Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Przez to rozpoczęcie szkoły, zupełnie o tym zapomniałem... Fallen robimy jakąś imprezkę? Odśpiewajmy teraz hymn szkoły...eee...znaczy się forum...Mówiąc poważniej, fakt rocznica jest, ale czy wiąże się to czymś szcególnym?
 
Render Triss... albo niech już stracę może być jakiegoś potwora, czy też nieludzia... coś z okazji rocznicy istnienia forum...
 
Colly said:
Bo niektóre błędy są "lżejsze", można je przeboleć i nic się nie dzieje. Ale jak ktoś robi błędy w słowach, w których głupotą jest zrobić błąd ortograficzny pierwszego stopnia, to już niestety jest problem. Dlaczego? Pisałem wcześniej -> ktoś inny też to czyta.EDIT:Nie rozumiesz o czym mówię. Wiesz co to są błędy pierwszego stopnia? Takie coś jak 'pozatym' też się w nie wlicza. Błędy "lżejsze" to np. tzw. 'czeskie' błędy, czyli przestawienia liter. Tych błędów inny człowiek popełniać nie będzie. Mówisz, że oczywistych błędów nikt nie będzie powtarzał? Powiedz to 12- i 13-latkom...
Swoja droga piszac kilka [2] postów napisalem rze zamiast ze, ale czy widziales zeby ktos tak pisal na forum?A blendów takich jak nie postawienie kropki czy przecinka sie nie wypieram po prostu czasem o nih* zapominam, a czytajac post ich nie zaiwazam*a poza tym nie rozumiesz prawdziwej istoty dysorotografi ja np. w pierwszej klasie s.p. zapytany przez nauczycielke kiedy piszemy ó powiedzialem ze przed w a za ok.3 min napisalem domuw.
Nowy said:
Ja powtorze ze nie jestem dyslektykiem i wiem ze o ten papierek bardzo latwo, ksiazek czytam wiele, bo lubie i powiedzmy ze powoli robie coraz mniej bledow, ale jednak wiecej daje czeste pisanie, przejmuje sie tym jak pisze na dyktandach i pracach klasowych, ale nie na forum
nauczyciele czasem po dyktandach nie wiedza czy powinno byc u czy ó... a jesli piszesz duzo ale zle to ci wiele nie pomorze [takie miasto czy tam wojewidztwo* ].
 
Ej no dobra, ale przestańcie już nawet na niby pisać takie rażące błędy ortograficzne, "pomorze", a nie pomoże, bo pomogę? Rozumiecie chyba o co mi chodzi? Taka prosta zasada ortograficzna
 
Argon said:
nauczyciele czasem po dyktandach nie wiedza czy powinno byc u czy ó... a jesli piszesz duzo ale zle to ci wiele nie pomorze [takie miasto czy tam wojewidztwo* ].
Ale jesli pisze w wordzie i musze poprawiac to w koncu sie naucze, a samo czytanie tak srednio pomaga, wiadomo ze cos tam daje,Tibor->ja nie robie bledow specjalnie, wiec po co uzywasz liczby mnogiej Jesli cos zle napisze to znaczy ze albo nie wiem jak to sie pisze, albo nie zwrocilem uwagi po prostu na to
 
Dzisiaj jest czwartek, wiec czy czasem nie powinien pojawic sie material tygodnia, ktory mial pojawiac sie co tydzien?
 
Nie no TzW wam nie wystarczy? Wczoraj dopiero się skończył więc myśle, że starczy wrażeń jak na jeden tydzień.
 
Dzisiaj jest też rocznica forum więc można by ją upamiętnić jakimś scrennem.A pozytywnych wrażeń nigdy dość Matej - > Nie niewystarczy zwłaszcza że był to bardziej tydzień relacji z GC.
 
W sumie dziwi mnie, że nikt z CDPR nie wspomniał o tej rocznicy, myślalem może, że chociaż Fallen coś napisze. A może taka niespodzianka jak w ubiegłym roku... chyba wszyscy Twórcy byli wtedy na forum (btw. nie byłem wtedy jeszcze zarejestrowany, niemniej na forum zaglądałem prawie od początku).
 
widze ze watek odpowiedni temat rowniez...wiec moim zdaniem nalezy wprowadzi kolejne udogodnienie na forum...autokorekte bledow ortograficznych
 
Matej said:
Ale pamiętajcie jeszcze nie ma 18:00 więc jeszcze jest szansa
Mają czas do 18:15 bo wtedy pojawił się pierwszy link w komentażach A o 18:17 będzie moja rocznica rejestracji Marrak -> Ja jestem za!
 
Ekhm... chciałbym przypomnieć, że jakby co to ja pierwszy już to zaproponowałem kilkadziesiąt stron wcześniej.... Więc jak będzie jakaś nagroda za pomysł, to wiecie dla kogo
 
wlasnie przed chwila napisalem dwa posty pod rzad i mam taka propozycje by na forum pojawila sie automatyczne scalanie dwoch postow sasiadujacych napisanych przez tego samego uzytkownika lub dac takie nazedzie forumowiczom aby kazdy mogl usunac swoj wlasny watek...chyba, ze...nie myslalem ze jak podczas edycji wszystko sie usunie to skasujemy posta, ale tak sie nie da...a bylo by to dobre rozwiazanie...a i zrobcie cos by dalo sie zmienic nazwe uzytkownika albo poprawcie wade z " ' " przy cytowaniu bo zaczyna mnie to po malu wk&%#$*!
 
Kiedyś, na samym początku chyba była taka możliwość, ale potem Fallen ją usunął. Teraz posty kasować może tylko mod. Możliwość scalenia wiadomości również mają tylko moderatorzy.Edit: Co do cytowania to takie chyba są po prostu skrypty tego forum, a moim zdaniem nie jest to na tyle frustrujący problem, żeby walczyć z forum, aby zezwalało na takie cytowanie.
 
Tibor said:
Edit: Co do cytowania to takie chyba są po prostu skrypty tego forum, a moim zdaniem nie jest to na tyle frustrujący problem, żeby walczyć z forum, aby zezwalało na takie cytowanie.
mnie to wnerwia bo zawsze zapominam jak cytuje kogos z " ' " w nazwie i potem musze jeszcze edytowac
 
Kiedyś Ci to wejdzie w nawyk... albo wcześniej umrzesz na zawał serca, albo zachorujesz na jakaś chorę psychiczną, czy inny uraz psychiczny
 
Zauważyłem pewną rzecz, która zwróciła moją uwagę na forum , otóz zastanawia mnie czemu w ostatnim czasie w wypowiedziach Twórców nie można uświadczyć polskich znaków?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom