Mutagenerator

+
Mutagenerator

Czy tylko mi się wydaje że pomysł nie był do końca trafiony?
Dostajemy go na końcu Krwi i Wina, gdzie potworów o wyższym levelu już praktycznie nie ma, a co za tym idzie bardzo wolno się te ładunki zbiera (O ile komuś jeszcze chce się ganiać i jakichś szukać)
Byłoby fajnie gdyby ten oto wynalazek można byłoby przenieść do NG+, gdzie cała przygoda znów przed nami, ale nikt o tym z REDów najzwyczajniej nie pomyślał.
Co wy o tym sądzicie?
 
Dla mnie ten przedmiot i jego pomysł jest w ogóle nietrafiony. Kończąc Krew i Wino mam tyle mutagenów na najwyższym poziomie, że nawet nie zwracam uwagi na to czy Mutagenerator coś mi wygenerował czy nie. Wydaje mi się, że ciekawszą opcją od aktualnej byłoby zbieranie tych ładunków, ale za cenę jakiegoś mocniejszego mutagenu od obecnie dostępnych.
 
No w końcu ktoś zdecydował się odezwać :smile:
Wszyscy najwyraźniej byli zajęci narzekaniem na różne aspekty dodatku, niż wypowiadanie się akurat o tym.

---------- Zaktualizowano 11:11 ----------

Wydaje mi się, że ciekawszą opcją od aktualnej byłoby zbieranie tych ładunków, ale za cenę jakiegoś mocniejszego mutagenu od obecnie dostępnych.

Chyba nie do końca rozumiem, mógłbyś rozwinąć swoją myśl?
 
Wszyscy najwyraźniej byli zajęci narzekaniem na różne aspekty dodatku, niż wypowiadanie się akurat o tym.
Albo po prostu nie mieli zdania na ten temat, bo przykładowo mutagenator dla nich może być tylko pierdółką, na którą nie zwracają nawet uwagi (czyli np ja).
 
Albo po prostu nie mieli zdania na ten temat, bo przykładowo mutagenator dla nich może być tylko pierdółką, na którą nie zwracają nawet uwagi (czyli np ja).

Być może, ale widząc że ludzie na tym forum potrafią się wypowiadać o najmniejszych pierdołach, myślałem że i tutaj się popiszą.
 
Chyba nie do końca rozumiem, mógłbyś rozwinąć swoją myśl?
Przykładowo zamiast dawać nam "Większy Niebieski Mutagen", który daje nam +10% do mocy znaków, moglibyśmy otrzymywać mutagen dający przykładowo +15%.
 
Może ktoś mi powiedzieć jak w ogóle użyć tego mutageneratora na klawiaturze komputera? Gram w Krew i wino dość krótko, ale po przejściu KiW naubijałem sporo potworów i mutagenerator się naładował, ale dalej nic.
 
Może ktoś mi powiedzieć jak w ogóle użyć tego mutageneratora na klawiaturze komputera? Gram w Krew i wino dość krótko, ale po przejściu KiW naubijałem sporo potworów i mutagenerator się naładował, ale dalej nic.
O ile nie da się go dodać do przedmiotów podręcznych na pc to musisz go aktywować z pozycji ekwipunku
 
Top Bottom