Dworskie Rozgrywki!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Serdecznie zapraszamy Was na Cesarski dwór! Nie zapomnijcie o dobrych manierach... przyda się też miecz, albo dwa.

W tym Specjalnym Trybie Areny możecie tworzyć talie wyłącznie z kart Nilfgaardu. Będzie on dostępny do południa, w środę 12 września.

Powodzenia!
 
szkoda ze Nilfgaard już był no ale cóż , liczyłam na Skellige , albo inna frakcje ,może następnym razem :)
 
No fajnie, fajnie. Ale czy pojawi się jakaś informacja odnośnie frakcyjnego pojedynku, który dopiero co się zakończył? Chodzi mi konkretnie o to, czy możemy liczyć na jakąś premię dla zwycięzców. Czy będą nilfgaardowe karty premium w każdej beczce? W ogóle weekend beczek premium? Cokolwiek?

Nie twierdzę, że musi tak być, ale byłoby super, gdyby jakiś człowiek z CDPR powiedział, czy w ogóle możemy na cokolwiek liczyć, czy nie.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
@the_-_Witcher Nagrody dla graczy za każdy Pojedynek Frakcji są od dłuższego czasu takie same - tytuł, ramka, pył, skrawki, beczki. Wszystko wypisane tutaj.

Jeśli chodzi o frakcyjną Arenę czy beczki, to są dodatkowe wydarzenia, tym razem mamy właśnie Specjalny Tryb Areny z kartami Nilfgaardu.
 
Nilfgaard?
To nie jakaś pomyłka? Przecież całkiem niedawno był już ten tryb specjalny areny z udziałem Nilfgaardu a jeszcze niektórych frakcji nie było.
 
Last edited:
@the_-_Witcher Nagrody dla graczy za każdy Pojedynek Frakcji są od dłuższego czasu takie same - tytuł, ramka, pył, skrawki, beczki. Wszystko wypisane tutaj.

Jeśli chodzi o frakcyjną Arenę czy beczki, to są dodatkowe wydarzenia, tym razem mamy właśnie Specjalny Tryb Areny z kartami Nilfgaardu.

Dzięki za wyjaśnienie. Alicja :) Biorąc pod uwagę, że po pojedynkach często miał miejsce weekend beczek premium, albo kart premium danej frakcji, myślałem, że to nieodłączny element nagród dla graczy.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Nilfgaard?
To nie jakaś pomyłka? Przecież całkiem niedawno był już ten tryb specjalny areny z udziałem Nilfgaardu a jeszcze niektórych frakcji nie było.

To nie błąd, Specjalny Tryb Areny jest uzależniony od wyniku Pojedynku Frakcji, który po raz kolejny wygrał Nilfgaard ;)
 
Top Bottom