Likwidacja umiejętności obrońca

+
To tylko moja propozycja, więc bardzo proszę o niewyśmiewanie. Uważam, że ta umiejętność psuje grę. Po to mam możliwość wybierania celu żeby go wybierać. Obrońca za bardzo to ogranicza. Wybitnie mi się ta umiejętność nie podoba.

A jeśli nawet nie usunąć to trzeba zrobić, żeby zablokowanie takiej karty blokowało status obrońcy.
 
Last edited:
To może ja zacofany jestem. Doszedłem do 4 poziomu, a nie wiedziałem, że oczyszczenie działa na obrońcę;P. Powiedz jakie możliwości. Ja w sumie tylko z przesunięcia korzystam.
 

Lexor

Forum veteran
Inną, drugą w kolejności najważniejszą możliwością, jest właśnie przesunięcie.
Pozostałe to te same, których używasz by po prostu pozbyć się jakiejś jednostki.
 
Obrońca jest świetny i wniósł sporo świeżości do Gwinta, ale tak jak wspomniał bodajże @Gomola w innym wątku, byłoby super, gdyby chronił on tylko jednostki na lewo lub na prawo od niego, wtedy można byłoby brać na cel szpiegów. Dodatkowo ciekawym pomysłem na jaki wpadłem byłoby, żeby chronił jednostki, które mają taką samą lub mniejszą siłę niż on. Np. Obrońca ma siłę 7 a Kejran 10, możesz obrać na cel Kejrana i jak zadasz mu 4 pkt obrażeń to już potem nie. Ale to taka ciekawostka ode mnie.
 
Jedmar 0702 - bardzo dobre pomysły. Zwłaszcza ten żeby obrońca chronił jednostki obok siebie. Dla mnie ochrona wszystkich jednostek w rzędzie jest trochę przegięta.
 
Top Bottom