Gry komputerowe

+
I_w_a_N;n8487590 said:
A tak w sumie nie wiem na co osobiście miałbym czekań na tegorocznych targach.
Z chęcią obejrzałbym jakieś framgenty z rozgrywki z RDR2, czy TLOU2. Nie obraziłbym się też na jakąś ciekawą zajawkę PoE2, GoW czy Detroit: Become Human (daty premier mile widziane). Ciekawi mnie też ten nieszczęsny Assassin's Creed, o którym w sumie niewiele wiemy, a od premiery poprzedniej odsłony minęło - jak na Ubisoft - sporo czasu. Może przerwa w dostawie zaprocentuje. No i oczywiście (nie licząc nowości) Half Life, System Shock i Beyond Good & Evil. Przytuliłbym też NOLFa, albo jakąś inną dobrą strzelankę od Monolithu, który błądzi po Śródziemiu zamiast tworzyć coś pokroju pierwszego FEARa.

A na PC Gaming Show nie liczę. Do tej pory była bieda i raczej wątpię, żeby się coś zmieniło. Z tego co czytałem, to w tym roku ma być więcej esportu i VR, czyli nic ciekawego.

Może Intel zaprezentuje coś interesującego, np. jakieś nowe procki z literką K, które nie grzeją się podczas otwierania przeglądarki. ;)
 
Last edited:
Widze że koncert życzeń się zaczyna na E3 no to ja też coś napisze

Chce zobaczyć Nowego Wolfensteina oraz Evil Within2
Nie obraziłbym się gdyby w końcu Square zapowiedziało FFXV na PC
Na 100% będzie nowy pokaz Vampyra czekam !
Chciałbym zobaczyć Dying Light2 no i tego tajemniczego RPG fantasy którego Techland robi.
RDR2 i TLOU2 oczywiście każdy by chciał zobaczyć.
Fajnie by było jakby Capcom wrócił z nową Onimushą
 
Miał ktoś może okazję zderzyć się z grą Realpolitiks? Jak wygląda w zestawieniu z grami Paradoxu (np. EU4 czy HoI4)? Trudna, nie trudna? Ktoś, coś?
 
Wygląda że w CI Games po premierze trzeciego Snipera nie dzieje się najlepiej.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103751
"Dodatkowo wydaje się, że deweloper zwodzi nas, dodając sobie punkty w serwisie Metacritic oraz podszywając się pod graczy."

Zresztą to było do przewidzenia, skoro wydają trzecią cześć tej samej gry, trzeci raz robiąc te same błędy i nie wyciągając z tego żadnych konsekwencji to musiało się źle skończyć. Już na pokazach przedpremierowych widać było że optymalizacja tej gry pozostawia wiele do życzenia a premiera tylko to zweryfikowała. Mam nadzieję, że w końcu pójdą po rozum do głowy i coś się tam zmieni bo inaczej ich istnienie w branży gier stoi pod dużym znakiem zapytania.
 
Last edited:
froget67;n8503560 said:
Czyżby EA nauczyło się na błedach i dali Bioware tyle czasu ile będzie trzeba?
Prędzej bym się spodziewał, że schowają projekt do kosza. Przecież mowa o EA.

Niezależnie od kulisów, pewnie w takiej sytuacji nie ma co żywić nadziei, że coś ujawnią na E3.
 
rafal12322;n8502800 said:
Wygląda że w CI Games po premierze trzeciego Snipera nie dzieje się najlepiej.
Ta, już nie mówiąc o tym, że właściwie informacja o braku multiplejera została zatajona - jedyną informacją, że jego nie ma, jest brak informacji, że jest. Miałem jakieś nikłe nadzieje, że SGW3 będzie jednak na prawdę dobry, szczególnie po cienkiej drugiej części i mocno średniej (takie 3+ w skali 1/6) jedynce (aczkolwiek przy niej bawiłem się nawet nawet, tylko ostatnia misja to gwałt na grze). Jeszcze nie grałem, poczekam aż ceny zmaleją, ale chyba CI Games będzie miało swoją flagową serię - serię średniaków.
 
Masakra zbieram szczękę z podłogi...

