Konkurs „Szkoła Wiedźmińska” – etap 4

+
No no. według oficjalnego newsa termin 4 etapu upływa jutro. Ciekawe jak idą prace nad modami. Mam nadzieję, że lepiej niż to sobie wyobrażam. ;)
 
Ostatnie projekty dialogów, szybkie testy, sprawdzanie, czy na pewno każdy wątek scenariusza DA SIĘ przejść... Balancing i polerka dialogów będzie może później, w następnej "testowej" fazie. W grafice już ostatnie poprawki kart i plansz zakończeniowych. Jeden z trzech wątków scenariusza musiał na razie wrócić do szafy, bo nie zdążymy go zaimplementować - ale w ten sposób możnaby przesuwać choćby i o miesiąc, a trzeba to wreszcie skończyć i oddać :) Nie uczmy się niedobrych nawyków odwlekania premier ;)... No, i będą REDzi mieli do ściągnięcia okazałe 100 MB... :p
 
Ailinon said:
Ostatnie projekty dialogów, szybkie testy, sprawdzanie, czy na pewno każdy wątek scenariusza DA SIĘ przejść... Balancing i polerka dialogów będzie może później, w następnej "testowej" fazie. W grafice już ostatnie poprawki kart i plansz zakończeniowych. Jeden z trzech wątków scenariusza musiał na razie wrócić do szafy, bo nie zdążymy go zaimplementować - ale w ten sposób możnaby przesuwać choćby i o miesiąc, a trzeba to wreszcie skończyć i oddać :) Nie uczmy się niedobrych nawyków odwlekania premier ;)... No, i będą REDzi mieli do ściągnięcia okazałe 100 MB... :p
No to tylko pogratulować. Ja wyślę pracę, niemniej ze świadomomością, że wiele jej jeszcze brakuje (nie wiem czy zdążę zamknąć którekolwiek zakończenie wątku głównego). Pocieszam się tym, że raczej juz rozwiązałem nurtujące mnie problemy i zostało tylko zaimplementowanie tego, wiec w 5 etapie powinno już być ok.
 
No to klapa. Dżin znienacka uznał, przy kolejnym jego restarcie i generalnie bezawaryjnej ostatnio pracy, iż... odtąd nie będzie współpracował. Ma menu tylko File, View i Help, nie widzi typów plików w Resource Explorerze (same katalogi), i pozwala najwyżej otwierać pojedyncze pliki - bo wtedy pasek menu znika bezpowrotnie, i trzeba edytor zamknąć, by otworzyć nowy. Podeślemy zatem, niestety, pracę mocno kulawą, z przyczyn od nas niezależnych...http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=17715.msg399868#msg399868O tak brzydko.Alarm odwołany - nagmeraliśmy z LUA i Dżin się zbiesił...
 
juve-fan-sebek said:
Wydaje mi się, że albo coś przeoczyłem albo nie podaliście jaka będzie nagroda za ten etap. ;D
Nie nie wydaje Ci się, ale sądząc po ogromie pracy w tym etapie to powinien być przynajmniej samochód osobowy :D Oczywiście z tuningiem wizualnym nawiązującym do Wiedźmina Ja nasze już posłałem, co prawda nie dokończyłem głównego questa, ale uznałem, że przemęczony umysł może tylko zepsuć to co juz dobrze działa, a całkiem sporo działa. Przy problemach z wolnym czasem jakie mieliśmy w tym etapie, i tak jestem dumny z tego co udało się zrobić.
 
