Konkurs "Wakacje z Wiedźminem"

+
zeczywiscie wczoraj byl blad bo juz dziala;] a moze celowa zapora na wszelki wypadek zeby nie stalo sie to co z gram.pl
 
No, wreszcie udało mi się zarejestrować. Wczoraj chyba z 20 razy próbowałam i nic :(No trudno, dwa punkty już mi przepadły.
 
Fajny pomysł. Tylko system szwankuje:Zarejestrowałem się wczoraj i od razu odpowiedziałem na pytanie. Po czym zrobiłem sobie skrót w zakładkach na operze od razu do działu „pytanie dnia”. Dzisiaj wchodzę z tego skróty widzę nowe pytanie a pod spodem informacje, że odpowiedź pomyślnie wysłana WTF ??? Przecież nawet nie zdążyłem dotknąć klawiatury, więc jak to możliwe? Tylko ja korzystam z tego komputera i tego konta więc na 100% nikt mnie nie uprzedził. Trochę to nie fair.
 
Caridor said:
Fajny pomysł. Tylko system szwankuje:Zarejestrowałem się wczoraj i od razu odpowiedziałem na pytanie. Po czym zrobiłem sobie skrót w zakładkach na operze od razu do działu „pytanie dnia”. Dzisiaj wchodzę z tego skróty widzę nowe pytanie a pod spodem informacje, że odpowiedź pomyślnie wysłana WTF ??? Przecież nawet nie zdążyłem dotknąć klawiatury, więc jak to możliwe? Tylko ja korzystam z tego komputera i tego konta więc na 100% nikt mnie nie uprzedził. Trochę to nie fair.
najprawdopodnie dales odnosnik w zakladce do strony po kliknieciu odpowiedz, zmien zakladke a dzisijszy punkt ci przepadl
 
Caridor said:
Zarejestrowałem się wczoraj i od razu odpowiedziałem na pytanie. Po czym zrobiłem sobie skrót w zakładkach na operze od razu do działu „pytanie dnia”. Dzisiaj wchodzę z tego skróty widzę nowe pytanie a pod spodem informacje, że odpowiedź pomyślnie wysłana WTF ??? Przecież nawet nie zdążyłem dotknąć klawiatury, więc jak to możliwe? Tylko ja korzystam z tego komputera i tego konta więc na 100% nikt mnie nie uprzedził. Trochę to nie fair.
Bug został już poprawiony, skasowałem także Twoją pustą odpowiedź z bazy także powinieneś móc odpowiedzieć jeszcze raz.
 
Normalnie oniemiałem :eek: , naprawdę nie spodziewałem się tak błyskawicznej i kompleksowej reakcji w moim indywidualnym przypadku. Aż miło patrzeć jak ludzie do czegoś podchodzą z wszech miar profesjonalnie.
 
Wielkie dzięki ;). Po prostu chcemy aby "engine" konkursu był pozbawiony błędów. Już soon :)P) możecie się spodziewać jawnych statystyk. Póki co zdecydowana większość odpowiedzi jest poprawna, co prawda zdarzyła się i Szprotka i Siwek jako nazwy konia Geralta ;) (pozdrawiam twórców takich odpowiedzi).Osobiście jestem zaskoczony popularnością konkursu. Momentami nowe odpowiedzi nadchodzą z tylko minutowymi odstępami ;).
 
Gofer31 said:
Chyba mam gdzies ten konkurs :p. Co tam moze byc glowna nagroda? Kolekcjonerka? :p
to miej go gdzies.... a czy kolekcjonerka to nie wiem, ale napewno bedzie "coś" wartościowego i to nie tylko za pierwsze miejsce
 
I tak watpie ze cos wygram ( na konwentach raczej sie nie pojawie bo mieszkam na zadupiu z ktorego ciezko gdziekolwiek dojechac, ani nie mam talentu do tworzenia tapet itd) ale i tak poodpowiadam sobie na pytania z czystej ciekawosci zeby sprawdzic swoj stan wiedzy o sadze :)
 
moja wiedza o sadze póki co jest [sub](bardzo)[/sub]niewielka, cóż mało czasu kiedyś było na czytanie, a potem się zapomniało o Wiedźminie. Myślałem o sadze kiedy wychodził film, ale z opinii tych co widzieli to się zakończyło tak, że i filmu nie oglądnąłem i książki nie przeczytałem, teraz nadszedł czas nadrobić zaległości, książka już w drodze ;DW tym czasie porobię parę tapet, chcę zrobić filmik(i) bo pomysły są, tylko z materiałem gorzej a nie chcę odgrzewać kotleta ze starych scenek. No i mocno zastanawiam się nad jakimś konwentem ;D
 
Ja sage czytalem raz (miesiac temu skonczylem) wiec pewnie i tak nie zapamietalem wiekszosci szczegółów :p
 
Nie no nawet nie mam co brac udzialu w tym konkursie bo on juz od 3 dni jest a ja dopiero dzisiaj wrocilem z Wiednia (na dodatek jest pytanie na ktore za cholere nie znam odpowiedzi) ;D.
 
Heh, co mają 3 dni do prawie 50 które pozostały? Po za tym jest jeszcze wiele innych możliwości na zdobycie punktów. Tak na prawdę to nawet ktoś kto zacznie się bawić np. na początku sierpnia ma szansę na wygraną.
 
ja pitole, jak dla mnie to narazie banały moze dlatego ze Sage z 7 razy sie przeczytalo i notatki robilo ;) czekam na pytanie po ktorym bede musial zajrzec do ksiazki albo notatek. prosze ;D
 
Gamec said:
Heh, co mają 3 dni do prawie 50 które pozostały? Po za tym jest jeszcze wiele innych możliwości na zdobycie punktów. Tak na prawdę to nawet ktoś kto zacznie się bawić np. na początku sierpnia ma szansę na wygraną.
a czy ktos kto nie bedzie robil nic poza odpowiadaniem na pytania( bo np nie moze) masz szanse na wygraną ?? chyba nie :(
 
To zależy od ilości nagród, ilości osób które będą robić coś więcej, trudności kolejnych pytań i sposobu w jakie przyznawanie będą nagrody ;).
 
Top Bottom