Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
A ja mam takie spostrzeżenie (dla odmiany, na temat;)). W Chromie bardzo często nie rozwija się okienko do logowania po najechaniu na 'zaloguj'. Najczęściej pomaga odświeżenie strony, ale jest to trochę wnerwiające. Czy to tylko mój problem?
 
W Chromie strona nie wykazywała do tej pory takich problemów - napisz proszę jakiego sprzętu używasz. Może się okazać, że to kwestia wydajności hardware. Tak czy inaczej, zgłoszę ten problem deweloperom strony. Pozdrawiam!
 
Możliwe, bo piszę teraz ze starego kompa z Pentiumem IV. Dlatego pytałem, czy ktoś ma taki sam problem.
 
o tutaj mam link ze mnie ten uzytkownik obrazil mam nadzieje ze dostanie on kare przewidziana w regulaminie ktory czytalem i go znam wiec tej sprawy tak nie zostawiehttp://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28617.msg5426858#msg5426858to ten link prosze mozna zobaczyc i prosze moderatorow o intwernecje
 
TonyNapalony said:
o tutaj mam link ze mnie ten uzytkownik obrazil mam nadzieje ze dostanie on kare przewidziana w regulaminie ktory czytalem i go znam wiec tej sprawy tak nie zostawiehttp://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28617.msg5426858#msg5426858to ten link prosze mozna zobaczyc i prosze moderatorow o intwernecje
Nie musisz podlinkowywać postów. Przy każdej wiadomości jest przycisk "Zgłoś nadużycie", dzięki któremu możesz składać donosy do moderatorium.I a propos rzekomego obrażania. Nieco dystansu do siebie nie zaszkodzi.
 
Coś właśnie zauważyłem. W PW jest są 2 przyciski: Podgląd i Wyślij. Z tym, że... ten pierwszy nie spełnia swojej roli. Otóż, po jego kliknięciu post się wysyła (sprawdziłem 2 razy). Przydałoby się coś z tym zrobić
 
Sprawdziłem jeszcze raz: klikam podgląd i wiadomość się wysyła. Zresztą, tak właśnie wysłałem priva do Ciebie. Jaką masz przeglądarkę (ja Chrome'a)?
 
co?ehehehe, tylko testowałem, podgląd rzeczywiście działa, ale wiadomość tak mi się spodobała, że aż ją wysłałem
 
Agloval said:
co?ehehehe, tylko testowałem, podgląd rzeczywiście działa, ale wiadomość tak mi się spodobała, że aż ją wysłałem
Mówiłem o podglądzie w PW, a nie przy wysyłaniu postów (ten działa)
 
gower said:
Sprawdziłem jeszcze raz: klikam podgląd i wiadomość się wysyła. Zresztą, tak właśnie wysłałem priva do Ciebie. Jaką masz przeglądarkę (ja Chrome'a)?
gower said:
Na safari też to nie działa.
Zapomniałem napisać. Problem został przedwczoraj naprawiony.
 
Kolejny problem. Nie działają Nowe odpowiedzi RED. Za każdym razem wyświetlają się wszystkie tematy, nawet po ich przeczytaniu (i po zaznaczeniu "Oznacz jako przeczytane").
 
Już dwa moje błędy, które wcześniej wykryłem mi zabraliście ^^ Tworzę listę błędów, które trzeba naprawić no i dodam do niej kilka funkcji, może niektóre chociaż wprowadzicie, dam listę tak szybko jak będę mógł.
 
Nieco z innej beczki. W ostatnim czasie na forum pojawiło się sporo, młodych podejrzewam, osób. Przyznaję, zawsze byłam cokolwiek czepliwa na tym tle, ale kurczę - niektóre z postów przez nie pisanych są prawie w ogóle nieczytelne ze względu na bardzo kulejącą ortografię, gramatykę i interpunkcję. Może dałoby się jakoś to zdyscyplinować? Niedawno, poszukując rozwiązania problemu z laptopem, grzebałam po różnych forach i na kilku w regulaminie były klauzule dotyczące konieczności stosowania się do zasad poprawnej pisowni, a za notoryczne błędy ( nie tylko ewidentne ortografy) dawano ostrzeżenia. Nie chodzi mi o przyczepianie się do każdej wpadki, bo te się zdarzają prawie wszystkim. Ale niech te posty będą czytelne, na litość boską...
 
Taka jest prawda, ludzie, którzy mają papierem o dysleksji czy innej wadzie, myślą, że to tak jakby mieli jakiś immunitet i byli nietykalni. Takich cwanych trzeba sprowadzić na ziemię, jak masz wadę, to próbuj z nią walczyć, a nie myślisz, że przez całe życie każdy będzie Ci szedł na rękę, bo ty masz papierek...Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem na naszym forum "systemu poprawnej polszczyzny". Dodam ten punkt do swojej listy, która cały czas siępowiększa ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom