Letho bug po imporcie save'a z Wiedźmin 2

+
Witam,
Czy jest jakaś możliwość aby w jakikolwiek sposób w grze pojawił się quest z Letho?
Właśnie przechodzę grę drugi raz (za pierwszym razem nie importowałem save'a) i importowałem save z poprzedniej części,problem jest taki że przy robieniu questa Zagłada domu Reardonów w folwarku Letho nie pojawia się mimo że nie zabiłem Letho w poprzedniej części.Pytanie jest następujące,czy da się to w jakiś sposób zmienić? Konsola też wchodzi w grę bo nie jest to cheatowanie :) Podczas pierwszego przechodzenia gry i symulacji wyborów Letho pojawił się.
Posiadam wersję Steam na PC.Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję!
 
Nie ma innej możliwości, niż zaczęcie gry od nowa z symulacją wyborów albo wczytaniem właściwego zapisu.
 
Brak Letho po wczytaniu zapisu jest dość często zgłaszanym bugiem. Najlepszym rozwiązaniem jest symulacja wyborów (można ją przeprowadzić zgodnie ze swoim sejwem). Jedyną niedogodnością jest brak możliwości zachowania tatuażu niebieskich pasów, jeśli nosiliśmy go w Zabójcach Królów.
 
Brak Letho po wczytaniu zapisu jest dość często zgłaszanym bugiem. Najlepszym rozwiązaniem jest symulacja wyborów (można ją przeprowadzić zgodnie ze swoim sejwem). Jedyną niedogodnością jest brak możliwości zachowania tatuażu niebieskich pasów, jeśli nosiliśmy go w Zabójcach Królów.
Zawsze stosuję symulację wyborów. Tatuaż Niebieskich Pasów dodaję w konsoli...
 
Dobrze,rozwiązałem problem,wczytałem manual save'a tego zaraz przed bitwą bo był ostatni,a nie zauważyłem że mam autosave który był starszy,tak więc zaimportowałem go i wszystko działa :) No jedynie minus taki że zaczynam grę od nowa i 14h poszło w ****** ,no ale lepsze 14h niż na przykład 100 :)
Dziękuję za pomoc,temat do zamknięcia.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom