Hola, wędrowcze! Jak cię zwą?

+
Cześć,
Nazywam się BALANCED_MINDPL (Powiedzmy bezimienny) ! Pytanie czy zostaniemy przyjaciółmi, jak Cię dodam do grona znajomych i jak będziesz miał czas na partyjkę będę zaszczycony. :D :look:
 
PATROL;n9222531 said:
d niedawna możecie ustawić dowolną skórkę dla Forum Społeczności, w tym i również tę gwintową

Super sprawa! To jest osobne forum od Wszystkich tu i tam?

P.S Jak się pojawia taki komunikat Dyskusja jest starsza niż 365 dni. Informacje zawarte w niej mogą być już nieaktualne. Prosimy nie odpowiadać bez wyraźnej potrzeby. Będę mógł prosić o pozwolenie dotyczącego wątku, albo czy mógłbym dostać pozwolenie od moderatora/ administracji?
 
Last edited:
To jest tylko informacja, że temat od dawna stoi pusty więc istnieje spora szansa, że nikt nam nie odpisze. Jeśli chcesz to możesz taki temat spróbować rozruszać.
 
PATROL;n9222531 said:
Hola Wędrowcy!

Tak się zastanawiałem nad tym, aby też się przywitać Hola Podróżniku! Trochę spóźnione a wstawałem lewą nogą czyli po prostu nie ogarnięty człek. :X

HuntMocy;n9226381 said:
Jeśli chcesz to możesz taki temat spróbować rozruszać
Dzięki! Myślałem, że taka informacja daje sygnał żeby nie odp.: na istniejący wątek ale zawsze trzeba być ubezpieczonym i dzięki za pozwolenie oraz za odp.: !
 
Zwą mnie Noute (22 poziom i 16 ranga). Często gram frakcją Królestw Północy na Henselcie ;-)
 

Guest 3969330

Guest
Witam kolegow. Czy ktos wie jak mozna zmienic swojego nicka? Mozna to zrobic w GOG'u czy musze wyslac maila do supportu?
 
Cześć Kolego zaraz Wszystkich dodam. Musisz wysłać do wsparcia gogu o zmianę nicku.

Niektórych dodałem a innych nie ze względu na zły wpis, ale jak coś dodajcie mnie to zagramy w partyjkę.
 
Last edited:
Top Bottom