Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

+
Najwidoczniej albo wklejasz nie to, albo nie w to miejsce, bo ta metoda zazwyczaj działa :p
Chociaż do archiwum zawsze używałem wtyczki - wydaje mi się (głowy nie dam), że metoda kopiuj-wklej na archiwum nie działa (ale na sam profil już powinna).

Poprawna ścieżka:
C:\Users\profil_systemu_operacyjnego\WapSter\AQQ Folder\Profiles\nazwa_profilu_aqq
 
Przy poprzedniej reinstalacji wklejanie sprawdziło się doskonale. Teraz wyskakują jakieś dziwne problemy.
 
U mnie nigdy problemów nie było, więc w tym wypadku dupa ze mnie, a nie wsparcie techniczne :D
No, samokrytyka złożona, to na odczepnego rzucę jeszcze wygooglanym linkiem (o, tutaj) i wykonam odwrót na z góry upatrzone pozycje, ratując resztki honoru.
 
Może kogoś zainteresuje:
http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-rozdaje-licencje-na-swoje-starsze-produkty,Aktualnosc,38486.html
 
Faktycznie.
Zaktualizowano informacje na ten temat:
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Sprawa została już wyjaśniona na [/font]forum Adobe[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] przez Dova Issaacsa (post 6), który jednoznacznie określił, że pomimo ogólnej dostępności klucza (wszyscy użytkownicy mają dostęp do tych samych kluczy licencyjnych) i plików instalacyjnych, uprawnieni do instalacji są jedynie dotychczasowi posiadacze licencji na wymienione wyżej programy.[/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]
 
Cała prawda o przeglądarkach

 
Sylvin said:
Czy tylko mi się pojawia komunikat na yt o tym by zmienić nazwę użytkownika?

Nie wydaje Ci się. YT od pewnego czasu (tego dziwnego "przemeblowania" ) pragnie być bardziej "przyjazne" dla użytkowników i proponuje zmiany nazw użytkowników na bardziej proste do zapamiętania. Przynajmniej jest tak w przypadku posiadania tak pokrętnych nazw jak moja :p ...

Oczywiście powyższe można olać .
 
Proste?
Mi proponują podać swoje imię i nazwisko, a te dla obcokrajowców też mogą nie być takie proste :p Pytanie tylko czy jest to naprawdę potrzebne i do czego?

Mi wystarcza nick, a w razie potrzeby mogę się komuś przedstawić prywatnie i rozmawiać swoich filmikach :p
 
Spokojnie, do ciebie też dojdą :p
U Iwana już byli, teraz u mnie. Możliwe, że jutro zawitają pod twoje konto
 
No dobra, ani to program, ani gra, ale nie mamy chyba osobnego tematu odnośnie problemów z netem. Otóż ja problem mam i to z konkretną stroną tj. youtubem. Otóż wszelakiej maści filmiki ładują mi się skandalicznie długo. Moje łącze nie jest może jakimś demonem prędkości, ale jakby nie patrzeć 30 mega, winno być w stanie uruchomić filmik w 1080p bez dodatkowych ścinek. Problem występuje u mnie od jakiś 3 miesięcy, w necie nie znalazłem rozwiązania a pamiętam, że drzewiej oglądałem 1080p na jutubie bez żadnych problemów. Akuratnie problem występuje tylko z tą usługa inne hostingi vimeo itp. buforują się wręcz nieprzyzwoicie szybko. Korzystam z najnowszego chroma, acz problem występuje też na ff i ie, neta mam z UPC.

Jakieś pomysły?
 
Ciekawe. Ja neta mam też z UPC i ten problem też u mnie występuje. Przy czym, niektóre filmy lądują się normalnie, a niektóre dość długo. Sam się zastanawiam o co kaman w tym przypadku.
 
Top Bottom