Krypto i NFT

+
Czy CDPR myślał nad prowadzeniem tokenu kryptowalutowego oraz NFT do Gwinta? Przecież ta gra jest idealna do tego. Cała ekonomia oparta byłaby na tokenie który miałby użytkowe zastosowanie, można byłoby kupować i sprzedawać za jego pomocą zasoby. Spółka czerpałaby ogromne korzyści dzięki możliwości zaimplementowania mikropłatności. Tak samo karty w grze. Mają przepięknę grafiki itp, brakuje tylko dodania do nich NFT i tak samo, ogrom możliwości do rozwoju. Ciekawe czy w firmie w ogóle jest ktoś kto o tym myślał. Fajnie jakby jakaś osoba z zarządu czy coś takiego wypowiedziała się w tym temacie. Pozdrawiam
 
Czemu podrzucasz im takie pomysły ? :oops::giveup:
Osobiście lepiej abym nie wyrażał swojego zdania o powyższych elementach w grach. Jest ono dość... radykalne.
 
@piotr4440 bo to jest przyszłość gier i nie tylko. Coraz większe firmy tym się interesują albo już powoli wdrażają w jakimś stopniu. Jeśli CDPR nie chce zostać w tyle powinien również tym się zająć zwłaszcza że tak jak wspomniałem Gwint nadaje się do tego idealnie.

Co to samych kryptowalut itp no to nie zamierzam tutaj prowadzić żadnej krucjaty i nikogo do niczego przekonywać. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ;)
 
Jeśli taka ma być przyszłość gier to ja nie będę graczem. Znajdę sobie po prostu inne hobby.

Całe szczęście na razie się na to nie zapowiada. Parę podmiotów próbowało i poniosło klęskę. Oby tak dalej.
 
Całe szczęście o tym jaka będzie przyszłość gier nie decydują pojedyncze osoby a na pewno nie ja czy Ty ;)
 
Top Bottom