[video=youtube;LrX67Gltb-A]http://www.youtube.com/watch?v=LrX67Gltb-A[/video]
 
Czy wam też się coś takiego zdarzyło?
Otóż:
Pod koniec miesiąca mam urodziny ubzdurałem sobie na prezent Heroes 7(Lubię tę serię mam do niej sentyment darujcie sobie hejt) rejestruję się w sklepie 3kropki, bo tanio i cyfrowo kupuję samą grę dostaję kod mailem aktywuję na uplay i wyskakuje komunikat, że kod jest już przypisany do jakiegoś konta noż kur...! Raz już miałem podobną akcję na muve to wtedy koleś z BOK trzy razy zmieniał mi kod steam mafii 2 na odpowiedni. Typ był tak poruszony, że dał mi bonusy w gratisie za kłopot mam nadzieję, że tu obejdzie się bez podobnych cyrków, bo przyzwyczaiłem się już do myśli, że pogram w "Hirka" i nade wszystko nie chcę 40 zł w niebo posłać.
 
W polskich sklepach dość często się takie coś zdarza bo mają totalny bałagan jeśli chodzi o klucze do gier i czasami nawet nie wiedzą który klucz został już wykorzystany... Raz mi się nawet przydarzyło w jakimś sklepie że koleś z BOK uparcie twierdził że klucz jest dobry mimo iż tak nie było. Dlatego ja już tutaj kupuje klucze tylko i wyłącznie jeśli muszę a tak to cdkeys, instant-gaming. Tam to nie miałem jeszcze żadnych problemów. Nawet tak z ciekawości sprawdziłem to w obu sklepach twoja gra wychodzi taniej niż w pl ;) Dodatkowo np. w wspomnianym instant-gaming wysyłają fotkę okładki z kluczem ;)
 
Dziękuję, ale interesuje mnie pełna Polska wersja językowa ponad to nie stać mnie na kupowanie w Euro nawet okazjonalnie. Wysłałem mail, w którym nasłałem C***ów(Symbolicznie) do BOK 3 kropek na wysłany kod i czekam na Poniedziałek. Ufam, że dostanę nowy kod za pierwszym razem nie trzecim jak z muve. Gram.pl nigdy mnie nie zawiodło.
 
No, zobaczymy co pokarze UBI.

Co jak co ale pokazywać to oni umieją. Oby tylko z większości tytułów nie wyszedł im (jak zwykle) przysłowiowy krowi placek.
 
Dostałem nowy kod na Heroes 7 i wyobraźcie sobie...Nawet działa! Pani z BOK(Bardzo uczynna) wysłała mi trzy maile z samymi tylko przeprosinami taki numer.
 
Pytanko z trochę innej beczki: co sądzicie o serii S.T.A.L.K.E.R.? Pod kątem fabuły, klimatu - warto? Oraz jeśli warto - czy wszystkie trzy części?
 
maritimus;n8546910 said:
Pytanko z trochę innej beczki: co sądzicie o serii S.T.A.L.K.E.R.? Pod kątem fabuły, klimatu - warto? Oraz jeśli warto - czy wszystkie trzy części?
Tak. Bezdyskusyjnie. Zwłaszcza pod względem klimatu, czysta poezja. Zwłaszcza jeśli ustawi sie rosyjski w dialogach i ma się wersję polską z lektorem. Nieczęsto spotykane rozwiązanie w grach, które mnie osobiście niezwykle urzekło.
 
Tfu, tfu, lektor? A kysz, w filmach tego nie cierpię. Mam nadzieję, że można grać z rosyjskimi dialogami i napisami w dowolnym języku (RU/EN/PL)?

Poza tym: z tego co widzę na Wikipedii, druga część (Clear Sky) jest prequelem do pierwszej (Shadow of Chernobyl). W jakiej kolejności lepiej grać?

No i tradycyjne pytanie - czy warto z modami, i jeśli tak - jakimi?
 
Last edited:
maritimus , da się grać również z dźwiękiem rosyjskim i napisami. Moim zdaniem najlepiej grać w kolejności wydania, czyli zacząć od Shadow of Chernobyl + mod Oblivion Lost. W kolejnych częściach modów nie używałem, bo jakoś nie wydawały mi sie potrzebne, tak że nie powiem.
 
Bez lektora nie będziesz miał napisów oprócz tych w ekranach dialogowych, więc jeśli nie znasz rosyjskiego, to nie zrozumiesz tego co wołają postacie czy inne rozgłośnie. Jeśli nawet jednak znasz, to lektor pomaga w przypadkach kiedy te głosy są daleko i słabo słyszalne.
 
Last edited:
Top Bottom