Hotfix 4.1.2 już dostępny!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hotfix 4.1.2 jest już dostępny na iOS, PC i Xbox One! PS4 zostanie zaktualizowane wkrótce.

Jeśli grasz na iOS, możesz sprawdzić swoją wersję gry oraz pobrać najnowszą aktualizację w App Store. Poniżej pełna lista zmian.

Zmiany:
  • Zmieniono muzykę z Żelaznej Woli w głównym menu na podstawową.
Poprawki:
  • Naprawiono błąd, wskutek którego rozkaz Drzewca: Czujnej Modliszki sprawiał, że mecz kończył się. Stworzenie karty Drzewca: Czujnej Modliszki i dodanie jej do talii jest znowu możliwe.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego wynik gry nie aktualizował się po zagraniu pułapki.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego efekty zakończenia tury były opóźnione dopóki przeciwnik nie skończył czytać opisów kart.
  • [iOS] Zmiany w ekranie logowania.
  • [iOS] Poprawiono stabilność logowania za pomocą Facebooka i Apple.
 
A problem z błędnym wyświetlaniem prestiżu będzie też wkrótce naprawiony czy to grubsza zabawa?
 

gojlad

Forum veteran
A problem z zaliczaniem kontraktu dot. więzi na kurtyzanach będzie niedługo naprawiony?
A problem z nie pojawianiem się na stole z jednostkami, które po aktywacji zemsty powracają na stół będzie niedługo naprawiony?
 
Przywrócono podstawową muzykę, ale ta brzydka fioletowa poświata po Żelaznej Woli została.
 
Nie wiem czy to wina Hotfixa ale wolę napisać tu niż tworzyć nowy temat.

Bez tytułu.png


Kolega zagrał Klucznika w Wilczy Dół, który pojawił się na planszy odkryty, choć de facto funkcjonował jak zakryty (po najechaniu nań kursorem nie pojawił się opis - co widać na zrzucie ekranu) i po kliknięciu PPM nie pojawiał się podgląd.
Po rzuceniu Przemytnika "odwrócił się" i go zniszczył.
Przypomniała mi się historia zagrań w becie, która pokazywała jakie przeciwnik zagrywał pułapki (czy to było po aktualizacji Midwinter?).
 

Lexor

Forum veteran
Z gry zniknęła chińska wersja językowa.
To jest ogólnie grubsza sprawa, jest cały temat w którym ludzie o to pytają i nie ma tam ani jednej wypowiedzi CDPR. Albo jest to zagranie polityczne (wymuszone przez chińskich partnerów), albo ktoś nieźle pojechał i teraz nie wiedzą co z tym zrobić. Komunikacja CDPR (wobec graczy) w tej kwestii jak zwykle (niestety) kuleje, bo temat jest bardzo ważny dla sporej grupy ludzi i powinien zostać priorytetowo i jak najszybciej oficjalnie wyjaśniony.
 
:confused:

@robotxwet przyznaj się że masz dostęp do serwera testowego i planują w nowym dodatku zrobić umiejkę, która odwraca karty sprawiając, że staje się nietargetowalna.
A tak na poważnie zauważyłem, że karta zagrywana z Manewru Okrążającego zawsze jest zakryta (pokazana od strony rewersu w prawym górnym rogu - można na nią najechać i wyświetla się nazwa, jednak grafika wraca dopiero po położeniu na stół).
 
Ciekawi mnie jakich starych (i nowych) błędów dostarczy kolejny hotfix. Znowu pojawiły się mixy grafik kart w kreatorze budowania talii a wydaje mi się, że ten błąd już został naprawiony... Widzę geralta z rivii w talii a podczas gry szukam go dekretem i kicha bo to tylko był błąd a ja głupi nie wzięłem lupy żeby przed grą dokładnie wszystkie karty sprawdzić podczas zapisywania talii ;d
 
Kolejny zajebisty błąd to odporny mglak na cmentarzu :D NIe mogłem go nijak ruszyć a sądze, że mój przeciwnik wykorzystał to z premedytacją.
 
jak odporny, wystarczy ze najedziesz jednostką którą chcesz zadać obrażenie na cmentarz to ci ztargetuje
 
Z jakichś deweloperom jedynie znanych powodów (albo i nie), z każdym kolejnym patchem coraz więcej rzeczy się sypie.

W tym przypadku - licznik punktów. 9-punktowy Pugo robi 14 punktów. Pas w takiej sytuacji skończył się przegraną 2:0. Plz fix.

Bez tytułu2.png


(wersja na PC)
 
Przeciwnik nie zagrał wpierw Starożytnego Mglaka? Po aktywowaniu zemsty zamiast na stole ląduje w cmentarzu, jednak nadal jest uwzględniany punktowo.
 
Top Bottom