Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Ciekawe czy też ma majtki z batystu... A zresztą, pogramy, zobaczymy ;)A co do namiotu - godło z jeleniem lub innym zwierzęciem, bo jelenie mają poroże a nie rogi. Ktoś zna się na heraldyce w Neverlandzie?
 
Mówiłem, wyluzuj :) Tego roku. To poważna firma, nie będzie kłamac kilkuset tysiącom graczy, bo wśród nich na pewno znalazłby się ktoś, kto ma wiedze prawniczą. To raz. A dwa, CD Projekt zrobiło bardzo dobrą grę i dba o fanów.A teorie spiskowe wymyślaj na temat sytuacji w Iraku, Afganistanie, o ataku na WTC i tym podobnych rzeczach ;)
 
...Powyżej miał być drażliwy i ironiczny komentarz, ale pomyślałem sobie o Iwonie i dałe se siana :beer:Ale tak to jest z rzeczami ZA DARMO :DSrki nie mogłem się powstrzymać ;)W każdym bądź razie też czekam.
 
Chyba nie do końca za darmo, skoro trzeba mieć zarejestrowaną gre, aby ściągnąć mod-a... Można by nawet użyć twierdzenia, że zakup gry procentuje :p
 
hm hm hm, tak sobie patrzę na kalendarz i ostatni tydzień marca ma tylko jeden dzień i to jest 31 marca ;)swoją drogą gdybym chciał być złośliwy to bym zacytował
Brysiu said:
Dołożymy też wszelkich starań, aby dalszych przesunięć nie było
to i rzucił do tego jakiś niemiły komentarz, ale że jestem tylko trochę złośliwy to tylko to zacytuję :p
 
Agloval said:
hm hm hm, tak sobie patrzę na kalendarz i ostatni tydzień marca ma tylko jeden dzień i to jest 31 marca ;)swoją drogą gdybym chciał być złośliwy to bym zacytował
Agloval said:
Dołożymy też wszelkich starań, aby dalszych przesunięć nie było
to i rzucił do tego jakiś niemiły komentarz, ale że jestem tylko trochę złośliwy to tylko to zacytuję :p
Agloval, uważaj na warny :p :pJa wierzę, że drugi termin utrzymają...
 
Chyba się już starzeje bo "za moich czasów" kiedy ktoś komuś dawał coś za darmo to ta osoba była wdzięczna bez względu na to czy to dostała już czy za jakiś czas. Czy kiedy wychodził Wiedźmin ktoś marzył w ogóle o jakimkolwiek edytorze czy dodatkowych DARMOWYCH questach? Teraz dostajecie jedno i drugie i zamiast okazać odrobinę wdzięczności to narzekacie, że nie w terminie, że spodziewaliście się tego, mało tego! Kiedy tłumaczą wam, że to nie z ich winy, tylko w powodu kwesti prawnych to uznajecie to tylko za głupią wymówkę. Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy, na miejscu CDP chyba w ogóle odechciałoby mi się pracować...Pozdrawiam całą ekipę CDP! Pamiętajcie, że macie też prawdziwych fanów!
 
Jakoś nie wierzyłem że edytor wyjdzie w pierwotnie zapowiadanym terminie i miałem rację, ale w cale nie mam żalu do redów. Poczekam cierpliwie aż do dnia w którym dodatki wyjdą, kwestia dwóch tygogni.
 
Arthandas said:
Chyba się już starzeje bo "za moich czasów" kiedy ktoś komuś dawał coś za darmo to ta osoba była wdzięczna bez względu na to czy to dostała już czy za jakiś czas. Czy kiedy wychodził Wiedźmin ktoś marzył w ogóle o jakimkolwiek edytorze czy dodatkowych DARMOWYCH questach? Teraz dostajecie jedno i drugie i zamiast okazać odrobinę wdzięczności to narzekacie, że nie w terminie, że spodziewaliście się tego, mało tego! Kiedy tłumaczą wam, że to nie z ich winy, tylko w powodu kwesti prawnych to uznajecie to tylko za głupią wymówkę. Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy, na miejscu CDP chyba w ogóle odechciałoby mi się pracować...Pozdrawiam całą ekipę CDP! Pamiętajcie, że macie też prawdziwych fanów!
dziękuję w imieniu całego teamu.
 
