Letho z Gulety

+
Letho z Gulety

Zaczynając gre Wiedźmin 3 importowałem zapisy z "dwójki" w którym Letho przeżył wiec czemu niemam go w folwarku Reardonów? Poszedłem tam zanim dostałem jaką kolwiek misje i czemu go tam nie było? Były tam tylko upiory. Zero płapek.
 
Sprawdź, czy na pewno załadowałeś ostateczny save z W2 (automatyczny, już po spotkaniu z Letho).
 
Szkoda według mnie, że domyślny stan świata REDów nie uwzględnia Letho. Postaci, które Geralt spotkał w przeszłości jest mnóstwo w W3, dlaczego więc pomijać Letho?
 
No i tu mam pytanie.Gram 2 raz. Za każdym razem zaimplementowaełm save z W2, w którym Letho odchodzi wolny. Rozumiem, że jest bug bo za 2 razem na farmie go nie ma ale.....dlaczego kumpel, który twierdzi, że nie załadował save z W2 też go ma ???!!!. Czy po prostu kumpel ma sklerozę czy Letho pojawia się może losowo ??
 
Też miałem to samo, co lepsze, Shilla u mnie była zabita (i faktycznie nie pojawiła się w grze wtedy kiedy mogła), ale wpis w dzienniku już taki. I wyraźnie sugerował podjęcie prze zemnie określonych działań w jej kierunku.

Które nigdy nie miały miejsca, bo jak wspomniałem, sama postać się nie zespawnowała.

Letho po 2gim imporcie był na miejscu.
 
Spoko tylko, że jak mam 21 lvl teraz to musiałbym grę zacząć jeszcze raz a jakoś mi się to nie uśmiecha. 3 raz grę przejdę przed dodatkiem. Mam nadzieję, że wtedy wszystko zadziała jak trzeba.
 
Spoko tylko, że jak mam 21 lvl teraz to musiałbym grę zacząć jeszcze raz a jakoś mi się to nie uśmiecha. 3 raz grę przejdę przed dodatkiem. Mam nadzieję, że wtedy wszystko zadziała jak trzeba.

kolego, chodzi tylko i wyłącznie o spis alfabetyczny, zostało to masakrycznie zepsute przez twórców gry.
Aby uwzględnić WSZYSTKIE wybory z W2 należy załadować autosave_XXX a nie manualsave_XXX - zapisy są ustawione alfabetycznie tak więc ty ładujesz ostatni zapis sprzed rozmowy z Letho, tylko autosave uwzględnia tę rozmowę. nie mam pojęcia dlaczego REDsi ustawili to w ten sposób bo raczej logiczne jest że powinno się mieć ostatniego sejwa na samym dole a nie w połowie listy.
mam nadzieję że pomogłem
 
Top Bottom