Gry komputerowe

+
Przeciez kategoria best technology mówi jasno:

Raczej nagradzamy tu silnik i jego możliwości,"ficzery" zawarte w nim. to w czym zaimponował, a w Falloucie to już raczej widać zmierzch i że czas najwyższy odesłać na emeryturę, bo już został dośc wyeksploatowany.
 
Nie grałem, więc się tylko domyślam.

Z doświadczeń z DA:I wiem jak bardzo surowi (i niekiedy niesprawiedliwi) potraficie być w ocenie tytułów. W końcu cała popularność F4 nie wzięłaby się tylko ze "legendy" serii/producenta. Coś jednak w tym F4 musi być skoro tak tylu ludzi ciągnie. Może właśnie to (jakiś wybijający się element, a nie "szarą"/przeciętną całość) zauważyli ludzie nominujący ten tytuł?

@froget67

"Ficzery" silnika to nie tylko "ficzery" graficzne ale też całe mikrosystemy zaimplementowane wewnątrz silnika.
 
Last edited:
. Coś jednak w tym F4 musi być skoro tak tylu ludzi ciągnie..

No wiesz Fallout 1 i 2 wydane od Black Isle, kanoniczne gry gatunku RPG, które przez lata obrosły w legendę, teraz w zasadzie to wykorzystywanie tej siły marki. ( No i wielki HAJP)


Gdybyś jeszcze miał wcześniej styczność z tytułami Bethesdy, to jeszcze cię zrozumiem, obronisz się, ale jak doświadczenie zerowe no to zostawie to bez komentarza dalszego.......
 
Z doświadczeń z DA:I wiem jak bardzo surowi (i niekiedy niesprawiedliwi) potraficie być w ocenie tytułów.
Przyganiał kocioł garnkowi.

Przy F4 nawet Inkwizycja jest dobrą grą.

---------- Aktualizacja 09-01-2016 00:48 ----------

Nie miałem pewności, czy wrzucić to tutaj, czy może do "wyszperanych w sieci", ostatecznie temat jest chyba jednak bliższy samym grom.

A zatem:
http://www.allgamesbeta.com/2016/01/is-sony-trying-to-trademark-term-lets.html?m=1


http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1167923

Sony chce ze sformułowania "Let's play" uczynić znak towarowy.

Chcą użyć frazy jako element kampanii reklamowej? Zaproponować usługę o tej nazwie? Nazwać w ten sposób produkt? Cholera wie, ale internety jednak nie zawodzą - w sieci podniosło się larum, że efektem tej akcji będzie uniemożliwienie youtuberom używanie tych słów w nazwach swoich filmów xD. Słowa Lema były by tu bardzo na miejscu...
 
Last edited:
 
Coś jednak w tym F4 musi być skoro tak tylu ludzi ciągnie.
Naklejka Bethesdy i otwarty świat, który stał się dziś obligatoryjnym elementem każdej gry AAA (vide zapowiedzi na rok 2016). Co do samej gry, podtrzymuję wszystko to, co napisałem miesiąc temu - od tego czasu gry nie tknąłem.

Fenomen Bethesdy można porównać do niegdysiejszej popularności "Ich Troje" - produkt idealny dla typowego Zdzicha, ale koszmar dla każdego z choć szczyptą dobrego smaku. Jedynym plusem F4 jest to, że nie leci na cały regulator z otwartego na oścież okna sąsiada.
 
[video=youtube;h-mXN3akTPU]https://www.youtube.com/watch?v=h-mXN3akTPU[/video]

To już jutro. Soon...
 
Dla tej jednej gry jestem skłonny zainstalować to coś o nazwie Origin. Oby wychodziło jak najwięcej tego typu produkcji bo czasami niektóre wysokobudżetowe nie sprawiają takiej frajdy z grania jak platformówki ;)
 
Dla tej jednej gry jestem skłonny zainstalować to coś o nazwie Origin.

Takie samo 'coś' jak Steam, którego wszyscy ubóstwiają bijąc pokłony przed Lordem Gabenem ;) Problematyczność Originu czy kwestia szpiegowania* użytkowników to mit.

*W tym oczywiście jest trochę prawdy, ale niespodzianka! Steam, Facebook czy Google robią to samo.
 
Last edited:
Top Bottom