Nasza praca właśnie się podsyła. Jeszcze tylko diagram scenariusza...Bugów, niestety, będzie troszkę... Nasz scenariusz jest w znacznej mierze dialogowy, a ilość tekstów poszła w dziesiątki kilobajtów... Zobaczymy, jak to wyjdzie. A dopracować i tak trzeba, pytanie tylko, na jaki poziom :)Z grafiki, cóż... trochę trwało narysowanie czterech-i-pół plansz końcowych i półtorej karty... Jeszcze niedopracowane, ale: http://ailinon.deviantart.com/art/Midsummer-Night-s-Dream-1-1-98240061 - to jedno z zakończeń. Krytyka mile widziana :)
 
Chciałbym podziękować forumowiczom (w szczególności Ailinon + Sinus) za pomoc przy różnorakich problemach, które napotkałem przez te 4 miesiące walki z D'jinnim. Bez Was nie ukończyłbym pewnie żadnego etapu w terminie, a już zwłaszcza etapu 4 :) Szacun!P.S. Mam wrażenie, że ostatnie tygodnie RED zostawił nas samym sobie (nie zauważyłem, żeby odpowiadali na pytania). Pewnie byli skupieni na ER.
 
debren said:
a już zwłaszcza etapu 4 :) Szacun!
No to mamy trzy prace z czego moja niedokończona. Ktos jeszcze coś oddał ?NAdal nie otrzymalem żadnego potwierdzenia.Noi kiedy bedą jakieś informacje o etapie 5?EDIT: Mam juz potwierdzenie. Teraz tylko jakies info o etapie 5.
 
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.5 etap konkursu rozpocznie się w momencie ogłoszenia wyników etapu 4ego.Proszę o sprawdzenie czy na wysłane zgłoszenie został wysłany mail potwierdzający odbiór.Etap piaty będzie trwac co najmniej 6 tygodni.Nagrody etapu 4ego:- Niespodzianka :)- Edycja Rozszerzona gry Wiedźmin
 
debren said:
P.S. Mam wrażenie, że ostatnie tygodnie RED zostawił nas samym sobie (nie zauważyłem, żeby odpowiadali na pytania). Pewnie byli skupieni na ER.
Jaką drogą te pytania były nadsyłane?Nigdy nie zostawiliśmy i nie zostawimy was "samych sobie".Przypomnę tylko stronę - http://www.thewitcher.com/community/pl/www/modding_support.html
 
Eriash said:
Jaką drogą te pytania były nadsyłane?Nigdy nie zostawiliśmy i nie zostawimy was "samych sobie".Przypomnę tylko stronę - http://www.thewitcher.com/community/pl/www/modding_support.html
Debrenowi bardziej chodziło chyba o pomoc techniczną bezpośrednio na forum. Rzeczywiście jakiś czas daje się odczuć, że bardziej pomagamy sobie wzajemnie, niz dostajemy odpowiedzi od was. Szczerze to nie zwrócilem uwagi nawet, ze mamy kogos do zaspamowania mu skrzynki problemami technicznymi. Obiecuje sie poprawić :DOdnośnie niespodzianki jako nagroda w etapie 4. Dostaniemy informacje chociaż po przekazaniu nagrody, żeby wiedzieć czy było czego żałowac?
 
Debrenowi bardziej chodziło chyba o pomoc techniczną bezpośrednio na forum.
Dokładnie. Poza tym odpowiedzi na forum będą pomocne dla wszystkich, nie tylko dla autora pytania.
 
debren said:
Debrenowi bardziej chodziło chyba o pomoc techniczną bezpośrednio na forum.
Dokładnie. Poza tym odpowiedzi na forum będą pomocne dla wszystkich, nie tylko dla autora pytania.
Ale niestety, zwłaszcza teraz gdy "na głowie" mamy premierę ER i jesteśmy zasypani po dach korespondencja z problemami technicznymi, nie mamy wystarczającej ilości czasu.Sprawa druga jest taka, że właśnie temu forum służy abyście wspomagali się wzajemnie. Forum to nie miejsce oficjalnej pomocy technicznej. Nie zmienia to faktu, że w miarę możliwości staramy się forum monitorować i odpowiadać na pytania. Na konkretne problemy od was czekamy pod adresem podanym na stronie. Zachęcam też do zakładania grup modderskich i informowania nas o tym, oferujemy maksimum wsparcia z hostingiem strony włącznie.edit: Przypominam jeszcze o wiki - http://djinni.wikia.com
 
Top Bottom