Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Aglut said:
właśnie zauważyłem, że filemon odszedł z forumszkoda, będę tęsknił za tym dupkiem :(ktoś wie co i jak?
Coś tam chyba było o elektrowaniach atmomowych , chyba przegrał o jedną dyskusję za dużo .
 
Czy tylko ja nie mogę odznaczyć postów REDów jako przeczytanych?tu po każdym ponownym wejściu w tą zakładkę, te posty znowu są... ;p
 
Aglut said:
właśnie zauważyłem, że filemon odszedł z forumszkoda, będę tęsknił za tym dupkiem :(ktoś wie co i jak?
Powinni zrobić jakąś ścianę pamięci poległych na polu chwały w walce z modami (chociaż tych nielicznych, którzy przecież dłuuuuuuuuugo się trzymali i wnieśli dużo w życie forum).
 
Wooczykij said:
Wooczykij said:
właśnie zauważyłem, że filemon odszedł z forumszkoda, będę tęsknił za tym dupkiem :(ktoś wie co i jak?
Powinni zrobić jakąś ścianę pamięci poległych na polu chwały w walce z modami (chociaż tych nielicznych, którzy przecież dłuuuuuuuuugo się trzymali i wnieśli dużo w życie forum).
http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?board=125.0Chyba tu jakaś się znajdzie tablica z modami... ;]
 
Koziek said:
http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?board=125.0Chyba tu jakaś się znajdzie tablica z modami... ;]
O rly? Uhuuuu!!! Ahahaha!!! REHEHE!!! To ci się udało!!!!NIE.Jak możesz zbywać mojego posta, przecież niektórzy z nich Cię uwielbiali/ją. Ułożyłbyś jakiś wiersz na ich cześć. Cy coś.
 
Są już jakieś konkretne plany co do przyszłości forum?Nadchodzi Wiedźmin2 i zaczynam się zastanawiać nad zmianami, które nadejść muszą - w końcu gdzieś powinny się znaleźć tematy związane z fabułą, questami, etc. ;)Myślę, że rozmowa na temat zmian, zanim jeszcze owe zmiany nastąpią, to dobry pomysł dla wszystkich użytkowników tego forum. Mam kilka spostrzeżeń, które być może warto wziąć pod uwagę.Na początek zaznaczę, że nie będę rozpisywać się na temat tego, że są rzeczy do poprawienia, typu: wyszukiwarka, poprawienie wyświetlania nowych postów i tak dalej. Liczę, że te rzeczy macie gdzieś na liście "things to do" ;)To co uważam za istotne na tą chwilę to kwestia działów i poddziałów.Aktualny układ tematyczno działowy bardzo dobrze się sprawdza i nie chciałbym, aby ulegało to zmianie. Jest czytelnie i mimo wszystko każdemu łatwo się odnaleźć w tematach. Jest jednak pewne ale...Takie działy jak:-technologia,-społeczność graczy,-ale także tematy forumowe z tego działu (ten temat, regulamin, ogłoszenia forumowe...)powinny się znaleźć w głównym dziale dotyczącym Wiedźmina 2, lub zaistnieć w oddzielnym dziale, niezależnym od pierwszej, czy drugiej części gry. To, że przy Wiedźmine 2 miał by powstać odpowiednik działu "fabuła i questy", to już oczywista oczywistość, więc przejdę dalej ;)Poddziały - one są tym, co daje temu forum pewien ład i porządek, dzięki czemu łatwo się odnaleźć w tematach związanych z Sapkowskim, twórczością artystyczną, czy w wędrówce po aktach gry. Mam nadzieję, że to zostanie, bo dzięki temu nie muszę wertować wielu stron w celu odnalezienia odpowiedniego tematu. Myślę, że wiele osób się pod tym podpisze ;)
 
myślę, że strona przejdzie jeszcze drastyczny rebuild, w końcu trąbiono o miliardzie nowych ficzerów, łączeniu swoich osiągnięć z gry z portalami społecznościowymi itd. Myślę, że jakby wydano jeszcze szybko narzędzia modderskie to można by się pokusić o portal pokroju social.bioware.com
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom