Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

+
Status
Not open for further replies.
ehh... w sumie to sie już zaczynałem martwić, ze nie ma nowych mord do bicia ale jak wejdą nowi userzy to będzie znowu ciekawie ;) Czekamy na was miśki ;)
 
Gwindor said:
ehh... w sumie to sie już zaczynałem martwić, ze nie ma nowych mord do bicia ale jak wejdą nowi userzy to będzie znowu ciekawie ;) Czekamy na was miśki ;)
Będziemy się różnić tylko doświadczeniem (nie exp, tylko w obyciu z grą)Co do Zirgina, to może krasnolud - wojownik?
 
god damnit! patrzę sobie teraz na screena i patrzę, a tam Tibor! To Tibor gra w Fighta? :D chyba już z pół roku jak go tu nie widziałem, a miałem mu podziękować za podsunięcie mi kliku zespołów, które aktualnie są moimi ulubionymi ;)
 
Firnomir said:
PREMIUM? Wątpię. Gra ma być darmowa.
The crims i bitefight też są darmowe.Ja bym się nie obraził na premium ;D Wszak wszystko drożeje a żyć trzeba. A i redom zarobić też trzeba dać :)
 
Chyba, że jako dodatek, który tylko uprzyjemnia grę, czy daje lepszą estetykę, a nie przewagę w boju. Wtedy straciłbym do RED szacunek, za wyłudzanie. :( To nie OGame, że bez premium nie masz szans. Choć jeśli będzie to kupię. :D
 
Largos said:
Fight zapowiada się znakomicie. Ciekawe jak będzie wyglądac walka dwóch Geraltów ;D
Przypuszczam, że albo będzie modyfikacja wyglądu, albo nie będzie taka walka możliwa.
 
Firnomir said:
Firnomir said:
Fight zapowiada się znakomicie. Ciekawe jak będzie wyglądac walka dwóch Geraltów ;D
Przypuszczam, że albo będzie modyfikacja wyglądu, albo nie będzie taka walka możliwa.
Powinna, być, bo jakieś 90% grających będzie w wyglądzie miała Geralta
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom