Hotfix 1.04 — lista zmian

+
Włączyłem aktualizacje doszło do 56 % zatrzymało się i pisze dodawanie aktualizacji czekałem 15 min i sie nie rzuszylo
 
Witam
W jednej z początkowych misji po walce z Royece, Dum Dum chodzi za mną wszędzie i psuje zabawę.
Kiedy ucieknę mu motocyklem to na jakis czas mam z nim spokój po czym znów sie pojawia. Poprawka 1.04 tego nie poprawiała.
Pozdrawiam
Miałem to samo , motocykl nic nie da przynajmniej na długą metę , bo i tak kiedyś wrócisz w miejsce gdzie zostawiłeś natręta DUM DUM :) , ja się go pozbyłem po prostu wystawiając go na ostrzał :p . Znajdź miejsce gdzie jest gwiazdka czy jakiś gang i sprowokuj "jatkę" , schowaj się za osłoną tak aby tylko sierota DUM DUM był ostrzeliwany i po problemie , swoją drogą dobrze że nie jest nieśmiertelny to by było dopiero udręka :) . Pozdrawiam
 
Zniosłem wiele bugów. Jednak to już przekroczyło moją granicę wytrzymałości. I jak jeszcze nie napisałem nic negatywnego na temat gry Cyberpunka 2077, tak teraz leci neutralna wiadomość. :D

Wyszedłem z mieszkania i tak o policja do mnie zaczęła strzelać. Nie byłem poszukiwany, nikogo nie zabiłem, nie miałem broni w ręku. Wcześniej - wczoraj - aktywowałem sobie misję "Otchłań patrzy w ciebie" z naszym sąsiadem i policjantami. Uciekłem tym glinom, którzy do mnie strzelali i teraz patrzę - tak teraz, bo nie było komunikatu - a przez tę powyższą sytuację (to było około 3 godziny temu, gdzie grałem w CP) dostaję informację w dzienniku, że misja zakończona niepowodzeniem.
Bez tytułu.png
 
Last edited:
Z tym fixem Steam robi sobie ze mnie jaja pobrałem 1.4GB zeszło to 10 minut to git potem 10 min instalacja fixa to nie było źle. A ty gry nie uruchomi tylko jakieś finalizowanie zeszło 15 minut i gra nadal nie działa a Steam pobiera 25GB xD no myślę trudno ale udało mi się grę odpalić z pominięciem steam po włączeniu gry wersja 1.04 pograłem sobie 3h pobrało te 25GB i wkońcu mogę uruchomić grę przez steam musiałem tylko zapis przesłać. Niech mi tylko ktoś wyjaśni na co te 25GB skoro gra działała i była w wersji 1.04 bez tego zbędnego pobierania. Co ten steam odwala xD
 
Last edited by a moderator:
Witam, gram w Cyberpunk 2077 i denerwuje mnie dziwny bug, za każdym razem gdy podchodzę do swojego auta i chce wyciągnąć broń z bagażnika pierwsze wciśnięcie przycisku 'X' nic nie powoduje, nie pojawia się menu skrytki, trzeba odejść od auta i podejść i wtedy dopiero działa jednak wszystkie bronie ukryte w skrytce w aucie mają statystyki 0, nie widzę jakie zadają obrażenia oraz od jakiego poziomu są dostępne. Liczę że uda się to poprawić. Pozdrawiam
 
Ta aktualizacja (1.04) bardziej mi nabruździła w grze niż wcześniej miałem.
1. Nie ruszane ustawienia graficzne. Po aktualizacji nagle doczytuje obraz, nie ma płynności w przejściach, spadła liczba fps. A graficznie nie widzę ani poprawy ani jakiś zmian.

2. Podczas misji przeciwnicy nagle się pojawiają nie wiadomo skąd i jak (po prostu nie było go, lub był w innej części mapy i nagle jest koło mnie). W związku z tym jakiekolwiek skradanie się i załatwianie zadania po cichu jest bezsensowne.

3. Po aktualizacji na ulicach nagle pojawiło się więcej błędów typu pojawiające się i znikające pojazdy. Nawet w misjach oskryptowanych (np śledzenie pojazdu gdzie pojawiają pojazdy specjalnie sie pojawiają żeby utrudnić pościg - wygląda to tak że jadę ulicą, nie ma nic przede mną i nagle uderzam w samochód który się zmaterializował).

4. Bardzo często nie aktualizują mi się teraz kolejne punkty wykonanej misji (np: mam zlokalizować dokąd prowadzą kable, wykonuję więc to i mam dialog potwierdzający że to jest wykonane, pojawia się kolejny punkt misji aby wyjść z pomieszczenia jednakże ten wcześniejszy nie zostaje odznaczony jako wykonany i cały czas blokuje mi kolejny znacznik. Musze wejść do dziennika, ręcznie go zmienić i wtedy mogę dalej działać. Do momentu aż nie pojawi się kolejny bo wtedy znów wróci mi do tego nie odznaczonego prawidłowo i do niego będzie kierował). Problem wystąpił w kilka misjach.

