LIVE STREAM 07.01.2019 – Omówienie Nadchodzących Zmian

+
Widziałem go i pisałem tam, że to prawdopodobnie błąd poznawczy (opisałem dokładnie o co chodzi). Ewentualnie masz gigantycznego pecha - zwłaszcza, że chyba nikt nie spotyka się z tym samym problemem :D

Może spróbuj założyć nowe konto i zobacz czy nadal będziesz mieć ten kłopot ;)
Też o tym myślałem, że może za krytykę HC zostałem jakoś naznaczony specjalnie ale wątpie. Wykluczam tu błąd bo to jest już rutyna. Zmieniam talię i z automatu dostaje najgorszą na jaką mogę trafić. NIe lubie grać cały czas jedną talią w kółko daltego gram inną co 1-2 pojedynki i ZAWSZE jest ta. której najbardziej nie chce- a mam 40 różnych talii. To jest bardziej frustrujące niż ktoś kto po passie karty rzuca ;-)
 

Lexor

Forum veteran
NIe lubie grać cały czas jedną talią w kółko daltego gram inną co 1-2 pojedynki i ZAWSZE jest ta. której najbardziej nie chce- a mam 40 różnych talii.

A myślałeś, że może akurat to Ty jesteś sam sobie winny bo potrafisz przewidzieć algorytm "wybierania kolejnej talii"? ;)
 
Na twitchu też ciekawie sie prezentuje:

https://twitchtracker.com/freddybabes

Różnice w popularności jego streamów z Gwinta i Artifacta są widoczne gołym okiem.

Może CDPR nie pasuje, że gra równocześnie w Artifacta.

Albo problemem jest to, że jest aktywnym graczem e-sportowym w Gwincie. Wygrał jednego Chellengera, więc takie oficjalne kontrakty z CDPR mogły być źle odebrane. Tak tylko rzucam luźną myśl, bo różni ludzie lubią różne rzeczy potem wymyślać.
 

Lexor

Forum veteran
Nie a może to gra jest winna bo jedna talia całkowicie kasuje drugą?

W obecnej chwili jest trochę za mała różnorodność kart (co z pewnością zmieni się wraz z dodatkami), by rozgrywka czasem nie zadziałała jak papier-nożyce-kamień.
 
Hejka!
Może to nie najlepsze miejsce na to zapytanie, ale nie chce mi się szukać... ;) Czy jest teraz jakiś serwer/nakładka, który pokazuje graczowi historię jego ostatnich gier - tak, żeby można było zobaczyć winratio swoich poszczególnych talii przeciwko innym liderom? (tak, jak kiedyś pokazywał Gwentup)
 
Hejka!
Może to nie najlepsze miejsce na to zapytanie, ale nie chce mi się szukać... ;) Czy jest teraz jakiś serwer/nakładka, który pokazuje graczowi historię jego ostatnich gier - tak, żeby można było zobaczyć winratio swoich poszczególnych talii przeciwko innym liderom? (tak, jak kiedyś pokazywał Gwentup)
Żadne zewnętrzne nakładki aktualnie nie są dostępne. Jedyne co możesz zrobić to przejrzeć historię swoich meczy tutaj na stronie: https://www.playgwent.com/pl/profile/"twój_nick"
 
W obecnej chwili jest trochę za mała różnorodność kart (co z pewnością zmieni się wraz z dodatkami), by rozgrywka czasem nie zadziałała jak papier-nożyce-kamień.
Ja sobie powiedziałem, że jak do kwietnia nie zbalansują gry to porzucam tą betę. Poczekam na następną.
 
Top Bottom