[mod] Mody do Wiedźmina

+
Raider ja mam taki problem że w 2 akcie blisko wieży maga mam misje zabić azara i magistra no i jade ich do pewnego momentu az azar i magister zaczynaja sobie lezec a tak nie powinno być ??? ??? ??? o co biega??? ??? ???
 
Szczerze - pierwszy raz spotykam się z takim bugiem. Rób kolejno: wczytaj save przed wejściem na bagna jak ma być walka (albo nawet przed rozmową z Azarem/Raymondem) - najlepiej jeszcze z Wyzimy. Jak to nie pomoże wywal wszystkie mody i przywróć oryginalny stan folderu Data i znowu wczytaj save'a, po przejściu walki mody ponownie wrzuć do Data (i tak rób zawsze gdy masz jakiś błąd niewiadomego pochodzenia i myślisz że spowodowały go moje mody). Jeżeli to nie pomoże to albo próbujesz grać z duuużo wcześniejszego save'a albo reinstalujesz grę. Nic więcej nie odkryłem co może pomóc. P.S. Jeszcze nigdy nie musiałem reinstalować gry ;)
 
o oto mi chodzilo thx wielkienawet w koncówce 3 aktu jak gralem na modach niebylo zygfryda w misiu kudlaczu ale po pewnym czasie sie pojawil gdy usunolem mody ale ja robie tak biore mody jak zdobęde te zeczy co mialem usuwam Witchmassry jeszcze raz
 
Bugi zawsze towarzyszą i będą towarzyszyć modom ... co poradzisz .PS. Edytuj POSTY !
 
sebs12 said:
Raider ja mam taki problem że w 2 akcie blisko wieży maga mam misje zabić azara i magistra no i jade ich do pewnego momentu az azar i magister zaczynaja sobie lezec a tak nie powinno być ??? ??? ??? o co biega??? ??? ???
Ja mam dla ciebie radę, bo miałem coś takiego samego. Po prostu spróbuj się z nimi "bawić" i pozabijaj ich np. w 5-10 min. Najprawdopodobniej za szybko ich zabiłeś ;D.
 

Jimp

Forum veteran
Raider nie ma coś roboty :) Więc ja to dziś zmienię ... Potrzebuje troszkę ekwipunku w cielsku przerazy czyli :1.Runiczny sztylet z Mahakamu2.Sztylet z Mahakamu3.Sztylet zabójców4.Pochodnie5.Aerondight6.Wyśmienita skórzana kurtka7. Najbardziej potrzebne eliksiry :a) Jaskółka b) Wilkc) Rosomakd) Biały mióde) Kotf) Żonie Łzy :D g) Dekokt Raffarda BiałegoEliksirów po 20 Każdy I to by było na tyle .
 
Emm... tak nie znacie mnie ;)Mogłabym prosić o moda, w którym w ciele Worefa (tego wilka z III aktu) i tej wywerny (Moa.. tak?... też w III akcie) były te rzeczy jakie są w przerazie? (No te eliksiry, zbroja kruka, miecze itp...) Przeszłam grę trzy razy, zaczęłam znowu... no i jestem w III akcie... nie chce mi się zaczynać od nowa... (a i mój komputer jest mierny... więc wiedźmin na najniższych obrotach idzie ledwo ledwo :p ... więc znowu się męczyć... łech.. ) Emm... napisałam troszkę niezrozumiale, ale mam nadzieję że doczytacie o co chodzi :D
 

Jimp

Forum veteran
Korda said:
Emm... tak nie znacie mnie ;)Mogłabym prosić o moda, w którym w ciele Worefa (tego wilka z III aktu) i tej wywerny (Moa.. tak?... też w III akcie) były te rzeczy jakie są w przerazie? (No te eliksiry, zbroja kruka, miecze itp...) Przeszłam grę trzy razy, zaczęłam znowu... no i jestem w III akcie... nie chce mi się zaczynać od nowa... (a i mój komputer jest mierny... więc wiedźmin na najniższych obrotach idzie ledwo ledwo :p ... więc znowu się męczyć... łech.. ) Emm... napisałam troszkę niezrozumiale, ale mam nadzieję że doczytacie o co chodzi :D
Tobie polecam Save Game Editor czyli Edytor Savehttp://ronald.hoffman6.googlepages.com/homeWrzucasz na dysk C poprostu i odpalasz lecz niestety nie można dodać sztyletów :)@kopniak90 To już jest SPAM i nabijanie postów .Jeśli nie masz nic do dodania od siebie ciekawego to nic lepiej nie pisz . Pozdrawiam .
 

Jimp

Forum veteran
1. Musisz mieć Jave .2. Wypakowujesz to wszystko na dysk C ( nie wrzucać do folderu nic po prostu na dysk C )3. Odpalasz plik javy TWEditor 4. Cieszysz się grą
 
@kopniak90, więcej emotek nie było?Ani Twoja wypowiedź dzięki temu bogatsza, ani zabawniejsza.Zachowaj umiar i przestań spamować, proszę.
 
Możesz zrobić moda dodajoncego Kalksztainowi w III akcie wszystkie przedmioty z modu z przerazą Ard'aenye, zbroje kruka, 1000 orenów, miecz z 3 żółtych meteorytów i eliksiry do kupienia . :Dz Góry dzienkuje za cokolwiek. ;)
 
Top Bottom