[mod] Mody do Wiedźmina

+
Ta wersja modu z przerazą była już tak stara, że nie warto ją było ściągać. Została dzisiaj oficjalnie usunięta :) Lepiej pobrać nowszą z tymi wszystkimi przedmiotami, które były w tamtej plus jeszcze jakieś dodatki opisane w linku do moda. Ze złych wiadomości - niestety zanosi się na to że cały styczeń i być może luty też nie będę miał okazji siąść do modowania, więc albo ktoś jeszcze spośród Was weźmie się za robienie zamówionych modów, albo musicie uzbroić się w niesamowitą cierpliwość. Przepraszam - wynikło to z sił wyższych niezależnych ode mnie. Ewentualnie w wolnej (chyba już takiej mieć nie będę - więc nie cieszcie się zbyt szybko) chwili wrzucę tu jakąś moją własną polską instrukcję krok po kroku podstawy modowania ekwipunku.
 

Jimp

Forum veteran
Raider666 said:
Ta wersja modu z przerazą była już tak stara, że nie warto ją było ściągać. Została dzisiaj oficjalnie usunięta :) Lepiej pobrać nowszą z tymi wszystkimi przedmiotami, które były w tamtej plus jeszcze jakieś dodatki opisane w linku do moda. Ze złych wiadomości - niestety zanosi się na to że cały styczeń i być może luty też nie będę miał okazji siąść do modowania, więc albo ktoś jeszcze spośród Was weźmie się za robienie zamówionych modów, albo musicie uzbroić się w niesamowitą cierpliwość. Przepraszam - wynikło to z sił wyższych niezależnych ode mnie. Ewentualnie w wolnej (chyba już takiej mieć nie będę - więc nie cieszcie się zbyt szybko) chwili wrzucę tu jakąś moją własną polską instrukcję krok po kroku podstawy modowania ekwipunku.
Taka instrukcja bardzo by się przydała :) Ale naprawdę proszę jak będziesz to robił to pisz jak najzrozumialej się da .
 
Raider powedział ewentualnie wolnej chwili wrzuci jakąś instrukcję, to nie powiedziane, że na pewno (niestety :( ) to ja wolę już uzbroić się w cierpliwość, chyba, że pojawi się nowa instrukcja.
 
a co sie rozdrabniać, po zabiciu przerazy expa na 78 lvl, miecze z konca gry... a moze po prostu od razu po przerazie koncowe outro?
 
Aalaron said:
Aalaron said:
W planach mam dodanie do szczątków niektórych bossów np. sierści wilkołaka - tak żeby zawsze mieć możliwość wykupienia wszystkich unikalnych zdolności. Na razie jednak to dopiero plany i nie wiem kiedy znajdę dość czasu na ich realizację.
Miej litość! Przecież wszystkie składniki specjalne(śluz Dagona,Ślad z Zaświatów itp.)można zdobyć normalną drogą a jeśli chodzi o śierść wilkołaka to jej zdobycie jest zależne od wyboru fabularnego,który wyróżnia wiedźmina spośród innych gier.Rozgrywka stałaby się bezsensowna-czujemy,że musimy zabić Addę ale po co skoro serce strzygi znajdziemy na przykład przy Bestii a jescze do tego dostaniemy od Velerada wysokiej jakości miecz.Prawda,że bez sensu?
Zgadzam się z przedmówcą. Wrzucanie najlepszych zbroi, mieczy i specjalnych składników do jednego worka gratis, niszczy wątek fabularny. Ja wolę przejść 5-ty raz Wiedźmina
 
Moze to pytanie bylo juz zadane, ale kiedy stworze folder override to nic to nie wnosi do gry (oczywiscie w folderze sa pliki potrzebne do zaistalowania moda)..Co zrobic, aby dzialalo? Oczywiscie to co ma byc w folderze np. script to tam jest.Pozdrawiam
 
Tworzysz po prostu folder override w folderze data nie namiesza ci to nic w grze ... po prostu będziesz mógł je łatwiej usunąć .
 
A nie chialby ktos zrobic (czy moze jest juz gdzies w grze w edytorze schowane) pochwy na te nieszczesne miecze ale tylko na te wiedzminskie( wiem wiem ze na haralla czy inne miecze nie bedzie pasowalo ale czy komus sie by niechcialo zrobic? Jak nie to sobie dam spokoj..A i te pochwy mogly by byc jedynie w wysmienitej kurtce zeby mniej roboty bylo. Z gory dziekuje
 
Temat był poruszany ... gdyby to było takie proste był by już na forum ... Nawet chyba w tym temacie także .
 
TMK(R) mi mówili że to niemożliwe bo każdy miecz ma swój kształt i jak jest miecz krzywy to by połowa wystawała;)
 
Ja nie wiem cz wy czytac umiecie. Pisze, czy pod wiedźmińskie miecze sa pochwy.WIEDZMINSKIE! Czy to takie trudne. Ja nie gram innymi mieczami niz wiedżmińskie. Ludzie! Jak sie pochew na tylko wiedźmińskie miecze nie da zrobic to szkoda..Pozdrawiam
 
Pochwy na miecze byłyby ciekawe...
Marecki78 said:
Marecki78 said:
Marecki78 said:
W planach mam dodanie do szczątków niektórych bossów np. sierści wilkołaka - tak żeby zawsze mieć możliwość wykupienia wszystkich unikalnych zdolności. Na razie jednak to dopiero plany i nie wiem kiedy znajdę dość czasu na ich realizację.
Miej litość! Przecież wszystkie składniki specjalne(śluz Dagona,Ślad z Zaświatów itp.)można zdobyć normalną drogą a jeśli chodzi o śierść wilkołaka to jej zdobycie jest zależne od wyboru fabularnego,który wyróżnia wiedźmina spośród innych gier.Rozgrywka stałaby się bezsensowna-czujemy,że musimy zabić Addę ale po co skoro serce strzygi znajdziemy na przykład przy Bestii a jescze do tego dostaniemy od Velerada wysokiej jakości miecz.Prawda,że bez sensu?
Zgadzam się z przedmówcą. Wrzucanie najlepszych zbroi, mieczy i specjalnych składników do jednego worka gratis, niszczy wątek fabularny. Ja wolę przejść 5-ty raz Wiedźmina
Co do składników specjalnych... Nie ukrywam, że jak już widzę siebie w Zbroji Kruka z Ard'aeynem w ręku to brakuje mi tylko talentów ale... jednak chyba też zgadzam się z powyższym w kwestii składników specjalnych.
 
raider jesli masz czas moglbys zrobic takiego moda ze u druidow w 5 akcie moznaby bylo kupic ksiezycowe ostrze?? ;P z gory thx ;)
 
Taki mod byłby świetny. Najlepiej by było gdyby było Księżycowe ostrze , Ard'aenye i Aerondight. Od razu wszystkie trzy najlpesze miecze. :peace: i dotego zbroja kruka.
 
Top Bottom