi zarobią, my dostaniemy połataną grę i nową przygodę. Wilk syty i owca cała.

Ja tam im kibicuję.
 
Patch się pojawi nie jeden. REDZI mówili że wprowadzili tylko 4 z 12 nowości w Wiedźminie 2.
Po pierwsze: nowości wprowadzili 3. Intro zostało tylko zapowiedziane. A dwa: to mają być udoskonalenia w wersji konsolowej, które gracze pctowi mają uzyskać za darmo. I myślę, że to będzie jeden duży update. Bo i po co dzielić dodatki na kilka mniejszych? Wyjdzie wersja konsolowa, wyjdzie patch dodający rzeczy, które znalazły się w wersji na xboxa i tyle.

Zresztą w tym temacie bardziej rozchodzi się o patch poprawiający błędy niż o taki z dodatkową zawartością.
 
W takim razie jaki jest wniosek ? Wiedźmin powinien wyjść o parę miesięcy później bez bugów, dobrze zoptymalizowany i tak dalej, a nie wydają 5 patch'y gdzie te patch'e nic nie poprawiają...
 
Dokladnie, spieszno bylo im chyba do kasy i zrobili wiele rzeczy na odwal :/

W W1 gralo sie spokojnie, zadne bledy tak nie razily a teraz rusz co rusz cos Czlowieka wk....

Zeby daleko nie szukac dalej grajac w pokera na padzie pojawia sie sytacja ze nie mozna nic nacisnac i trzeba Wieska z windowsa wylaczac, porazka!
 
Jeśli o mnie chodzi to ten cały patch 2.0 zamiast usunąć część błędów to tego nie zrobił i dodał nowe. Problemy przy uruchamianiu gry, wyskoki do Windowsa (były i są), blokujące się postacie w niektórych miejscach, przerywany dźwięk w retrospekcji w więzieniu w prologu, zablokowane tworzenie petard samum i szarpacz na początku pierwszego aktu. Dużo jak na około 3 godziny gry. Odinstalowałem grę i może spróbuje ją za jakiś czas wgrać ponownie. Tak więc kiedy kolejny konkretny patch???
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom