Historia rozegranych partii

+

Guest 3974940

Guest
Historia rozegranych partii

Dzisiejszy dzień przyniósł mi pewien pomysł:
Niedawno pojawiła się historia zagrań. A czy dałoby się wprowadzić (nie widzę, żeby było takie ustrojstwo) proste archiwum rozegranych partii? Tzn. alias przeciwnika, jego poziom, ranga, frakcja, wynik? Zarówno potyczki, jak i rankingowe?
Przyszło mi to do głowy bo miałem do czynienia ponownie z "mądralą", który wiedząc, że przegrał zerwał grę uniemożliwiając otrzymanie bonusów za wygraną. Zgłosiłbym kolesia do bana, ale nie zwróciłem uwagi na pseudo. A gdyby było takie proste archiwum miałbym go na widelcu i jednego drania byłoby mniej.
Poza tym można byłoby sobie sprawdzić z jakimi frakcjami idzie nam najlepiej z jakimi gorzej i byłoby pole do przemyśleń co poprawić na podstawie statystyk.
 
el_ah;n8336970 said:
wiedząc, że przegrał zerwał grę uniemożliwiając otrzymanie bonusów za wygraną
Niby jakich bonusów? GG mógł ci nie dać, nawet gdyby grę ukończył. Wszytkie inne dostajesz, chyba, że CDPR dalej ma problem z bugami w grze (a pewnie ma), ale to raczej oni kwalifikują się w tym wypadku do zbanowania, a nie gracz :). Zamierzasz zgłaszać do bana każdego, kto z jakiejkolwiek przyczyny musiał zamknąć komputer, np. braku prądu? To ENEA, Tauron itp. w pierwszej kolejności :).
el_ah;n8336970 said:
Poza tym można byłoby sobie sprawdzić z jakimi frakcjami idzie nam najlepiej z jakimi gorzej
Instalujesz Gwent Trackera i wszystko masz w jednej aplikacji. Ale fakt, że takie rzeczy mogłyby być bezpośrednio w grze.
 

Guest 3974940

Guest
Aurelinus;n8337530 said:
Niby jakich bonusów? GG mógł ci nie dać, nawet gdyby grę ukończył. Wszytkie inne dostajesz, chyba, że CDPR dalej ma problem z bugami w grze.

No i właśnie o celowe wykorzystanie buga mi chodzi. Był opisany na forum. To nie jest typowe rozłączenie, gdzie mimo wszystko dostajesz połówki koron, doświadczenie i punkty rankingowe. W przypadku użycia tego błędu gra jest zerwana i nie dostajesz niczego z wymienionych. A to już kwalifikuje się do bana tak samo jak kiedyś tam wygrywanie partii dzięki wykorzystywaniu buga z grzybami zdaje się. I to nie jest zdarzenie losowe tylko świadome działanie. Różnica jak dla mnie zasadnicza.
 
Ja proponuje poprostu ujemne PD za zerwanie gry względnie zerowanie tej waluty za którą kupuje się beczki może jeszcze scrapów też. Albo jeszcze lepiej bonus dla gracza który pozostal w grze.

Po namyśle i spotykając się z sytuacją w której gracz opuścił grę podczas rozgrywki zanim zaczęła się 2 tura uważam, że w takiej sytuacji gracz który w taki sposób postępuje winien być raportowany do bana - i być może warto by było się zastanowić nad jakimś systemem raportowania niewłaściwych zachowań.

Natomiast trzeba pamiętać że to jest wersja beta i szczerze nie wiem jak to wygląda w sytuacji gdy gra zalicza mi zwiechę np. pod koniec rundy - być może tu jest problem.
 
Last edited:
A to może tak być że przez niego nie dostaje się punktów i koron? Ja myślałem że to tylko przez ten błąd co potrafi rozłączyć internet po jednej stronie, ale ostatnio też miałem że dostałem figę, mimo tego że to po stronie przeciwnika się stało. Może ktoś mnie oświecić jak z tym jest?
 
Top Bottom