5. problem niejako powiązany z poprzednim - wykonuje misję. Jest telefon informujący o pojawieniu się nowej. Znacznik na mapie automatycznie przeskakuje do tej nowej misji olewając to że jestem w trakcie innej (i mam zaznaczone znaczniki odnośnie kolejnych punktów aktualnej misji).

6. Znikające partie dialogowe - tzn. rozmawiam z kimś i nagle znika dźwięk, są napisy albo znika dźwięk i napisy. Skąd wiem że tam jest coś mówione? Bo po chwili jak gdyby nic w dalszej części dialogu (kolejnej scenie) wszystko wraca do normy i rozmowa nawiązuje do tego co było przed chwilą (a ja nie wiem o co chodzi).

To są dla mnie największe bolączki które utrudniają grę. Reszta to niegroźne błędy które nie wpływały na rozgrywkę.

I mam takie pytanie, już po za tym. Czy można odinstalować jakoś tego patcha i wrócić do wersji 1.03 która działa stabilniej i nie miała takich błędów.
 
Tak oto wracam na forum CDPR po latach żeby ponarzekać. Hotfix 1.04 powoduje u mnie crash za crashem. Wcześniej tak nie było, obecnie gra staje się niegrywalna. Ktoś jeszcze ma takie problemy?
 
Czy to normalne, że ta aktualizacja po pobraniu plików od 56% instaluje mi się już prawie dwie godziny?
 
@kuzyn, masz może pomysł, co jest przyczyną tego błędu. W skrócie grając korpo w pierwszej misji siadam na fotelu i zawsze przy tym mnie wywala.
Post automatically merged:


PS z góry dziękuję za pomoc :)
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kaoa3o
Nawet się nie spytałeś, jaką mam grafę, a już kazałeś wejśc w panel Nvidia. :p Karta to Radeon RX 5700 i kręcona nie było, no bo po co... :D
Z rozpędu bo sam korzystam z nvidii. No ale tak czy siak, błąd wynika z karty, czegoś nie może obsłużyć. Może jakiś banał w stylu sterowników.
 
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kaoa3o

Z rozpędu bo sam korzystam z nvidii. No ale tak czy siak, błąd wynika z karty, czegoś nie może obsłużyć. Może jakiś banał w stylu sterowników.

Tylko tu jest taki myk, że inne gry, jak RDR 2, AC Valhalla, odpalam na najwyższych ustawieniach, karta chodzi na pełnych obrotach, ale śmigają gry bez zarzutu... Inna sprawa jest taka, że muszę mieć sterowniki nieaktualne, żeby tak było, bo jak zainstaluję najnowsze, to black screeny, wywalanie z gier... Pochrzaniony ten Radek RX 5700. :D
 
Nie wiem czy to błąd, ale nie mogę ukończyć zadania prezent od T.Bug. Niby pojawia mi się kwestia u tej Japonki, że T. Bug mi coś zostawiła ale zamiast po prostu dać mi ten wszczep włącza mi się menu sklepu, z którego jak rozumiem ma ten wszczep kupić? Ale nawet jak to zrobię to i w dzienniku zadania ciągle pisze że mam to odebrać. Ja coś robię nie tak czy to gra? Podobnie jest z zdaneim Dobre uczynki połacają gdzie u Rydera taka opcja w ogóle się nie pojawia, jest tylko menu sklepu.
Musisz tam jeszcze uzyc tego pod sufitem meidzy 2 fotelami
Post automatically merged:

Po updacie nie ma szans na odpalenie...
zonk.png
 
Last edited:
Po patchu 1.04 na PS4 pro po każdym nowym uruchomieniu gry z save'a, resetują się moje ustawiania w opcjach na domyślne. Więc na nowo muszę ustawiać np. gamme, czułość analogów i innych rzeczy. I tak za każdym razem.
 
A czy został naprawiony problem podczas jazdy samochodem jako pasażer? Samochód skręca o 90 stopni a kierwoca praktycznie nie rusza kierwonicą. Wygląda to po prostu okropnie :(
 
Wy się cieszcie że zrobiliście pieniądze A ja jestem zawiedziony że wydałem 65 euro i nie mogę grac bo na xbox one ta gra leży graficznie zawiodłem się że dla was liczy się kasa A nie my czekam na zwrot pieniędzy albo was pozwe do sądu
 
W tym momencie gra na PS4 wygląda dramatycznie.. tekstury dno.. framerate dno.. rozdzielczość dno.. Czuję się oszukany, ponieważ kupując grę za ciężkie pieniądze w dniu premiery nie oczekiwałem cudów ale chociaż grywalnej wersji.. W tym momencie, nawet po ostatnim hot fixie 1.04 gameplay to wielka porażka.. Wszystko dzieje się w zwolnionym tempie i aż oczy bolą od patrzenia na grę, która miała być zwieńczeniem starej generacji konsol. Poza tym Cyberpunk zmierza do tego, że będzie pierwszą grą w historii, której wielkość aktualizacji kilkukrotnie przewyższy rozmiar samej gry.. Mam nadzieję, że jeżeli ktoś kiedyś ponownie uda się w okolice Rowu Mariańskiego, to na samym dnie nie odkryje pudełka z napisem Cyberpunk 2077.. Aktualnie jest to odpowiednia pozycja dla tego tytułu na konsolę PS4
 
Top Bottom