Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

+
Nie jest liniowa.
Może krótka. Ale na pewno jest to gra detektywistyczna.
Na wiki nawet masz: "Gra spotkała się z pozytywnym przyjęciem krytyków. Zaginięcie Ethana Cartera chwalone jest przede wszystkim za oprawę audiowizualną, klimat oraz oryginalne i przemyślane zagadki, powiązane bezpośrednio ze światem przedstawionym. Wśród wad wymieniane są łatwość zagadek, krótki czas wymagany do ukończenia gry oraz zbytnia liniowość. " :giggle:
 
I po to włączyłeś się do wątku aby napisać że gra jest liniowa i krótka? Poleć coś.
 
Polecam sprawdzić ten link co podawałem. Jak się autorowi spodoba Ethan to warto się zainteresować, którymś z tych tytułów z linka.
 
Ten Ethan nie jest zły...ale jednak to nie do końca to. W tym tytule wspomnianym już na starcie miałem po prostu zagadkę, którą musiałem rozwiązać. Złamać szyfr i wpisać hasło. Szyfr musiałem łamać z kartką i miałem małą frajdę jak mi się to udało...no itd...Jest fabuła. No jedyny problem, że już na starcie są tam poucinane głowy i duchy, więc nie lubię:). Nie lubię horrorów.

A co do samych gier to tutaj właśnie jest problem. Symulator chodzenia, gry "mystery", gry detektywistyczne i nie wiadomo co jest co i co właściwie kupujesz. Do tego są te gry takie fabularyzowane..trochę jak film z przerwami na jakąś tam ograniczoną aktywność. Rozumiem już czemu nie ma dem, tak jak kiedyś. Łatwiej wywalić kasę na marketing i jakiś filmik i sprzedać grę jak kota w worku.
 
@2jacks to może jakieś przygodówki po prostu jak lubisz zagadki. Nie wiem... Still Life. Ogólnie to mi się przypomniała seria Atlantis jakoś ale to z końca lat 90 :)
 
Top Bottom