LordVandam said:
Jakoś nie wierzyłem że edytor wyjdzie w pierwotnie zapowiadanym terminie i miałem rację, ale w cale nie mam żalu do redów. Poczekam cierpliwie aż do dnia w którym dodatki wyjdą, kwestia dwóch tygogni.
a my dokładamy wszelkich starań, (ukłon w stronę tych, którzy wychodzili z pracy po 21) żeby udało się wszystko jak najwcześniej dociągnąć do końca.
 
Zabor said:
Jest to nie wporządku wobec ludzi kturzy im kasiewke nabijają
tak uważasz? powiedz zatem ile "nabijemy w sakiewke" na djinnim, patchu i nowej przygodzie?
 
To wyobraż sobie ludzi stojących godzinami w kolejce i jakiś pacan wychodzi i mówi..."do domu"...Od razu na przyszłość piuszcie że może 14-sty a może 20-sty...
 
Niewątpliwie macie podpisaną lewą umowę z dostawcami prądu w całej Polsce, daliście w łape politykom najwyższego szczebla,by to się nie wydawało, macie w garści TVN i Polsat, a to wszystko po to, by otrzymywac spory procent od ceny prądu, za który zapłacą gracze czekający do późnych godzin nocnych na D'jiniego i Cenę Neutralności.Jak widac wyżej, Zabor był jednym z tych graczy ;)
 
Niech ktoś zbanuje tego kolesia bo nie wyrabiam... stałeś w jakiejś kolejce? Płaciłeś coś? Pasożyt to dla ciebie komplement.
 
Zabor said:
To wyobraż sobie ludzi stojących godzinami w kolejce i jakiś pacan wychodzi i mówi..."do domu"...Od razu na przyszłość piuszcie że może 14-sty a może 20-sty...
Zabor, otrzymujesz ostrzeżenie za obrażanie Redów.
 
Arthandas zobacz lepiej ile masz wiadomości napisanych...zastanów się dzieciaku...poprostu po co mówić wszystkim że dostaną ciastko w poniedziałek a pużniej że w środę,nie lepiej od razu,przecierz musieli wiedzieć na co są gotowi...
 
Bycie fanem to jedno, a nie dostanie czegoś na co się czekało 2 tygodnie to druga sprawa. Wiadono "shit hapends", ale w sumie strasznie żałuje, że to nie dzisiaj. Poza tym, może dla niektórych to, że dodatek dostajemy za darmo jest oczywistą oczywistością, ale moim zdaniem my już za niego zapłaciliśmy w momencie kupowania Wiedzmina. Nie wiemy nawet ile godzin grania nam on da więc nawet nie mam pewności czy można to określać dodatkiem w pełnym tego słowa znaczeniu. Sprawa Djiniego jest taka, że 80% ludzi to odpali i stwierdzi, że oni sobie poczekaja jak ktoś zrobi coś fajnego bo oni się na tym nie znają. Nastepne 19% w ogule nie odpali i stwierdzi że poczeka :p, a 1% to będą ci ludzie którzy zrobią coś sensowanego. Te statystyki to tak z głowy oczywiscie, ale można chociażby na podstawie NWN stwierdzić, że zrobienie dobrego moda to cholernie długa i przede wszystkim żmudna praca. Jedyne co mi sie tak naprawde nie podoba to to, że o przesunieciu premiery dowiadujemy się dzisiaj (ja rozumiem, że kwestie prawnicze itd., ale chociaż 2-3 dni wcześniej byśmy się dowiedzieli i sytuacja naprawde nie wymagała by tłumaczenia), czyli w dzień kiedy jezyki niektórych fanów sięgają już ziemi. Reasumując jestem wdzięczny za tak niesamowitą grę jaką jest Wiedzmin, ale jestem zawiedziony z powodu opoznienia zapowiadanego rozszerzenia. A i bycie fanem to nie to samo co bycie fanatykiem. Można nieraz ponarzekać :). Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom