Jak obejść LIMIT Modów? - W3

+
Jak obejść LIMIT Modów? - W3

Tak jak w temacie, czy ktoś z was orientuje się może jak obejść limit modów w Wiedźminie 3? Jeśli zainstaluje u siebie więcej niż chyba ok. dwudziestu, gra nie może wczytać mi save - wczytuje go w nieskończoność. Czy ktoś z was zna rozwiązanie tego problemu? Byłbym wdzięczny za pomoc :)
 
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1931/? Użyj tego z tego, co wiem limit dotyczy tylko modów teksturowych lub ogólnie modów, które mają pliki bundle wiec łącz tylko te. To do czego dałem ci link to proste narzędzie, które rozpakowuje wszystkie mody i potem pakuje je tworząc jeden megamod. Jednak mody, które mają pliki xml nie są rekomendowane do łączenia wiec polecam kliknąć w tym programie po prostu recommended i połączyć tylko te, które zaleca program. Wymagane jest też zainstalowanie modkita i koniecznie bez spacji w ścieżce, czyli np C:\Witcher3ModTools inaczej może być problem z działaniem. Mi to bardzo pomogło u mnie gra przestała się uruchamiać przy 18 modach mam nadzieje, że z konfiguracją sobie poradzisz upewnij się, tylko że pobierasz najnowszą wersję modkita. Autor tego programu dał link na głównej stronie do najnowszego modkita po połączeniu wszystkich modów w jeden wywal je tak, żeby została tylko połączona paczka.
 
jacobvoncnaps;n8101090 said:
A ModKitchen może być?

ModKitchen to program do łatwiejszej obsługi modkita nie jest on do łączenia modów tzn możesz je łączyć, ale będziesz musiał ręcznie wypakowywać każdy mod po kolei i potem je spakować też ręcznie.
 
U mnie większość modów to skrypty i już gra nie chce się ładować. Mógłby ktoś krok po kroku wyjaśnić jak to połączyć ?
 
Top Bottom